Heyecanı Yenmek İçin ?

Ay geçse de günler bi atlatsan şu stresi. Hiçç iyi değil bu durumm
Bugün son derse gittim bir yer var hep takılıyorum zaten hava sıcak gerçekten çok sıkıldım ya artık beynim yandı aynı şeyleri yapmaktan 5 kez denedik 5 kez de olmadı geçen gün 2 kez üst üste yaptım geçtim ama nasıl başardım bende bilmiyorum yani sınavda da ister olsun ister olmasın vallaha çok bunaldım yeter eve geldim başladım ağlamaya bir yanım bırak ne olursa olsun diyo diğer yanım hırslı ne akılsız insanlar aldı diyo yediremiyorum kendime çok sıkıldım bunaldım artık bu direksiton dersinden de sınavndan da

Video açıp izliyor musun YouTube dan. ? Bi sal kendini attık rahat bırak. Kalırsan kalırsın . Geçersen geçersin. Bu şekilde kendine zarar vereceksin.

Video açıp izliyor musun YouTube dan. ? Bi sal kendini attık rahat bırak. Kalırsan kalırsın . Geçersen geçersin. Bu şekilde kendine zarar vereceksin.
Bazen izliyorum özellikle vites küçültmede 3 le giderken önüme tak araba çıkıyor yavaslayıncada 2 ye almayı unutuyorum araba başlıyo oynamaya sonra. Adetim bile gecikti herhalde stresten 2 gün oldu hala yok

Bazen izliyorum özellikle vites küçültmede 3 le giderken önüme tak araba çıkıyor yavaslayıncada 2 ye almayı unutuyorum araba başlıyo oynamaya sonra. Adetim bile gecikti herhalde stresten 2 gün oldu hala yok
Ondandır mutlaka. Araba kullanmanın bir kuralı yok kendini rahat bırak. Emin ol o zaman daha mantıklı düşünerek hareket edersin. Ben rezene yapıp içmiştim sanırım tam hatırlayamasam da. Sakinleşmek için. Emin ol , olacaksa olur sen elinden geleni yap. Olmazsa da artık bir daha ki sınava. Hayatın sonu mu sanki. Yavaşlayınca vitesi küçülmeyi bir kural olarak görme, düşük hız düşük vites demek diye düşün. Ona göre ayarla. Bak yarın sınav. 1 gün var. Eşinle çık dolaş kafa dağıt. Düşünmeden geçirmeye çalış bugünü

Beni çalıştıran adam baya sakin iyi biri fakat son derste baya bağrındı daha da sinirimi bozdu açıkçası. Bi yola çıkayım belki Allah yürü kulum der alırım anlamam bile nasip hersey ben bu sıcaklarda gittim geldim derslere elimden gelen becerebildiğim bu kadar. Sizede desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Tekrardan Allah razı olsun. Yarın iki kaşık sakinleştirici içip öyle gitcem. Bide sınavım saat 13.30 da

Ben de 4.de geçmiştim ve her defasında park da kalıyordum kurstaki hocam p...... isminde sakinleştirici bir şurup tavsiye etmişti sınavdan önce içmem için faydasını görüp 4.hakkimda geçmiştim
Merhaba bu ilaçla beraber ağrı kesici vs birşey kullanıyor muydunuz ? ben gündüz 5 6 gibi şurubu içtim az öncede bir ağrı kesici içtim birşeye sinirlendim başımı ağrıtcaktı belliydi hemen ağrı kesici içtim sinirim yatışsın diye umarım birşey olmaz.

Sabah olsa daha iyi olurdu ya tam sıcakta. Hayırlısı olsun birşeyler oku mutlaka. Güzel haberlerini bekliyorum. Dualarım seninle

Sabah olsa daha iyi olurdu ya tam sıcakta. Hayırlısı olsun birşeyler oku mutlaka. Güzel haberlerini bekliyorum. Dualarım seninle
Okucam canım teşekkür ederim inşallah yazarım size. Ön kaputtaki herşeyi unutmusum bir onlara tekrar etcem bide giderken birşey demedikleri sürece 2 ile gitcem ki aniden birşey olduğundan vites değiştirmeyi unutup panik olmayaym dönüşte 3 le uçururum onları inşallah :) Rabbim sınav bitiş yerine gitmeyi nasip eder inşallah kafamda herşeyi tasarladım kendimce bir nokta var orasını yapamıyorum bakalım artık. Birazdan yatıp erken kalkmaya calıscam abdestimi alıp duamı ederim.

İnşallah canım.3 e kolay kolay atma geçsen de dönüş de dahil sınava ya o yüzden kendine aksiyon çıkarma.

İnşallah canım.3 e kolay kolay atma geçsen de dönüş de dahil sınava ya o yüzden kendine aksiyon çıkarma.
Yok canım hiç aksiyona gerek yok maksat sürem yetişsin diye bide herseyi tamamlayıp saf gibi süreyi yetiştirememezlik yapmyayım dedim ya ben biraz ağır vasıtayım yola çıkarken bile bekliyorum tüm arabalar geçsin yol bomboş kalınca çıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…