Hi bu kadar utanmamtm....

kuzucummmm olmasmı ama anlatmayı pek beceremiyorumm ben yaww:bbo:fisfisfis

:roflol: bebegim yarılıyrum devam...

bak ASİİİye oda yok mok dedi.. bi açıldı terlikler yola fırlıyo diye...:roflol: devam devam.
.ASİcim Şeniz

ya kızlar bu topik süper buluşma yeri oldu...itiraf yeri gibi sanki yerimseniben

heykel muhabbeti muhtesemdi ona istinaden bendede geliyor bitane..

((ben niye size rep veremiyorum ya.. gıcık oldum... ama kızlar her biriniz harikanın ötesindesiniz..
tek tek alıntı yapmadım sayfayı kaplamasın diye ama yarılıyorum suan hala haberiniz olsun....))

sevgilim ben ve sevgilimin ev arkadası.. kafadar 3lüyüz yani.. (arkadasa A dicem yazarken)
A dediki bugün içelim.. yok dedim.. siz için.bilirim basıma gelcekleri. :1closedeyes:
sevgilimde bende içimim askım içmezse dedi..kaydirigubbakcemile
sonra bu A baktık hala ısrar ediyo ve bizi deli ediyo tamam dedik..:emir_bebek:
bide öncesinden bu A bana acayip oyun oynamıs beni rezil etmişti.. intikam almanın tam zamanıydı..:jeyyar:
markete gittik aldık.. nerede içicez dediler ..ya sevgilimin odasında yada arkadasın odasında..
karar verdiler sevgilimin odasında içilcek..
"hayırrrrrrrrrrr"yasakkelime dedim.. "orda içemem ben!"
neden diyolar "daral gelir bana orda A'nın odasında içelim tamm mı? tamm!
basladık bi kadeh içmeye..
bunlar alışkın kafa gitmiyo.. ben bi kadeh içiyorum başlıyorum "hhhahahahahahhahah"
2kadeh içiyorum başlıyorum "hahahahahahahahaha"
bunlar aval aval bakıyo:1shok:.. ne oluyo kızım sana diye:roflol:
bende herseyi hatırlıyorum kafa yerinde ama hakimiyet yok..
bi kadeh daha içtim başladım "hahahahahahhaha"
neye gülüon kızım diolar
"bakın şimdi size ne yapıcam" dedim..
"ne yapcan" dediler "şarkı söylicem dedim":jeyyar:
cıktım sandalyeniin üstünedelikafadulden "A canım sen bana bunu bunu yapmıştın demi al sana bögggggggg" diye başladım kusmaya..
bunlar kız gibi cığlık çığlıga.. onlar "ıyyyyyyyyy" diyo ben "bögggg":roflol:
onlar "ne yapıon" diyo ben "böööggggg" tabi sonrasını hatırlamıyorum..:roflol:
sabah olunca heryer igrenc kokuyodudelikafadulden..
sözde ben temizlicekmişim ama kaçış o kaçış.. yemezler.. bilmiyolardı yazık ben içmeye başlayınca acayip kusarım kaldırmıyo galiba bünyem:roflol:
A baya gıcık olmuş bana :emir_bebek:.. ama intikam ateşinin ne oldugunu cok iyi anladı.
intikamı acı oldu o ayrı...

muhahhaaa tiksinç ya :roflol::roflol:

:roflol: bebegim yarılıyrum devam...

bak ASİİİye oda yok mok dedi.. bi açıldı terlikler yola fırlıyo diye...:roflol: devam devam.
.ASİcim Şeniz

ya kızlar bu topik süper buluşma yeri oldu...itiraf yeri gibi sanki yerimseniben

ay kızlar kopuyorum devammmm:roflol::roflol:

kız kalmadı aklıma gelmio ya ama o terlikle yedi beni:roflol::roflol:

bencede sabit yapalım bunu çok güzel yakaydirigubbakcemile3

ortaokula yeni başladım ozman bi çocuk var işte aynı mahalledeyiz

bi gün oturuyoruz dışarda ben ayaktayım arabaya yaslı o da kaldırımda oturuo yanımızda arkadaşlar

da var neyse anahtarı yer düştü..

bana versene dedi bende aldım şöyle havadam fırlattım onu bi baktım kafasında kaldı:1shok: ben

ayaktayım ya:) hemen aldım salak gibi tekrar atmaya kalktım bi baktım bu kezde

kulağında asılı kaldı:1shok: ben saf safa gene aldım bi attım omuzunda:1shok:

en sonunda ver ver ben alırım dedi ben yerin dibindeyim sonra eve giderken hem

gülüyorum hem ağlıyorum ama hala gülüyorum gözümün önüne gelince düzgünce ver demikaydirigubbakcemile3

kizlar gülmekten koptum.bende geldim araniza abbacim haber verdi.su linke bir bak kopuyoruz gülmekten diye gercekten hakliymis.iyi olmus böyle bir link.neyse bende bir ani anlatayim..........
lisedeyken bir gün ingilizce dersindeydik.bende camin önünde oturuyorum.hoca da sert bayagi sinirli bir kadin.her neyse derste konu olarak ingilizce,simdiki zaman cümleleri kuruyoruz.kadin kaldira kaldira beni kaldirdi.kizim su disarida motosikletle giden adami,ingilizce adam motosikletle gidiyor diye cümle kur bakayim dedi.camdan disari baktim o an.ve hocaya döndüm dedim ki:kuramam hocam dedim. hoca;neden diye sordu sinirli sekilde,ben gülmekten bisey diyemiyorum ki güldükce kadin daha cok sinirleniyor tabi.hocam kuramam iste adam coktan gitmis dedim.:roflol:.sinif o an koptu,tabi o sinirli olan hoca da,tamam deli kiz otur yerine dedi.anladi bana cümle kurduramiyacagini.

ya kızlar harikasınız süpersiniz muhteşemsiniz daha ne diyim gecenin şu saatinde gözümden yaş gelene kadar evdekiler kapıma gelene kadar güldüm.ALLAHta sizi güldürsün

vala süperdi banada ii geldi canm sıkkındı yarın akdlığımyerden devam ederim siz yazn maceraları :))

ay kızlar yeter deyin bana:):)

bi gün türkçe dersindeydik ben saf saf sakız çiğniyorum hoca farketti

adamda iyi adam allahtan çıkarırmısın sakızını dedi bende tamam dedim ayağada kaldırdı

beni herkes bana bakıyo ben sakızı çekiyorum çekiyorum

bitmiyo kaldı uzadı heryer sakız ben hala çekiyorum sakızı tüm sınıf yerlerde

bende yerin dibindekaydirigubbakcemile3

bi günde arkadaşın biri hortum elinde almış beni ıslatmaya başladı

bende tam yokuşun önündeyim yere yapıştım nasıl patanaj çekiyorum

bide saf saf hortuma yetişemeye çalışıyorum ben çalıştıkça dahada ıslatıo

ama nasılım yerlerde her kalkmaya çalıştığımda bi kez daha yere yapışıyorum

hortumuda bırakamadım en sonunda olan oldu ben ve yokuş

aşağıya kada bi bütün olduk yuvarlana yuvarlana ama ben hala hortumun

peşindeyim kaydirigubbakcemile3

3kız arkadas akşam lisedeki şenliklere konsere gittik..kaydirigubbakcemile5
bize rahat batar dedik ne yapalım ne yapalım okulun arka bahcesinde duvara cıkıp erik cekirdeklerini en uzaga fırlatma yarısı yapalım.. alkisalkisalkis
ok arka bahcede karanlık ya.. duvara cıkıcaz parmaklıklardan sarkıp yola agzımızla cekirdekleri pufffff diyip fırlatcazdelikafadulden.. olay gel hanımmmmm!!:roflol:
puff diyoz fırlıtoz.. puffff diyoz fırlıtıyoz.. egleniyoruz ne güzel... gırgır şamata..kaydirigubbakcemile3
tam erigi yedim.. 2 kız agzımıza aldık 3. arkadas sayacak 1-2-3 bizde 3te fırlatıcaz..
bu sayıyo birrrrrrrrrrrrrrr
ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
üççççççççççççççççç derken arkadan biri hössstttttttttttt diye bir bagırdı...
korkudan duvardan düştüm düşerkende arkadasın ceketinden tutmuşum oda üstüme düştü..
bizim müdürmüş..:roflol:
biz yerde yamulmuşuz hocam hala başımızda hızını alamamış höstttttttttttttttttt diyo...:roflol::roflol:
ordan arkadas seslendi.. "hocam sayenizde hösstükkkkkkkk hösstükkk" diye... höstük nedir ya...:roflol:
aaaaaaaaaaaaaaaaa 2 gün okula gidemedim o günden sonra:emir_bebek:

3kız arkadas akşam lisedeki şenliklere konsere gittik..kaydirigubbakcemile5
bize rahat batar dedik ne yapalım ne yapalım okulun arka bahcesinde duvara cıkıp erik cekirdeklerini en uzaga fırlatma yarısı yapalım.. alkisalkisalkis
ok arka bahcede karanlık ya.. duvara cıkıcaz parmaklıklardan sarkıp yola agzımızla cekirdekleri pufffff diyip fırlatcazdelikafadulden.. olay gel hanımmmmm!!:roflol:
puff diyoz fırlıtoz.. puffff diyoz fırlıtıyoz.. egleniyoruz ne güzel... gırgır şamata..kaydirigubbakcemile3
tam erigi yedim.. 2 kız agzımıza aldık 3. arkadas sayacak 1-2-3 bizde 3te fırlatıcaz..
bu sayıyo birrrrrrrrrrrrrrr
ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
üççççççççççççççççç derken arkadan biri hössstttttttttttt diye bir bagırdı...
korkudan duvardan düştüm düşerkende arkadasın ceketinden tutmuşum oda üstüme düştü..
bizim müdürmüş..:roflol:
biz yerde yamulmuşuz hocam hala başımızda hızını alamamış höstttttttttttttttttt diyo...:roflol::roflol:
ordan arkadas seslendi.. "hocam sayenizde hösstükkkkkkkk hösstükkk" diye... höstük nedir ya...:roflol:
aaaaaaaaaaaaaaaaa 2 gün okula gidemedim o günden sonra:emir_bebek:
ayy valla koptum.:roflol::roflol:esimde arkadan soruyor ne oluyor sana diye

lisede dersten kactık dondurma yemeye gidicez arkadasla.. (erkek)
pılımızı pırtımız topladık gittik dondurmacıya...:icecream:
külahları doldurduk.. yiye yiye gezicez... sondakka aklımıza geldi hoca test yapacaktıson ders... kafamçokkarıştı
kostura kostura okula gidiyoruz.. dondurmalar elimizde... benim aklım dondurmada.:icecream:
koşusturmaca içinde dondurmayı yalamaya calısırken burnuma sokan benim:roflol:..
ve dönüp
"o çiçek degil ki koklayasın
dondurma o yalayasın"delikafadulden diiye gayet şaiarene konuşana arkadasımdır...:roflol:
dumur olan yine benim. o ayrı..:1shok:delikafaduldendelikafadulden:roflol::roflol:

ayyy bidene daha anlatıcam lisedeyiss ders boş okulun son günleri artıkbizim okulumuzun bahçesinde dut ağacı vardır hepsi olmuşlar ama altta kalanlar yenilmiş üsttekiler resmen bizi ye bizi ye diye bağırıyolarr neyse kızlar dedilerki cancu biz seni omuzlarımıza alalımm nası olsa içimisdeki en ufak sensin hafifsinde zorlanmayıs sende dalları silkele tamam dedimm arkadaşız ya güven sonsuzzz neyse birrrr ikkiiiiiiiii üçççç dediler ben omuzlardayımm dalları silkelediiik tabi dutlarrr patır patırrr yere düşüyolarrr dutlarıı görenn benim canım arkadaşlarımdaaa beni havada unutarak yemeye koyuluyorlarrr
sonuçmu:sağ bacakta hafif yollu 3-4 çizik sol bilekte burkulma vee kfada koca bir morlukkk
canımın acısına rağmen yerde dökülmüş olanları da hala yemeye çabalamam da başka bi olay tabe:roflol:

kanarya okuldaki muhabbet süpermiş.....:roflol:
asiii alemsinn canımm ya.... :roflol:
cancuuu yavrum dutlar sıyrıklara şiliklere degmişti umarım...:roflol: aaaa bagırmak istiyorum gülmekten öldümmmmm:sm_cool:

X