Herşeyim normal ama bebişim olmuyor diyen var mı?

a.s.arkadaşlar inşallah herşey gönlünüzce olur.dilerim tez zamanda bebişlerinize kavuşursunuz.sabır işi birazda..benimde yaklaşık 3yıl olmadı.ilk aşılamamda hamile kaldım.4aylık şuan ikiz bekliyorumsizede nasip olsun bu güzel duygu:teytey:a.s.

bende varıımm arkadaşlar benimde 2 sene önce kalbi durduğu için kürtaj oldum ve bidaha olmadı ama hiçbi problemde yok eşimin de benimde testler hep normal doktor şaşırıyo zaten nasıl olmuyo diye ama psikolojik olduğunu söylüyo hep aklımızda o varya insan düşünmeden yapamıyo bu ay fostimon diye bir iğne kullandım bakalım nolcak.....

cnm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ne güzel d banada eger film temiz cıkarsa aşılama yapabiliriz dedi ama bana aşılama için erkenmiş gibi geliyor biraz daha beklesemmi acep beklemektende yoruldm

canım Allah tamamına erdirsin inş. darısı bizim başımıza ben sana aşılamanın nasıl bi işlem olduğunu sorcaktım ??

benimde herşey normal. bütün hormon tahlillerim temiz eşimde sperm testi yaptırdı 68 milyon çıktı hareketliliğide çok iyi ama olmuo olmuooooo

benimde olmuyoooooooooooooooor bu işler kısmet işi rabbim ne zaman nasiop ederse o zaman olacak fazla takmamak lazım ama mümkünmü aslında mümkün ama gönül ferman dinlemiyor

aaa kendim gibi birilerini bulmak bana ii gelecek,benim de herşeyim normal fakat olmuyo vew ben hemen tedaviye başaldım.5 ay klomen tedavi gördüm ama olmadı malesef,şimdi puregon denen bi ilaca başladım.Eğer hala boş boş bekliosanız biran önce tedaviye başlayın,çünkü biz ömrümüz boyunca korunmadan yaşayabilenlerdenizzz...Yani çabasız hamile kalmamız biraz zor ...

arkadaşlar bende 8 aydır uğraşıyorum bebek için, 2 yıl kadar doğ.kont.hapı kullandım bırakalı 8 ay oldu işte son iki aydır adetim de düzensizleşti. En son nisan 6 da adet gördüm.yani 20 gün gecikti ve ben hala adet görmedim.cuma günü hamilemiyim diye dr.gittim ama değilmişim malesefsenağlama... Bana duphaston diye bir ilaç verdi. 10 gün kullan adet görünce hormon testi yapalım dedi ve başkada bişey söylemedi.bu ilaç hakkında ve hormon testi hakkında bilgisi olan paylaşsın n' olur!!!! hormon testi nasıl yapılıyor ve bu ilaç ne işe yarıyor arkadaşlar

cnm ya bn hangi dktr gitsem yapcak bişe yok herşey normal io e peki size bu ilaçları niye veriolar.bnm bildm bu ilaçlar yumurtaları yeterli olgunluga getirmek için ama bnm yumurtam kendi büyüyo sizinkilerde kendi büyümüyomu kafam karıştıCADIARZU

nazendamcım anladım kadarıyla sana adet söktürücü vermiş.hormon testi kan testi ile bakılıyo.yani normal damardan kan alıp bakıyolar.az veya çok mu çalışıyo diye bizlerde yaptırdık orda bi sorun olup olmadı çıkıyo cnm kolay gelsin sonuçlarını yaz bize yerimseniben

bizimde sebepsiz. 25 aydır uğraşıyoruz.eşimin sonuçları bir iyi çıkıyo bir düşük çıkıyo.dr lar anlam veremiyo.bizde öyle.ama sadece bir kere kimyasal gebelik yaşadım oda zaten adet gibi oldu bitti.heyecandan yapmıştım testi.ama gitti işte.

mrb arkadaşlar ben yeni üyeyim.aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum.evleneli yarın 1sene olcak 9 aydır korunmamamıza rağmen bebişimiz olmuyo.yumurtalıkta 4cm kist vardı o sorunuda hallettik ama yinede olmuyo.dr bi sorun yok dedi eşimdede herşey normal.progestana başlicam bu ay.allah hepimizin yardımcısı olsun.

arkadaşler aranızda progestan kullanan var mı???benim yumurtalarım gayet iii olduğu halde(dr öyle söyledi) bunu verdi yumurta sayısını arttırıyormuş bilgisi olan var mı????

arkadaşler aranızda progestan kullanan var mı???benim yumurtalarım gayet iii olduğu halde(dr öyle söyledi) bunu verdi yumurta sayısını arttırıyormuş bilgisi olan var mı????

YUMURTA SAYISI DEĞİL... EĞER OLASI BİR GEBELİK OLUŞURSA BEBEK DAHA İYİ TUTUNSU VE DÜŞÜKOLMASIN DİYE PROGESTAN VERLİYOR BENDE 3.AŞILAMAMI OLDUM HER AŞLAMADAN SONRA PROGESTAN KULLNADIM

bu ilacıda aslında pek kullanmak istemiyorum.internetten araştırdım kimse faydasını görmemiş.burda kullanıp faydasını gören var mı.ya bebeğim olsun istiyorum bi sorunumuzda olmadığı halde olmuyo.herşeyin hayırlısını allah bilir tabi de anlayamadım bi türlü.

progestanı doktor bana klomen tedavisiyle de verdi,şimdi puregon tedavisi görüyorum ona da verdi ve hamile olan bi arkadaşım var ona da verdi,yani bu ilaç sanırım bebeğin tutunması için bi destekmiş canım

canım benimde büyüyo ama yumurtalarım bunlar destek anladığım kadarıyla,ama sana da ilaç verilmemesi bana tuhaf geldi,bu arada ne kadarlık evlisin belki erken diye başlamamıştır.bugün ovitrelle denen bi çatlatma iğnesi oldum,bana dua edin olur mu?

4 gün sonra başlicam progestana ama bu ilaçtan pek beklentim yok.hakkımızda hayırlısı allah hepimize sağlıklı bebişler nasip eder inşallah.ilaçlar bi yana bu işin formülü kafya takmamak stresten uzak durmak gaiba çünkü ne kadar çok düşünürsen bu ay olcakmı olmicakmı die o kadar stres oluyo insan.

selam kızlar bende varım
5 yıllık evliyim
4 yıldır bebek sahibi olmak için çalışıyoruz
son bir yıla ise 3 yumurtlama takibi 3 aşılama sığdırdım ama yine olmadı
sebepsiz infertiliz yani
allahım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın

bu arada progestan olası hamilelikte bebeğin rahime tutunmasına yardımcı oluyor eğer dr tavsiye ettiyse mutlaka kullanılmalı bence

haziranda 3 olck ama 1 senir olmuyo önceden korunuyoduk allh allh rahim filmi istedi bnden belki ondan sonra başlar ilaca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…