Hi bu kadar utanmamtm....

ayy kızlar ALLAH yüzünüzü hep güldürsün inşallah .yarıldım burda gülmekten benimde aklıma ilk rahmetli anneciğimin basından gecen bır olay geldı .

yazlıktan donuyoruz yol uzun tabı kadıncagız sıkısmıs aksam karanlık annem babama
-bey guven cok sıkısmıs bı yerde dur dıyo(guvende kuzenım olur)
guvende
-yoo hala sıkısmadım dıyo
annecıgımde
-sus olum sen bılmıyosun sıkıstın dıyıp arabayı durdurup durdugu anda arabanın yanına çökmüş :) :):)

bır keresındede teyzemlerdeyım mısafır geldı ve mısafırın bebısı vardı benım kuzende bıraz saftır :) ablaya bebk ıcın adı ne dedı abla ADEM dedi bızım safta kız mı erkek mı dıye sordu tabı bız yerlerdeee

bende yazin izine geldim ablamin yanina ankara.ya gelir gelmez benim kiz hasta,hic birsey yemiyor icmiyor,cikariyor,neyse ablam dedi gel dr a götürelim gittik dr dedi acikinca iki veya üc saat sonra gelin,biz eve döndük herkes yemek yiyor ben yemiyorum vay efendim cocuk ac diye,iki saat sonra geri gittik ama nasil acim,asagidada pide kebap salonu yaziyor,güzel kokusu hala burnumda girdik dr a,adam yüzüme bakip acmisiniz dedi,bende hemen yooook sagol tokuz dememle dr dahil herkes kahkahalarla gülüyorlar ben bön bön bakiyorum ablam dedi saf sana demiyor cocuk icin sordu demezmi,esim hala dalga gecer benimle.

komşunun torunu kaybolmuş.
hepimiz sokak sokak arıyoruz.
başka yaşlı bir teyze yolda kimin çocuğunu aradığımız çocuğa benzettiyse artık
tutmuş çocuğu kolundam:)
sürükeleye sürükleye getiriyor.
bi de demez mi
-buldum keratayı, gelmek istemiyor bir de :roflol:

ay bende böle gaflarım fazlasıylaaaaaa varrrrr ya
4 yıllık bir ilişkim var ve bizi tanışalı daha bir yıl dahi olmamış biz arkadaşlarla piknige gittik
sanro benim bitanecik kuzumla geziyorken karşımıza iki kadın birde bir bey cıktı.... ve bizimkisiyle konuşuyolar bende öle sap misali duryom sevgilim ha bire bana öpsene ya annem le babam flan dio bende inanmıyor ve hadi leeennnnnn diyorum...aşkım annemler ya annemler diyip duruyo bense haleen sacmalama aşkım ya bunlarda kim ya diyor ve onu öpüyorum.böle kahkahlar falan atyom .....
tabiki sevgilim sinir olmuş ibir vaziyette aşkım onlar benim ailem diyo ve annesi merhaba kızım dediğinde ben yer yarılsada girsemmm diyeee bakınyodumm ya felaket gibiydiiiii
nese sonra öptük falan ama annesi cok genc duryodu ben napyım inanamadım yaaa-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 ayyyyyyyyy bende buna benzer bişiy yaşadımmm ya cokkk utanmıştım yaaaaaaaa cokkkkkkkkkk

off matmazel ilk günden kadının gözüne batmışsın yaa..:)
şimdi ne durumda ilişkiler bari?

kızlae benım kaslarım bırlesıktı onceden (gülmeye şimdiden başlamayın lutfen)ben de acaıp kafaya takmıstım tamda ergenlık donemı aklım fıkrım orda ne zaman alıcam ne zaman alıcam?? babamdanda acaip tırsıyorum kızar diye neyse ben kafaya koydum ya ufaktan ufaktan bır bır almaya basladım tabı mılletın gozunu boyamak amac bır gun bıraz alttan aldım bıkac gun sonra bırazda ustten bellı bır sure sonra yanlardan yanlız bu sadece kaslarımın arasıyla ugrasıyorum neyse ala ala kaslarımın arasında ıkı uc tanecık tel bıraktım bırgun ortaokuldayız eve donucez zılın calmasına bır kac dakıka var arkadasım bı tuuttu cektı bune ya alda kurtul dıye elınde ıkı tane vardı ve ben uc bucuk nasıl kostum wcye gıderkende elıf dua et orda bı kac tane kalmıs olsun dıyorum aynaya bır baktım bır tane tuy var eve geldım annem gordu tabı annemede dıyorumkı anne napım alıcam ben bunu o da hala dıyokı yok kızım alma babn kızar bı tane telın neyıne kızıcaksa tabı aldım ılk gun uydum cıkmadım karsısına ıkıncı gunde aman be deyıp tamamen actım ne derse desın dedım sonra farketmedı yıllar sonra resımlere bakıyoduk dedıkı o kaslarını aldıgınıda farketmedım sanam tamam alda tavuk dötü gibi yapma demişti :)

sen gerçekmisin kısım bu kdr şey nasıl başına geliyokaydirigubbakcemile3

sırrı bende saklı...delikafadulden espri anlayısım ve sakarlıgım vede yaramazlıgım cok fazla olsa gerek:roflol::roflol:Şeniz
ayyyy pespembe ve sineks cokkkkkkkkkkkkkkk komıiksinnnn yavvvvv allah iyiligini versin sizin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
aminn aminn...:roflol::roflol::icecream:Şeniz

benim halamin oglu kulagindan ameliyat oldu,gecmic olsuna gittik
nasilsin dedim
iyiyim iste ne olsun serum yiyorum hergün dedi,ama benim anlamadigim,sag kulagimdan ameliyat oldum neden sol kolumdan serum veriyorlar demesinmi,esimle ben gözgöze geldik,bizimkide
salak basin agridigi zaman hapi kafanami koyuyorsun deyince artik gülme krizi gecirdik

2.5 saattir burdayım kızlar butun sayfaları tek tek okudum gül gül öldüm özellikle sinekss yarıldım gülmekten

Son düzenleyen: Moderatör:
aglıyorummmmmmmm aglıyorummmmmmm gülmekten:roflol::roflol: :roflol:.... yaaaaa bayılcam şimdi........ yarıldım yaaaaaaaaaa..delikafaduldendelikafadulden
sen nerelerdeydin.... allahımmm... yeminle yas gelio gözümden.....:roflol::roflol: :hooray::teytey:

:dance::dance: yettim gari :) kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

pespembe matematikci arkadas muhtesem ayyyy ölücem..:roflol:
Abba yaaaaa ne diim sana artık:roflol:

pandoranınn kutusu acıldıı hanımmmmmmmmm:roflol::roflol:.... okumayan kalmasın bu topigi
matmazel, sarissa,niltt.. yahuu öldürdünüz beni.. pes edicem artık ya.... gülmekten kriz gecircem şimdi.. cok yaşayın emiiii

valla Sineks sen de ne maceralar varmış:)
sizin müdür de iyiymiş ama.
höööösssssstttt!!!! :roflol:

ahanda bişery daha anlatayım .babanem cok hastaydı artık son zamanları hamile bir bayanın teki gecmıs olsuna gelmış kızcagızın sesı tonu o kadar ıncekı ınanın baygınlık gecırıcektım neyse babnemın agrıları var tabı kız kulagının dıbıne gırmıs gulsum anne gulsum anne banada dua et gulsum anne dıye ciyaklıyo tabı kadın acısıylamı ugrassın onunla mı tamam kızım dedıkce kız devam edıyo bızede dua et dıye babanem sonunda gızz sussanam dıye bagırmıs sonra tabı kız sok olmusmıllet gulsun mu aglasınmı ?

bikeresinde de küçüktüm baya 12-13 flndım
bi komşuya gittik
bebeği vardı 6-7 aylık onu kucağıma aldım tutuyorm fln
yemekte de lahmacun yemiştik
çocuğum bi de bi pırtım kaçtı :)
aa bebek yaptı demiştim kaydirigubbakcemile3

ayyy of bu ne ya catliyom.neyse bitane daha anlatayim

liseye giderken evden ciktim,yukari dogru yürüyorum,orasida yokus yani.kis günü her yer camur,tam

köseye geldim dönücem artik.annemde arkamdan bakiyor,annecigime el sallamak icin arkami

döndüm,aman Allahim elim havada kaldi.ben kocaman acilmis cukurun icine düs,ama gözüken yerim

sadece havada kalan elim.ama hala anneme el salliyorum,elveda demek icin degil gel kurtar beni diye.

ay ben cukurdan bir ciktim,her tarafim camur.tekrar eve döndüm,o halde nereye gideceksin.benimde

isime gelmisti.okula gitmedim gec kalmistim cünkü.
:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…