Hi bu kadar utanmamtm....

:roflol: kızlar nihayet son sayfaya ulaştım dünden beri baştan tüm sayfaları tek tek okudum :roflol: :roflol: gülmekten ağladım valla evdede tekim bazen durup etrafıma bakıyorum :1rolleyes: laelaelaelaelae uzun zamandır bu kadar gülmemiştim bende sakarlıkta oskara aday olurum :hooray: :hooray: anlatıcam çok şey var ama net gidip duruyor artık yarın :nazar: :nazar: :nazar:

guzeller benden de bu kadar sonra gorusuruz artık bılgısayarı durmadan fıse tak sarj et o tamamda benımde pılım bıttı. :bbo: gorusuruz herkese ıyı geceler :a015: a.s. :enbuyukkk:

haydinn bakemm tükkan kapandıı bende kaçıyorumm öpüldünüzzzz kısçelerr yarın görüşürükkŞeniz

çok güldüm kızlar ya.allah razı olsun moralim düzeldi valla.bende yarın anlatayım.geç oldu.

Bende bitane anlatayım.
7 aylık hamileyim çalışıyorum işyeride babamın kendi işi ailecek çalışıyoruz nese ben işten çıktım havada kararmıştı markete gidip ekmek alıp öyle gidicektim eve nese annemle biz sohbet ediyoruz kapının önünde ben biyandan ilerliyorum kafam arkaya dönük anneme laf yetiştiriyorum önüme bakmadan amcamın kızıda geldi o arada nese ben market yolunu tutmuş gidiyorum ve hala laf yetiştiriyorum anneme:1rolleyes: yolun ortasında da çukur varmış tabe ben nerden görcem çukuru önüme bakmıyorum ayağım çukura takılıp hooop bi yuvarlandımki sormayın allahtan hafif ve dengeli düştüm annem ve kuzenim koşuşunu gördüm bian kuzen elleri havada çılgınca koşuyo nese beni yerden kaldırdılar ben başladım ağlamaya ama nası alıyorum bağıra bağıra hiç biyerimede bişi olmadı çok şükür sonra bastım kahkahayı bunlar şaşırmış beni izliyor gözümden yaşlar akıyor ve kahkahalar ile gülüyorum kendime karşıdan komşularda görmüş koşarak geliyorlar aa kadının biri yerde yuvarlandı diye karanlık olduğu için beni görememişler bende dedim o yuvarlanan bendim diye allah yerin dibindeyim tabe.:eek:

ya arada benimkide veriyo vermiyo.. bende denk gelirse yapıstırıyorum repi.. yoksa genelde bende veremiyorum.. nedenini bilmiyorum... vermiş kadar oldunn canımcım..... sen bişiler anlat bana rep önemli degilŞeniz
anlaticam canim.artik sonraya kaldi herkes yatmaya gitti............

Bende bitane anlatayım.
7 aylık hamileyim çalışıyorum işyeride babamın kendi işi ailecek çalışıyoruz nese ben işten çıktım havada kararmıştı markete gidip ekmek alıp öyle gidicektim eve nese annemle biz sohbet ediyoruz kapının önünde ben biyandan ilerliyorum kafam arkaya dönük anneme laf yetiştiriyorum önüme bakmadan amcamın kızıda geldi o arada nese ben market yolunu tutmuş gidiyorum ve hala laf yetiştiriyorum anneme:1rolleyes: yolun ortasında da çukur varmış tabe ben nerden görcem çukuru önüme bakmıyorum ayağım çukura takılıp hooop bi yuvarlandımki sormayın allahtan hafif ve dengeli düştüm annem ve kuzenim koşuşunu gördüm bian kuzen elleri havada çılgınca koşuyo nese beni yerden kaldırdılar ben başladım ağlamaya ama nası alıyorum bağıra bağıra hiç biyerimede bişi olmadı çok şükür sonra bastım kahkahayı bunlar şaşırmış beni izliyor gözümden yaşlar akıyor ve kahkahalar ile gülüyorum kendime karşıdan komşularda görmüş koşarak geliyorlar aa kadının biri yerde yuvarlandı diye karanlık olduğu için beni görememişler bende dedim o yuvarlanan bendim diye allah yerin dibindeyim tabe.:eek:
olayin komik ama biir o kadar da faena be arkadasim.Allahtan bebisine birsey olmamis.bende düsmüstüm öyle cukura sadece elim kalmisti havada baska bir yerim görünmüyordu cünkü..........

Yine benden. .)

Sevgilimle birlikteyiz. Elimde bir tabak baklava yiyorum ona ikram ediyorum yemem diyor, tam son baklavayı ağzıma atacakken bak işte hepsini bitirdin bana hiç ayırmadın diyor, bende inat ediyorum bu sonuncuyu yiyeceksin diyorum o yemem ben yersin kavga ediyoruz, zorla ağzına sokayım derken çocuk böööööö kusuyor. :):)

dün akşam hastanedeyiz..
kardeşimi acil servise götürdük..
neyse barkod aldık sıra bekliyoruz..şutarafagitti
kardeşim yanımda of pof edip duruyor..
karşımızda bir kaç tane çocuk var ama görceksiniz
hepsinde hava 1500..sözde cixler..şakkıdı
neyse biz de yanlarına oturunca hepsinin havalar 5000'e çıktı görseniz
atıyorlar tutuyorlar ordan burdan..:smiley-cool:
biryandan da hastahane kalabalık sırayı tabeladan takip ediyoruz..
hastanın biri içeri girdiğinde tabelada doktorun adı yazdı
prt.hk. xxxx şeklinde...bizim tikkylerden biri demez mi
''oooo,oğlum bak doktor profesörmüş diye:1shok:
pratisyen hekimi profesör sanan tiky arkadaşa tikyliğin
üst başla olmadığını biri anlatsın lütfen:lepi::lepi:

ben daha 14 yada 15 yaslarindayim,firinda calisan usaga tav oldum,,,teyzemde tam o yolun ustunde oturuyo,o siralarda teyzeme ayri bi duskunlugum oldu benim,her gun gider gelirdim,,,usagi gorecemyaa,,hepde firinin onunde bacaklarini yaymis bi sekilde otururdu,ben de suslenmisim gececem ordan,bi yandan tirriyom,ama caktirmiyom derken,nerden bulduysa o delik beni,ayagim bi girdi icine,ben yerlerdeyim,aman allahim cok rezil bi durum,kalkamiyom yerden,sonra bi gulme sesi,usak guluyo,sytan dedi git butun ekmekleri gecir kafasina,o sinirle eve geldim,o ayakkabiyida bidaha giymedim,usagida gormedim,teyzeme olan duskunlugumde bitti:1closedeyes:

ben daha 14 yada 15 yaslarindayim,firinda calisan usaga tav oldum,,,teyzemde tam o yolun ustunde oturuyo,o siralarda teyzeme ayri bi duskunlugum oldu benim,her gun gider gelirdim,,,usagi gorecemyaa,,hepde firinin onunde bacaklarini yaymis bi sekilde otururdu,ben de suslenmisim gececem ordan,bi yandan tirriyom,ama caktirmiyom derken,nerden bulduysa o delik beni,ayagim bi girdi icine,ben yerlerdeyim,aman allahim cok rezil bi durum,kalkamiyom yerden,sonra bi gulme sesi,usak guluyo,sytan dedi git butun ekmekleri gecir kafasina,o sinirle eve geldim,o ayakkabiyida bidaha giymedim,usagida gormedim,teyzeme olan duskunlugumde bitti:1closedeyes:

:roflol::roflol::roflol:

gene bi gun otobus bekliyorum,koy yeri ama,neyse bekle bekle otobus gelmez,derken minubus geldi,ben salak atladim hemen,benle beraber bi adamda bindi,oturdum,bikac dakka sonra dikkatimi cekti,minibusteki tek kadin benim,basladim korkmaya,dedim bunlar beni kaciriyomu,duraklardan kacirilmaya musait salak topluyolar sankikaydirigubbakcemile3sonra dusunuyom,ya bu minubusun ustunde bitane yazida yoktu,benne akla hizmet bindim buna,ben nereye gidiyom,soguk terler dokuyom ama,binbir guclukle kisik sesle ben sagda inebilirmiyim dedim,durdu sofor parami uzattim,yok abla kalsin dedi,niye dedim,abla bu isci servisi,aliminyum fabrikasinin dmezmi,oooy Allahim yer yarilsada icine girsem,dedim,kusura bakmayim,cok dalginimda bu gunlerde(ne bu gunleri dogdugumda berikaydirigubbakcemile3)tesekkur ederim dedim,olur abla boyle seyler dediler ve gulustuler,,,,,,yazarken bile utaniyom yaaa,,,-tatlicadiarzu-

Yine benden. .)

Sevgilimle birlikteyiz. Elimde bir tabak baklava yiyorum ona ikram ediyorum yemem diyor, tam son baklavayı ağzıma atacakken bak işte hepsini bitirdin bana hiç ayırmadın diyor, bende inat ediyorum bu sonuncuyu yiyeceksin diyorum o yemem ben yersin kavga ediyoruz, zorla ağzına sokayım derken çocuk böööööö kusuyor. :):)

:roflol::roflol:
bende babannemin kedisine yapmıstım aynısını.
bır kabın içine süt koydum zorla içiriyorum hayvana çabucak büyüsün diye :roflol:
içirdim içirdim, en sonunda baktım hayvanın suratında değişik bir ifade var midesine de top kaçmış sanki hop hop hopluyo. demeye kalmadı önüme kustu kafamçokkarıştı
ama ben yine de vazgeçmedin o bizim ailenin kedisiydi ve büyüyüp kocaman bir kedi olacaktı güçlü ve atılgan:1rolleyes:
ben o güzelim kediciğe epeyi süt içirdim, en son baktım yine midesi hoplamaya başladı babam da bahçedeydi çağırdım:
"babaaa gel bak sana ne gösterecem???"
"noldu kızım?"
"baba bak kediye süt içirdim hazmedemiyor bir türlü çok küçük ya bugün 4-5 kere kustu ama ben yine de içirdim büyüsün diye:1rolleyes:"
"nan biz o hayvanı sen eziyet edesin diyemi aldık eşşoglueşşek:mymeka: yürü git içeri gözüm görmesin,(hemen babanneme seslendi) anaaaaaa sen de kedine sahip çık bizi günaha sokma"
enseme yediğim şaplaktan sonra gidip odamda tavana bakarak yeni hayaller kurdum,
çünkü he-man ve atılgan bana göre değildi:roflol::roflol:

gene bi gun otobus bekliyorum,koy yeri ama,neyse bekle bekle otobus gelmez,derken minubus geldi,ben salak atladim hemen,benle beraber bi adamda bindi,oturdum,bikac dakka sonra dikkatimi cekti,minibusteki tek kadin benim,basladim korkmaya,dedim bunlar beni kaciriyomu,duraklardan kacirilmaya musait salak topluyolar sankikaydirigubbakcemile3sonra dusunuyom,ya bu minubusun ustunde bitane yazida yoktu,benne akla hizmet bindim buna,ben nereye gidiyom,soguk terler dokuyom ama,binbir guclukle kisik sesle ben sagda inebilirmiyim dedim,durdu sofor parami uzattim,yok abla kalsin dedi,niye dedim,abla bu isci servisi,aliminyum fabrikasinin dmezmi,oooy Allahim yer yarilsada icine girsem,dedim,kusura bakmayim,cok dalginimda bu gunlerde(ne bu gunleri dogdugumda berikaydirigubbakcemile3)tesekkur ederim dedim,olur abla boyle seyler dediler ve gulustuler,,,,,,yazarken bile utaniyom yaaa,,,-tatlicadiarzu-

kızlarr hepiniz harikasınız dün 50. sayfada bıraktım bugün 90. sayfada buldum sizi.
daha neler dökülecek sizden kimbilir:roflol:

bende anlatmak istiyorum ama ayy aklıma bişe gelmiyoo yaa

90.cı sayfaya kadar geldım okudum hespini gülmekten karnıma agrılar girdi yaa..
kıkır kıkır guluyorum zaten aklıma geldıkcee bi yandandan size yazcaklarımı unutmamak için buyuk çaba sarfedıyorum :))
hepinizzz süpersinizz kısslarrrr... a.s. :1hug:
ben şimdi uye ismi yazmaya kalksam gecen seferkı gibi ozamanda aklıma yenı nutuklar gelırr filan bolee daha iyi :roflol:
yanı katılanlar hoşgelmısler aramıza a.s. eliscim :1hug:

nan ne bu hız... kafamçokkarıştı bi bekleyin hele..kaydirigubbakcemile
Yine benden. .)

kafamçokkarıştı :roflol::roflol:
dün akşam hastanedeyiz..
kardeşimi acil servise götürdük..
neyse barkod aldık sıra bekliyoruz..şutarafagitti
kardeşim yanımda of pof edip duruyor..
karşımızda bir kaç tane çocuk var ama görceksiniz
hepsinde hava 1500..sözde cixler..şakkıdı
neyse biz de yanlarına oturunca hepsinin havalar 5000'e çıktı görseniz
atıyorlar tutuyorlar ordan burdan..:smiley-cool:
biryandan da hastahane kalabalık sırayı tabeladan takip ediyoruz..
hastanın biri içeri girdiğinde tabelada doktorun adı yazdı
prt.hk. xxxx şeklinde...bizim tikkylerden biri demez mi
''oooo,oğlum bak doktor profesörmüş diye:1shok:
pratisyen hekimi profesör sanan tiky arkadaşa tikyliğin
üst başla olmadığını biri anlatsın lütfen:lepi::lepi:
nan cixxxmisin oluuum sen...:mymeka: diye enseye bi şaplak atacan bölesine...:roflol::roflol:
eliss ben varya ölyorum sana... gel benim annem ol yaaa....:roflol::roflol:
eliss teklifim hala gecerli anacııımmmm:roflol::roflol::roflol:
bende babannemin kedisine yapmıstım aynısını.
bır kabın içine süt koydum zorla içiriyorum hayvana çabucak büyüsün diye :roflol:
içirdim içirdim, en sonunda baktım hayvanın suratında değişik bir ifade var midesine de top kaçmış sanki hop hop hopluyo. demeye kalmadı önüme kustu kafamçokkarıştı
ama ben yine de vazgeçmedin o bizim ailenin kedisiydi ve büyüyüp kocaman bir kedi olacaktı güçlü ve atılgan:1rolleyes:
ben o güzelim kediciğe epeyi süt içirdim, en son baktım yine midesi hoplamaya başladı babam da bahçedeydi çağırdım:
"babaaa gel bak sana ne gösterecem???"
"noldu kızım?"
"baba bak kediye süt içirdim hazmedemiyor bir türlü çok küçük ya bugün 4-5 kere kustu ama ben yine de içirdim büyüsün diye:1rolleyes:"
"nan biz o hayvanı sen eziyet edesin diyemi aldık eşşoglueşşek:mymeka: yürü git içeri gözüm görmesin,(hemen babanneme seslendi) anaaaaaa sen de kedine sahip çık bizi günaha sokma"
enseme yediğim şaplaktan sonra gidip odamda tavana bakarak yeni hayaller kurdum,
çünkü he-man ve atılgan bana göre değildi:roflol::roflol:
aaaaaaaaaaaa kızım sen beni öldürcennnn öldürcennnn:roflol::roflol:
kızlarr hepiniz harikasınız dün 50. sayfada bıraktım bugün 90. sayfada buldum sizi.
daha neler dökülecek sizden kimbilir:roflol:

bende anlatmak istiyorum ama ayy aklıma bişe gelmiyoo yaa
gelir hayatım gelir..... burada kimler acıldı bi bilsen:roflol::roflol:

X