Hi bu kadar utanmamtm....

buyuk bir alışveriş merkezindeyiz.. benim yaş o zaman 20 yaklaşık 3 sene falan önce... neyse dolaşırken cok güzel bir balon gördüm.. bu kalpli mikifareli falan olurya... bitane koyu pembe parlak kalpli kalmışş.. gerisi hep çizgi karakter...
bunu alıcamm diye koşuyorumdelikafadulden... bitane cocuk yapıştı aldı onu:çok üzgünüm:
"tuttum balonun bi ucundan "o benim" diyorum çocuk "ııııııııııııııııııı aaaaaaaaaaaa:ecrin_bebek:" diye garip bişiler diyo:uhm:
"ya şekerim sen fareleri filli bişiler al hadi o benim" diyorum cocuk ":ecrin_bebek:aaaaaaa ııııııııııı" bişiler diyo...
ben:"ilk ben gördümmm":1closedeyes:
cocuk: "aaaaaaaaaaaaaa ııııııııııııııııııııı":ecrin_bebek:
ben: "ya verseneeee"
cocuk: "aaaaaaaaa ııııııııııııııı"
ben: "allahım ya gıcıkmısın nesin"
cocuk: "aaaaaaaaaa ııııııııııııııııııııı aaaaaaaaaa":ecrin_bebek:
dayanamadım gıcık oldum.. . son bi taktik yapıp tüm hıncımla
"patlatırm o zaman balonu" dedim.. couk hiç bişey demedi:sm_confused:
cocuk bişey demedi ama arkamdan omzuma dokunan biri
"sıkar o birazşakkıdı" dedi..
babasıymış...kafamçokkarıştı kocaman adam.. :1shok:
aldı cocugu kucagına balonuda eline.. " o bizim balonumuz patlatta göreyim" :1shok:dedi allahım 20 yasında cocukla bir olursan adamda seni dumur eder işte...:roflol::roflol::roflol:

sineksss beni güldürdün ya bu gece allahta seni güldürsünnnŞeniz

bende anlatıcam bitane daha ama bu sefer kuzucum annemle ilgili
annecimminn çok dalgın bi günüydü evdeyiss dediki ara bakalım teyzenleri evdelerse gidelim
bende tabi hmm dur şimdi bırak boşver felan diye kıvırma çabaları neyse annecim bi hışım kalktı telefon sandığı kumandayı aldı eline numaraları çevirdii ve kulağına koyduuu:roflol: ve bomba geliyoooo ee nolmuş bu telefona sesi çıkmıyo hiç dedii bende aaa neden acaba bak bakalım yanlış çevirmiş olma dedim elindekinin kumanda olduğunu anladığındaysa hep beraber yerlere yattık gülmekten oyyy canım annem benim yaa hele abim de demezmi eyvahh bu kumandaya fatura gelmesin anne diyee hadi tekrar koptukk:roflol::roflol::roflol:

ayy harikasınız kızlar;bende üniversitede alkolle ilgili başıma gelen rezilliği anlatayım...
okulun tiyatro grubundaydım,oyunumuz sahnelendi bir kaç kez oynandı,başarılı olduğumuz için hocalarımız bizi yemeğe götürdüler,tekirdağ'da okuduğum için yediğimiz yemeklerin çoğu da köfte çeşitleriydi,ben bitirmişim 1 şişe şarabı(ne zaman şarapla et yesem kusarım çok afedersiniz)neyse ben uçmuşum,hiç bişey hatırlamıyorum arkadaşlar beni almışlar eve götürmüşler,ev arkadaşımın biri alt komşunun kapısını zorluyomuş anahtarla bizim ev diye,diğeri gökyüzünde yıldızlarla sohbet ediyormuşsırnaşık şey(kafa güzel ya)kaydirigubbakcemile3
-ben yatmışım ev sahibinin kapısının önüne;o zaman da platonik bi aşkım var ist.dan ismini haykırıyomuşum"s...........,s..........,"allah senin belanı versiiiiiiiiiiiiiin"kaydirigubbakcemile3diye tesadüf te ev sahibimiz şehirdışına çıkmışlardı o gün,yoksa kesin atılırdık,evde kızlardan biri yanıma uzanmış 10 dk sonrası ben kızın üstüne "voooarrrkk"bütün şarapları ve köfteleri çıkarmışım,kalkmışım,pantolonumu sıyırmışım wc'ye doğru pantolon paçalarımda yürümşüm,kızların önünde ağlıyomuşum hüngür hüngür(kızlar zırlıyodun resmen dediler alçaklarrrr:))) )
-gitmişim klozete oturup yine aynı şekilde"s...........,s..........,"allah senin belanı versiiiiiiiiiiiiiin"diye bağırmışım ağlaya ağlayakaydirigubbakcemile3
-kızlar hala anlatırlar bu rezilliğimi ve güleriz bol bol
-o yatağın,yorganın astarından o bordo leke yıllarca çıkmadı.......kaydirigubbakcemile3

kanarya okuldaki muhabbet süpermiş.....:roflol:
asiii alemsinn canımm ya.... :roflol:
cancuuu yavrum dutlar sıyrıklara şiliklere degmişti umarım...:roflol: aaaa bagırmak istiyorum gülmekten öldümmmmm:sm_cool:
sagol sinekscim daha var anlatirim.............

Çenem ağrıdı gülmekten yaa :roflol: hemen bitanede benden şakkıdı
Benim şimdiki sözlüm olan sahıs çocukluktan beri tanıdığım biri olur kendileri.
Neyse biz kuzenlerle bahar aylarıydı bahçeye gittik köyde dediler ki bu mevsimde yoncalar yenir dediler( Kışın ineklerin yediği ot yonca bilmeyenler için )
:)
Sonra bahçede küçük bi kulübe var onun önünde biz iki kuzenimle yere kapaklandık ordaki yoncalardan yiyoruz yavuklumun da bahçeleri yan taraf oda görmüş bizi geldi yanımıza su veriyim mi katık olur dedi.-tatlicadiarzu-ben ozmanlar zaten sinir oluyorum ona defol eşşek dedim.Oda sen mi ben mi dedi -tatlicadiarzu- ben ne biliyim o benim hayatımın irkeğiymiş.Bilsem öyle demezdim :roflol:

bitane daha geldi aklıma.
Benim sevgilimle ilk sevgili olduk ilk kahvaltıya gidiyoruz ama ben süslendim ki ne biçim.hemde heyecanlıyım.:asigim:
Gittik o oturdu bende montumu çıkartmaya çalışıyorum.Bisürü düğme kemer derken epey sürdü buda beni izliyo neyse sonunda çıkardım oturdum.alkisalkisalkis
Gayet sakin fermuarın açık dedi dalga geçio sandım bi baktım açık :1shok: sonra sevimlice gülmeye calışıp kapattım.:1shok:
Ama onca zaman oldu mesela telefonda konuşuyoruz ne yapıyosun diyo işteyim üstümü değiştirip çıkacam diyorum.
Bebeğim fermuarlara dikkat diyo hiç mi unutmayacak ne :mymeka:
Ama ilerde evlendiğimizde de böyle dalga geçerse ağzının üstüne yapıştırırm valla :mymeka:
Ayyy uyuz oldum bak yine.Arada sırada bu konu açılınca dövesim geliyo bebeğimi :mymeka::asigim:

dilevinxx alemsin yaaa güldürdün beni...özellikle yonca mevzusuna çok güldüm:))))kaydirigubbakcemile3

dilevinxx alemsin yaaa güldürdün beni...özellikle yonca mevzusuna çok güldüm:))))kaydirigubbakcemile3

bende çok gülüyorum diğer kızların yazdıklarına iyi geldi burası gece gece
Sen nerdesin bu arada gece kuşu :mymeka:
Bende topiğe yazıyom yok kimse :sm_confused:

oooo ben uyumaya gittim topic coşmuş kaydirigubbakcemile3
evet sıradaki hikaye de haşarı kediden geliyor kaydirigubbakcemile3

üniversite 3. sınıftayım. dersten çıktım kafeteryaya gittim bizim arkadas grubu oturmus orda gülüp eğleniyorlar. ben de hemen katalizör olarak karıştım aralarına tabi. ha bu arada yeni gelen bir arkadaşları var gruba. nasıl yakısıklı bır cocuk, nasıl oldu anlamadım cay almaya gıttım bızımkılere bı geldım yanındakı sandalye boşalmıskaydirigubbakcemile2

ara sıra dönüp bakıyorum falan hemen gözlerimi kaçırıyorum. sonra durdu bana dediki "sen Van'lımısın" hayır değilim dedim. yook yoook Vanlısın sen. içimden ay ne salak birsey bu diyorum değilim ya diyorum. hımm dedi önüne baktı, o anda ortamda bir sessizlik oldu bu dediki niye tek gözün mavi tek gözün kahverengi o zaman. ne diyon sen ya dedim. walla dedi tek gözün kahve tek gözün mavi herhalde lensinin tekini takmadan gelmişsin. :roflol::roflol::roflol: van kedisi gibisin şu an dedi bir makaraya sardı beni :roflol:
lensim kaymıs göz kapagının içine lanet olsun ilk gören de o, uzun bi süre bu geyik döndü durdu

Son düzenleme:

:roflol::roflol: ayy bunlarda benim çok aşıma geliyo yaaaaaa:roflol::roflol:

senin kedilik ordan mı geliyo kız yokssa:roflol::roflol:

Bir arkadaşımın başına gelmiş,çoook gülmüştüm.
Efendim esas kız,benim arkadaş,bir erkekten delicesine hoşlanıyor..
Çocukla üç beş sohbeti,şakalaşmaları da yok değil,neyse almış bizim kız kolasını eline,gitmiş oturmuş bir masaya...Az sonra esas oğlan oradan geçmekte imiş...E bizim kız durur mu,hemen pipeti ağzından çıkarıp naber diyecekkennnnn,şöyle bir ses çıkmışşş:
NAAAAA(gaaaaaark):roflol:
Malum asitli içecek...
En kötüsü de çocuğun yuh yani .ıçsaydın bari diye şaka yapması olmuş:1no2:

Şimdi benim başıma gelen bir olayı anlatayım:
Özel bir okulda öğretmenlik yaoıyordum.Öğretmenler günü kutlamaları,hava soğuk,içeride tiyatro salonunda yapılıyor kutlamalar.Kutlama ekibini organize ettik edebiyat öğretmenleri olarak.Sunucu olarak da öğrencilerimizden bir iki tane seçtik.Sazı onların eline verdik,siz soru cevap yöntemiyle sunun dedik.Dinliyoruz efendim konuşmaları....Dinliyoruz,dinliyoruz,of yanımdaki arkadaş da bir şey söyledi ona cevap veriyorum.Bu sırada bütün bakışlar bende,meğer öğrencim soru cevap yöntemini kullanırken beni de kullanmış ve bana bir soru yöneltmiş ve pis pis sırıtıyor...Soruyu kör topal duydum ordan burdan hık mık bir şeyler dedim ama gelin de bana sorun.Yerin dibine geçtim resmen
Sonra öğrencim ne dese beğenirsiniz:E hocam,siz biz derste konuşurken,söyle bakalım en son ne demiştim derken iyiydi:jeyyar:
Offff offff hatırladıkça geveleyişimi utanırım:bbo:

kaydirigubbakcemile3 iyi köşeye sıkıştırmış seni

sarissa abla yaw benim de benzer bişi geldi başıma :)
bi kaç sene önceydi sultanahmet köftecisinden bi güzel köfteleri yedik
ardından kahve içtik
üstüne de kestane aldı ben okdr yemezdim ama :)
sonra parkta oturduk biraz
o ara bi çıkardım ne varsa :))) Allahtan aşam olmuştu da kimse görmedi
zavallı sevgilim çantamdan selpak ıslak mendil fln verdi bana
ben olsam ben de çıkarırdm herlde o an :) bi de bi senelik flndık utandım o yünzden
sonra eve kdr braktı beni tek bırakmadı :asigim:

kısslarr süpersinizzz... hepinizeee 10 puan 10 puan 10 puan :dance:
a.s. sizleri çookk seviyorummm :teytey: gül gül nere kadar kızardım ölcem şimdi :roflol: :roflol:
kaldıgım yerden okumaya devam ettım gulmekten öldümm yaff :roflol: :roflol: sevgili kanaryam gelmıs hosgelmıs :)) dedın bizim rezıllıklerı bizlerden baska tum kk bayanları duysun ,onlarda kopsunlar -tatlicadiarzu- yok şaka sadece yakın arkılerıme lınkı attım :))))

CANCUU, NıLTT, DıLEVıNXX, HAŞARIKEDı, DıLAREM, CıCıKIZ34.....delikafadulden

ALLAH ıYıLıGıNıZ VERSıN.. SABAH SABAH KOPUYORUM YıNE :roflol::roflol:....
gören deli dicek... süpersiniz ne diim... a.s:roflol:devamını da bekleriz.... :sm_cool:

ayy bende anlatiiimm...
bölee aksam evdeyız bebısımle habıre bısıyler tıkınıyoruzz , homidigırtlak en çok ben yıorum tabee cokacimcoook cokacimcoook işte annem olmadıgı zamanlarda arada Şeniz Şeniz mucuk yapıoruz delikafadulden
annem mutfakta oldugu sırada dedık tam fırsatı tam dudağımı büzdüm , aşkımla yaklaştık Şeniz yapacaktıkkıı ben birden bööğğ die yuzune gegırdım delikafadulden kaydirigubbakcemile3 ama tutamadım kendımı yanı birden çıktı delikafadulden
aşkımda demezmı ıykım Şeniz yapmamısız yoksa senın mıdendekıler benım mıdeme gelcekti diee delikafadulden :roflol: :roflol:
direk kptukk yaa ve uzun bi surede Şeniz den mahrum kaldık delikafadulden her yaklastıgımızda aklımıza geldıgı için,gülme krizine girdik :roflol: sırnaşık şey delikafadulden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…