Heyecanı Yenmek İçin ?

Sağlık olsun kendi gönlünden istediğin duayı edebilirsin. Allah yardımcın olsun canım Hadi git ve al şunu. Özgüvenin yerine gelsin ya güven kendine
Canım şimdi bitirdim dualarımı Allah kabul eder inşallah daha erken ama gümbür gümbür bir heyecan yok çok şükür. Gitmeme yakında şurubu içicem. Hayırlısıyla inşallah alıcam.

Heyecanımı yendim yola çıktım çıkarken yanlıs sinyal verdim aslında doğru vermiştim ama önümüzde araç olduğu için sol yerine sağa çıkmam gerekti.hemen düzlttm baya yol gittim ama sınav yeri değişmişti dedim ya hoca komut veriyo sürekli diye düz yoldan sağdan dönmem gerekliydi işte o noktaya girince o dönceğim yolu aradım ilk yanlıs yere giriyodum uyardılar doğru yere girdim durdum durduğum yerden çıkıcakrtım ki hocalardan biri biraz daha ilerle daha iyi çıkarsın dedi tabi ilerleyince araç biraz oynadı yanımda ki kurul üyesi de bence burada sonlandıralım biraz heyecan var falan dedi ya durdum trafikte arabanın arkasındna tekerlekleri görcek kadar mesafe bıraktım araya araç girdi çok mesafe bıraktın dediler yanassan yanastı oluyo yani anlayacağınız kaldım o kadar yolu gittim ama kısmet artık uzun süre ehliyet araba görmek istemiyorum. Hocanın söylediğine göre kurul direksiyon hakimiyeti çok iyi değil demişler. Eee bilmediğin yola çıkarsan sınavda böyle olur ! Yardım ve destekleriniz için Allah razı olsun kızlar uzun süre araba ehliyet görmek istemiyorum hoca 3. alcan dedi ama hiç gönlüm yok.
IcimdekiSonsuzDeniz Akell

Canım sağlığın yerinde olsun. Üzülme.

Orası öyle ama etrafımdaki tanıdığım pasif herseyden korkan insanların bile ite kaka araba kullanmasını görünce kendimi çok beceriksiz, değersiz hissediyorum.
Bende sınavı kazandım. Daha direksiyon çalışmaları baslamadi. Hemde manüel, hiç şoför koltuğuna bile oturmadim. Olmazsa olmaz ucunda ölüm yok ya öyle düşün

Bende sınavı kazandım. Daha direksiyon çalışmaları baslamadi. Hemde manüel, hiç şoför koltuğuna bile oturmadim. Olmazsa olmaz ucunda ölüm yok ya öyle düşün
Benimde manüel zaten heyecanımı yenip oralara kadar gitmişken kalmak üzdü ama yapcak birşey yok isteyen beceriksiz isteyen başka birşey bilsin. İnsan üzülüyo tek dediğim keşke hiç yazılmasaydım

Canım sakın sakinleştirici hap ya da şurupla sınava girme öyle bir ilaç alınca hatta araç bile kullanmasan iyi

Ben sana direksiyon sınavımda ne yaşadım onu anlatayım rahatlarsın belki biraz..
2008 ya da 2009 yılıydı. Direksiyon sınavıma girdim. Yanımda hocam arkada 2 müfettiş ben sınav yerinde kullandım kullandım en son bi kavşak var orası kontrollü geçiş ama sorunlu bir bölge hala o nokta çözülemedi burda hala sorunlu öyle bir noktada düşün. Yağmur yapıyor ve ben orda her yerden araç geliyor kontrollü geçiş yapıcam panikatak biriyimdir üstelik orda arabayı stop ettirdim ama içimden dedim sakin ol yapman gerekeni biliyorsun anahtarı döndürüp yine çalıştırdım ama hocam kimbilir içinden neler demiştir vitesi 1 e aldım hiç panik yapmadan devam ettim ama öyle bir noktada arabayı heyecandan stop ettirmiş olmam bana kesin sınavdan geçemediğimi düşündürttü. Ama geçtim. Sakin ol ve içinden telkin et üstelik şuan ki araçlar daha konforlu geçersin korkma hiç ama sakın ilaç alayım deme ne model araç kullanıyorsun şuan?

Ben hiç zorlanmadım ne yazılıda ne uygulamada, heyecan oluyo her türlü, hocalar rahatlatma amaçlı konuşturuyolarmış ben özellikle rica etmiştim hocama beni lafa tutmasınlar diye konsantrem bozulmasın diye, hiç hatasız geçtim hatta ben bile şaşırmıştım mutlaka bişey unutmuşumdur demiştim, stop nasıl ettiriyosunuz onu hiç anlamadım arabadanmı nedir benimki hiç etmediydi

Valla canım daha sınav yerinden nereden girceğimi bilmiyordum herseyi geç asıl orada bir b.kluk vardı zaten. Orayı arayım gireyim derken işler sarpa sardı. Araç hangi model ne bilmiyorum canım arabalardan hiç anlamam keskede yazılmasaydım.

Ne mutlu size

Hayır keşke de yazılmasaydım niye diyorsun öğrendin sonuçta bir eğitim aldın korkmana gerek yok heyecan geldiğinde de içinden telkin ver ve ne yapılması gerekiyorsa onu yap sakın araçtan da inme üzerine gitmezsen yenemezsin her sınavda bu sefer araca binmeden heyecan başlayacak koltuğa otur derin bir nefes al ve yapman gerekenleri yap çok basit ben o zaman geçtiysem sen hayli geçersin şimdi ki arabalar hem daha konforlu 10 yıl öncesini karşılaştırırsak

Kurul benim için direksiyon hakimiyeti çok iyi değil demiş haksızda sayılmazlar. Neden keske yazılmasaydım diyorum çünkü ailem çok ısrar etti eşim dedi kimler kimler alıyo diye ben hep istemedim üşendim sonrada dediler yok kimler beceriyo sen yapamıyorum bir hevesle yazıldım ama kendi dediğim lafa geldim yine. Yazılmıcaktım işte.

Hayır üzülme hocaların öyle dediyse madem bol bol pratik yapıcaksın. Ben pratik yaparken caddelerde bigün taşlı bir sokağa girmiştim. Duraksadım bir noktada arkamda bi abi vardı aracında devam olacak demişti ve oldu senin de olacak bunu unutma

Sağlık olsun. Aslında kendi aracınız olsa çok daha iyi olurdu senin için. Ama bir de güzergah değişmiş. O heyecanla . Ne diyebilirim ki hayırlısı olsun

Upuzun bir mesaj yazdım silinmiş:/
Pişman olma kısacası,yarın eşine bagımlı olmazsın,kendi isini kendin görürsün,dinlen biraz denersin yine...

İnanın bilmiyorum çokta canımı sıktı günlerce bu sıcakta git gel para ver ek ders al 2 3 yanlıs yaptım mı hocada bazen baslıyo söylemmeye heves sıfır yani. Sadece beceriksizlik değersizlik hissi var çevremdeki herkesin var benim yok ezikliği yaşıyorum resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…