Hi bu kadar utanmamtm....

ayy gaz olayı bende de olmuştu
ikimiz başbaşaydık bi kaçtı istemeden oldu nası oldu anlamadım
çok utanmıştımmmmm:eek:
ne yapcagımı şaşırdım yarım saaat güldüm utancımdan :))
o da zavallım olur böle şeyler dedi durdu

buyuk bir alışveriş merkezindeyiz.. benim yaş o zaman 20 yaklaşık 3 sene falan önce... neyse dolaşırken cok güzel bir balon gördüm.. bu kalpli mikifareli falan olurya... bitane koyu pembe parlak kalpli kalmışş.. gerisi hep çizgi karakter...
bunu alıcamm diye koşuyorumdelikafadulden... bitane cocuk yapıştı aldı onu:çok üzgünüm:
"tuttum balonun bi ucundan "o benim:kızgın:" diyorum çocuk "ııııııııııııııııııı aaaaaaaaaaaa:ecrin_bebek:" diye garip bişiler diyo:uhm:
":kızgın:ya şekerim sen fareleri filli bişiler al hadi o benim" diyorum cocuk ":ecrin_bebek:aaaaaaa ııııııııııı" bişiler diyo...
ben:"ilk ben gördümmm":1closedeyes:
cocuk: "aaaaaaaaaaaaaa ııııııııııııııııııııı":ecrin_bebek:
ben: "ya verseneeee":kızgın:
cocuk: "aaaaaaaaa ııııııııııııııı":emir_bebek:
ben: "allahım ya gıcıkmısın nesin" :kızgın:
cocuk: "aaaaaaaaaa ııııııııııııııııııııı aaaaaaaaaa":ecrin_bebek:
dayanamadım gıcık oldum.. . son bi taktik yapıp tüm hıncımla
"patlatırm o zaman balonu" dedim.. couk hiç bişey demedi:sm_confused:
cocuk bişey demedi ama arkamdan omzuma dokunan biri
"sıkar o birazşakkıdı" dedi..
babasıymış...kafamçokkarıştı kocaman adam.. :1shok:
aldı cocugu kucagına balonuda eline.. " o bizim balonumuz patlatta göreyim" :1shok:dedi allahım 20 yasında cocukla bir olursan adamda seni dumur eder işte...:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

yarıldımmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Üniversite bittikten 5-6 ay sonra, diplomamı almaya sevglimle birlikte gitmiştik, memleketimden uzak biyerde okumuştum. akşama kadar işlerimizi hallettik. sevgilimde söyle bakalım buranın en güzel restoranı neresiyse oraya gidelim güzel bir yemek yiyelim dedi, tamam dedim gittik. Kış günü, bende bir hastayım şans işte grip olmuştum, hapşırıyorum sürekli, bir elimde mendil. neyse gittik yemekleri söyledik konuşuyoruz, ben bişey anlatıyorum arkadaşlarımın yaptıkları komiklikleri hem anlatıyorum hem gülüyorum, birden gülerken nefesimi burnumdan verince burnumdan bir baloncuk şişti :1shok: anında burnumu çektim ama görünmemesi mümküm değildi ama benimki hiç çaktırmadı gülüyodu, gülmeye devam etti belkide bana güldü :eek: ama bişey söylemedi çok utanmıştım... yemek bittikten sonra çıktık, bana sarıldı filan :eek: mendil satan çocuklar geldi yanımıza o da aldı kaydirigubbakcemile3 al dedim, nasılsa sümüklü sevgilin var, tabi o hiç çaktırmadı ...

ay buda teyzeme olmuştu

kuzenim daha küçük işte ozman 1 2 yaşında çarşıya çıktık

bi tane köpek geliyo karşıdan kocaman ama ben zaten hayvan fobim var

annem ananem yürüoruz kuzenimde yürümeye başlıyo önden önden elinden

tuttuk yürütüoruz teyzemin köpeği görmesiyle kuzenimin arkasına saklanması bir oldu ama

görmeliydiniz kızlar köpeğinde sahibi varmış hemen aldı allahtan ama o an biz yerlerde....

asiiiiiiiiiiiiii kız sen öldürcen beni... ama favorim telik haberin olsunnnn:roflol::roflol:

ABBA :roflol: tüm alkışlarrrr sana.....:roflol::roflol:
delikafadulden alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
oo iyi kaynatmalar kızlarrrkaydirigubbakcemile3
sende buyrumazmısın çikolata a.s. senıde beklerız sırnaşık şey
Üniversite bittikten 5-6 ay sonra, diplomamı almaya sevglimle birlikte gitmiştik, memleketimden uzak biyerde okumuştum. akşama kadar işlerimizi hallettik. sevgilimde söyle bakalım buranın en güzel restoranı neresiyse oraya gidelim güzel bir yemek yiyelim dedi, tamam dedim gittik. Kış günü, bende bir hastayım şans işte grip olmuştum, hapşırıyorum sürekli, bir elimde mendil. neyse gittik yemekleri söyledik konuşuyoruz, ben bişey anlatıyorum arkadaşlarımın yaptıkları komiklikleri hem anlatıyorum hem gülüyorum, birden gülerken nefesimi burnumdan verince burnumdan bir baloncuk şişti :1shok: anında burnumu çektim ama görünmemesi mümküm değildi ama benimki hiç çaktırmadı gülüyodu, gülmeye devam etti belkide bana güldü :eek: ama bişey söylemedi çok utanmıştım... yemek bittikten sonra çıktık, bana sarıldı filan :eek: mendil satan çocuklar geldi yanımıza o da aldı kaydirigubbakcemile3 al dedim, nasılsa sümüklü sevgilin var, tabi o hiç çaktırmadı ...
:roflol: :roflol: :roflol: nedir bu şümüklerden çektimiz bisim yaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ay buda teyzeme olmuştu

kuzenim daha küçük işte ozman 1 2 yaşında çarşıya çıktık

bi tane köpek geliyo karşıdan kocaman ama ben zaten hayvan fobim var

annem ananem yürüoruz kuzenimde yürümeye başlıyo önden önden elinden

tuttuk yürütüoruz teyzemin köpeği görmesiyle kuzenimin arkasına saklanması bir oldu ama

görmeliydiniz kızlar köpeğinde sahibi varmış hemen aldı allahtan ama o an biz yerlerde....

aslan kuzenın asiiiii kaydirigubbakcemile3 ne cesurmuss hee delikafadulden

Sınav başvurularından birinde başvuru işlemlerim biter bitmez ,

"Hadi size iyi günler "diyip gülücükler saçıp kapıdan tam çıkacakken ;

"Parasını vermeyi düşünmüyorsunuz heralde.." diyen görevliyi duyunca başından aşağı kaynar sular dökülen bana da bir alkış kızlar kaydirigubbakcemile2

Adam beni ne sandı Allah bilir, heyecandan unutmuşum parayı vermeyi kaydirigubbakcemile3

ayy benim kuzenle aynı sınıftaydık acayıp anılar varda oda burda valla küserkaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

Sınav başvurularından birinde başvuru işlemlerim biter bitmez ,

"Hadi size iyi günler "diyip gülücükler saçıp kapıdan tam çıkacakken ;

"Parasını vermeyi düşünmüyorsunuz heralde.." diyen görevliyi duyunca başından aşağı kaynar sular dökülen bana da bir alkış kızlar kaydirigubbakcemile2

Adam beni ne sandı Allah bilir, heyecandan unutmuşum parayı vermeyi kaydirigubbakcemile3

delikafadulden parasıda senden oluversın deseydın kıss kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bişicik olmas kıss çikolata.. surda bısbıseyıss yabancı yok aramızda yerimseniben a.s.

kuzum ozaman bıss çoktan yerındıbındeyıs baksana anlattıklarımıza :roflol: :roflol:

Eşimle nişanlıyken bir alış veriş merkezinde geziyoruz , ben vitrinlere bakmaktan önümü göremiyorum her zamanki gibi ... Yürürken bi yere tosladığımı hissettim ve aşkımın " dikkat et !"

inlemesini...

Meğerse adamın birine çarpmışım durduğu yerde kaydirigubbakcemile3

----------------
Benim çarpma hikayelerim bitmez, ama bu seferki görerek oldu, önüme bakarke hem de...Bir gün alış veriş merkezinde ailemle gezerken , ilerliyorum.. Ve birden başımın üstünde kuşlar ötüyor.

Hani şeffaf sırf cam kapılar olur ya , oraya çarpmışım...:roflol: Sese tüm duyanlar baktı , ben rezil oldum tabi...

Tüm mağaza bana baktı.. Ben de cama : "Ne güzel silmişler ya , bir tek iz bile yok..Kapı olduğuna şahit gerek" diyorum..kaydirigubbakcemile3

Beni gören ve duyan kardeşim :" Abla , hadi bırak bahane bulmayı , rezil oldun .. "der ve kopar...

"Ben seni tanımıyorum ha , ayrı gezelim mümkünse .. "der , hain kardeşşş kötükedihüso

Son düzenleme:
eşimle flört zzamanlarımızda , ilk defa memleketıme gelıyor.
çok ama çokk heyecanlıyım otogardan alcam onu planımı yaptım sole yaparıs bolee yaparıss filan delikafadulden

aşkım geldi,karısladım otobuse bınıcektık 29du galıba sakarya cad.sınde inicektık.. eseslii olanlar bılır otogardan direk tramvaya bınmek nedense aklıma gelmedi o anda delikafadulden neyse otobuse bındık beklıyoruz kalkmasını ,adam geldı kontagı cevırdı tam dedım dur bız yanlıs otobuse bındık suna bıncektıkk delikafadulden apartopar indik otobusten 32 bindik gidioss :))) carsıya geldık benım jeton dustuu ... delikafadulden
az önce ındıgımız otobus dogru olandı,bu bındıgımız yanlıstı abbooooo die kara kara dusunmeye basladım ama aşkımada bellı etmıyorum haaa delikafadulden delikafadulden sonra kafamdan haritalar planlar derken artık aşkımada demek zorunda kaldım vee boleceee rezılll oldummm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 carsıya ve tramvaya en yakn olan durakta ınıp (500metre ilerdekı tamvaya) yurumeye basladık.aşkım sınavdan çıkmıs elındeki posette askeri unıforması bide cantası yazıkkyaaa çok dolastırmıstımm delikafadulden sonra tramvay yapıp carsı duragında ınıp sakarya cadesıne yurumustuk :)) ozamankı akıl işte bın taksıye gıtt .. yok olmazzz ögrencı mantıgı benımkısı delikafadulden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

güyaa çok planlar yapmıstım vaktımızı guzel kullanacaktık ama nerdeee.. benım aklım bi karıs havadaa oluncaaa.. :nazar: delikafadulden

kaydirigubbakcemile5efendimm ben yine lisedeyken 3 kız arkadas,
birlikte tüm hızımızla devam ediyoruz atraksiyona..

sınıfta millet sakalaşıyo birbirine sataşıyo ders öncesi
bikac erkek arkadas bize sataştı bizde onlara öyle bir cevap vermişizki
bütün sınıf bunlara gülüyo..sırnaşık şey
tabiz 3 kızında sacları uzun.. benim kalcama kadar gelio onlarınkide hemen hemen okadar uzun..
saclarımız salınık hafif yarım toplanmıs
ders biterken yerimizden kalkmamızla oturmamız bir oldu..bide acı acı "aaaaayyyyyyyy" sesi..:roflol:
sacımızı sıraya sıkıstırmıslar.. alçaklar..:kızgın:
bunun intikamı alınmalıydı.:1closedeyes:.
cuma günü istiklal marsı okunacak cıkısta herkes sıraya gecti..
arkada erkekler oldugu için biz gec kalmıs numarasıyla en arkaya gectik koşup
sonra istiklal marşı bitti..
bizim HÖSSSTTÜK hoca... (okuyanlar bilir okumayanlar bi önceki sayfalara)
höstüük hoca konusma yapıyo.. cıkardık orkitleri en arkada bunların ceketlerine yapıstırdık..:hooray:
en arkadayızya.. kimsede görmüyo..delikafadulden
hösstüük hocanın dagılın komutuyla herkes arkasına döndü ve kapıya..
ama bütün okuldan kahkaha sesleri..:roflol::roflol:
bunlar olayı anlamıyo:sm_cool:.. millet yarılmışş.. biz tabanları yaglıyoruz.:roflol:
hoca mikrofonda
"höössssssstttt " "höösssssssssstttt" diye bagırıyo...sırnaşık şey
allahım başladı gene "hösstt hössstt"delikafadulden
millet nasıl gülüyo.. okul dısından duyuluyo ses..
hoca devam "hössssssstttttt ucuyonuzmu lan ne bu hal" diiye..
kanatlı orkit yapıştırırsan cocuklara ucarlar tabi:roflol:
bizde kıs kıs "höstüler hocam höstüler"

bir ped macerasıda bendenyerimseniben
benim evinbenneyaptımki otobüs duraklarında genelde cd satan gençler olur, bende otobüsten indim, film manyağı olarak hemen koştum tezgaha, birkaç film aldım, bende cüzdanımda hep yaprak ped bulundururum, 2 ye katlanmış şekilde paralarımın yanında, cüzdanı açtım paraya elimi attım gözüm cdlerde ama, benim ped de paraya yapışmış kaydirigubbakcemile3 çocuğa parayı uzattım çocuk bana :1shok: bakıyo, bende şaşırdım paraya baktım ne bakayım, parayla birlikte ped -tatlicadiarzu- pardon dedimpedi aldım parayı verdim, arkama bile bakmadan hızlıca gittim

asiiiiiiiiiiiiii kız sen öldürcen beni... ama favorim telik haberin olsunnnn:roflol::roflol:

terlikte berbattı zaten:roflol::roflol:

aslan kuzenın asiiiii kaydirigubbakcemile3 ne cesurmuss hee delikafadulden[/QUOTE]

anam çocuk ufacık zaten görsen teyzemi:roflol::roflol:[

Ne çılgınsın sen Sineks ya :roflol:

Vallahi cesaret ister bunu yapmak kaydirigubbakcemile3

X