Hi bu kadar utanmamtm....

bu ped kac para bilionmu olummmm....senin cd'nden daha degerlii olummmm... :roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3 ben de bi keresinde minibüse para vermeden gitmişim öyle
kimse de fark etmedi iyi kikaydirigubbakcemile3

bnmde başıma geldi yaa tramwaydaydık ewe dönüoduk ben bi anda kndimi kötü hsstmeye başladım rengim fln attı ztn o da anladı ters bişi olduunu midem fln bulanmaya bşlayınca hemen tramwayın ilk durduu yerde attm kndimi aşağıya we inmemle çıkarmam bir oldu ayy çok iğrençtii ama cnm benim kendimi ii hsstmem için elinden geleni yaptı hatta beni öle kötü,rengim fln atmış waziyette görünce bayılcam fln die korkmuş zawallım..yinede çok iğrnçti yaa

bigün carsıda geziyoruz topluca kızlı erkekli bi grup..lisede
bi parka gittik oturduk falan...:içelim:
sonra kalktık eve gidicez....
beni bir arkadas bırakacak eve.. erkeksengözlerimebaksanab
bizim evin oralara geldik.. falan.. yolda bikaç cocuk

"ablaaaaaa kanıyooo"
"ablaaaaa kanıyo" diye dolanıyo etrafımızda
nan ne kanıyo...
meger bana diolarmıs.. adetim gelmiş arkam berbat.. hiçte hissetmedim.:roflol::roflol:.
yanımdaki arkadasta demezmi

"abla kanamıyo çileklerin üstüne oturmuşş " diye...:roflol::roflol:
ayy rezillik rezillik:icecream:

Arkadaşımın başına gelen bir vukuatı anlatıyım:

Üniversitedeyiz , branş matematik olunca haliyle problemler bizim vazgeçilmez alanımız ...

Hocamız Profesör.. Tahtaya iki problem yazmış , integral üzerine.. Benim yanımdaki arkadaş da kafasını kaldırmadan bir şeyler yazıyo çiziyo, soruyla uğraşıyo belli ki..

Sınıf bu arada , ilki çıktı , ikincisi çıkmıyor diye her kafadan seslerle dolu...Bizimki hayattan kopmuş adeta, hala kafa defterde, yapışmış adeta..

Neyse Prof.umuz dedi "Bulan var mı?"

Bizimki başını kaldırdı...Etrafa baktı...Kimseden ses yok..

- Ben buldum hocam, buldummm dedi... Hışımla, bi de görseniz kaydirigubbakcemile3

Hoca : - Kalk yap bakalım, nasıl buldun? dedi..

Bizimki kalktı yazdı , yazdı , yazdı... Sonra sildi , bi daha yazdı , tahtayı tamamen doldurdu...sırnaşık şey

İşi bitip çözümü bulunca hocaya döndü ve :

-Bitti hocam,işte.. dedi.

Hocanın cevabı ve sıkı durun kızlar:

-Kızım, bu soruyu herkes yaptı dakikalar önce, bu basitti.. Ben ikinci sorudan bahsetmiştim, ondan ne haber?

Bizimkinin yüzü kıpkırmızı , sesi titreyerek ;

- İkinci soru mu ? Nerde?

(kafanı kaldırmzsan olacağı budur di mi yanii:roflol: :roflol: :roflol: )

Son düzenleme:
kıslar biz de bi gün arkadaşlarla oturuyoruz önde bi kız oturuyodu birine benzettim kafası eğikti
"ilknur ilknur" diye sesleniyorum.ala ala neden duymuyo diye sesimi yükselttim bu sefer
yanındaki çocuk o ilknur değil demez mi kaydirigubbakcemile3
rezil oldm kız kafasını kaldırdı o diil mişşş :))

benm degilde arkadaşın başına gelmiş

bi gün çok sıkışmış ve wc arıyo her yerde tabi :))

tek kurtarıcılar burger mc tabiii :jeyyar:

arkadaş girmiş işi bitince çıkmış...görevli de arkasından bi gün yemege de buyrn demiş :1shok:

delikafadulden

sen gerçekmisin kısım bu kdr şey nasıl başına geliyokaydirigubbakcemile3

hakkaten süper yaaa :)) ben de gittim öyle ama kimseye yakalanmadımkaydirigubbakcemile3

bi gün evde ailecek oturuyoduk.tv fln izliyoz.ben hangi alemdeysem artık ;
kalktım mutfağa gittim bi güzel Türk kahvesi yaptım getirdim içeri
meğer kahve içiyolarmış onlar da hiç görmemişim :)
ee biz içiyoduk zaten dediler
hiç bozuntuya vermeden bi daha için diye yaptm dedmkaydirigubbakcemile3
utandım ama hee

kıss cikolata senınkısını alıntı yapmıyceeem :) sılcem dedıntyaaa ;-)

bende aklıma geldı hemen anlatıyorummm :)))
lisedeyken hakan ishal olmustu (hakanı tanımayana arka sayfaları okusun,guzel taktık sinekscım :roflol: )
bende dedım tmm elıme dustuuu ama nasıll dalga gecıyorum çocuklaa , sınıfta piss bi koku olsun hemen imalı sekılde kımden gelcegı malum dıyordum bana acayıp sınır olmustu.. velhasılll kesın beddua ettı vee bende hakandan 1hafta sonra nedensiz bi şekılde ishal olmustum :roflol: :roflol:
wcye kendımı zor atıyordumm valla :roflol: bide kokusunu hiç demıyorum size :roflol: :roflol:
yıne boyle kendımı zor atmıstım wc ye bi ders boyunca kaldım orda :roflol: tenefus oldu gelen
-öfffffff buraya nolmusss,wc tasmıs herhaldee..
-ıyyhhh kanalızasyon borusu burdanmı gecıyor filan demeler.. :roflol: :roflol:
ben içerdeyım kım ne dedi gayet net duyuyorum :roflol: :roflol: hıh onlarda ishal olsunda goreyım die iç gecırmekle yetındım sadecenee....
sonra sınıfın yoluna tuttum benı kapıda hakan efendı karsıladı.. noldu hastamısın aglıcak gibisin dedi (acaba gercekten mı sordu yoksa ölesinemı anlayamadım tabee ) çekıl onumden yok bişeyim demekle yetınmıstım :)))

kıss sarissa bu gune kadar nerdeydın senn bakem.. nıe bu zamana kadar boyle bi topik açmadın hıı yerimseniben a.s. :1hug:

ay aklıma gelmeye başladı :)
bi keresinde de sevgilimin ailesiyle ailecek pansiyondaydık
ben tabi onun ailesinden herkesi tanımadığım için kapıdan girenlere elimi uzatıp hoşgeldiniz diyorum
arada pansiyona gelen başka bi müşterinin elini de sıkmışım sonradan fark ettimdelikafadulden
iyi ki kimse görmedi belki de gördü

kaydirigubbakcemile3 bana da olur bazen cnm...çaktırmam ama sengözlerimebaksanab

oooo kızlar uçmuşsunuz yaaa.
ben akşamdan akşama girebiliyorum
bakıyorum sayfalara, anılar, kahkahalar çoğalmış.
valla süpersiniz, harikasınız.
cem yılmaz filan halt etmiş.
okuldan geliyorum tpiğe bakıyorum
yorgunluk filan kalmıyor.
yakında beni deli sanacaklar
tek başına kahkahalar atan bir tip.
sonra da gelip burda anı olarak anlatırım artık :)

hepinize teşekkürler.
elleriniz dert görmesin.

şimdiki çocuklar doğuştan telefonla konuşmayı biliyorlar.
bizim zamanımızda nerdee
ya komşuda olurdu tlf ya da postanede.
neyse biz de eve nihayet tlf almıştık.
ben de daha ilkokula yeni başlamışım.
hevesliyim de tlfa
çalınca ilk ben koşuyorum.
bir iş için amcamın işyerinden aranması gerekiyordu.
ben de atladım hemen "ben ararım ben ararım"
numarayı yanlış çevirmişim.
telaffuzundan açan kişinin yaşlı ve köylü bir kadın olduğunu anlayabiliyorum.
yöresel konuşuyordu.
düzgün konuşucam ya
- aloo ben sarissa
sanki numarayı doğru çevirsem beni amcamın işyerinde kim tanıyacaksa kaydirigubbakcemile3

ayyyy pespembe ve sineks cokkkkkkkkkkkkkkk komıiksinnnn yavvvvv allah iyiligini versin sizin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bir gün ablam,ben ve arkadaşım bakırköy e alışveriş e gitmiştik lise yıllarımdı,minibüsten indik aşağı eve doğru yürüyoruz,çocuklar da top oynuyorlar ablam o kadar havalı o kadar asi yürüyor ki,çocuklar dibinde oynuyorlar neredeyde bir de topu hem de ağır bir futbol topuydu,bi an çocuklara bağırdı"off yeter bee o top benim kafama bi gelsin gebertirim sizi"dedi,aradan 10 saniye geçti geçmedi,ablam da önümüzde yürüyor,bu kadar mı isabet eder top ablamın kafasına gümmmm diye bir indi,arkadaşımla ben o an abartmıyorum kaldırımın köşesine oturduk dakikalarca karnımızı tutarak artık gülmüştük,delikafaduldenablamında topu kafasına yemiş olmanın huzuruyla çıtı çıkmamıştı ve eve kadar asaletini bozmadan yürümüştü oysa karizma yerlerdeeeekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…