Hi bu kadar utanmamtm....

sinekscim ben sana rep verdim ama kabul edilmiyor daha önceden de vermistim.ama sende bana daha önce vermissin,benimkisi niye olmuyor

sinekscim ben sana rep verdim ama kabul edilmiyor daha önceden de vermistim.ama sende bana daha önce vermissin,benimkisi niye olmuyor

ne repı yaaaa kım kıme ne verıo bana da anlatın sarı kanarya kusss hoppp saat ıkı oldu bee 2 masallah valla

ya arada benimkide veriyo vermiyo.. bende denk gelirse yapıstırıyorum repi.. yoksa genelde bende veremiyorum.. nedenini bilmiyorum... vermiş kadar oldunn canımcım..... sen bişiler anlat bana rep önemli degilŞeniz

nannnn yatın bakemmm artıkkk :mymeka: sayıyorus şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
111111111111111111
222222222222222222
33333333333333333
:1ninca: bi bakıyımmmm valahhaaaa duruyolar daha burdaa

uleeeee hadeyinn nannnn göslerimm şeşi beş bakıyooo he böle işte :bbo:

nannnn yatın bakemmm artıkkk :mymeka: sayıyorus şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
111111111111111111
222222222222222222
33333333333333333
:1ninca: bi bakıyımmmm valahhaaaa duruyolar daha burdaa
hade nan:mymeka: önce sen:icecream:

Kızlar kendi topiğimizden daha çok duruyorum burda yazılarınızı okumaktan büyük bi mutluluk duyuyorum.

ne repı yaaaa kım kıme ne verıo bana da anlatın sarı kanarya kusss hoppp saat ıkı oldu bee 2 masallah valla
sizn saat 2 olabilir canim benimkisi daha 1.hadi siz uyuyun artik bakayim................iyigeceler.uykuda gülmeyin bak haaa herkes deli zannetmesin sizilaelaelaelaelae

Kızlar kendi topiğimizden daha çok duruyorum burda yazılarınızı okumaktan büyük bi mutluluk duyuyorum.
bende bende.. bende cok mutluyum...
aha bu böleee sabahın ilk ışıklarına kadar sürüp gitmesinnn kıssşakkıdı
valla gidecek sankimirmirmirmir
sizn saat 2 olabilir canim benimkisi daha 1.hadi siz uyuyun artik bakayim................iyigeceler.uykuda gülmeyin bak haaa herkes deli zannetmesin sizilaelaelaelaelae
ben gülüorum ya... millet de dio ne oluo diye:roflol:

canım senin yazdıklarını degerlendirebilioruz.. sana puan gelio belli miktarda.. kullanıcı paneline gir bak.. orada sana rep verenleri göreceksin.. yesil cizgi seklinde... sende bizimkileri degerlendirebiliosun..

tamam bılıorum onu nasıl degerlendırme yapıoruz pekı bı ogretıver hade sevabına :teselli:

mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir esneyelimde milletinde uykusu gelsin kaçsınlar sinekssss kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…