Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

segazel canım çok geçmiş olsun herkesin okumasını tamamlamıştım , annen için bi de 422 ya şafi okudum şifalar olsun

Selenofil canım senin yerine okudum sanırım biraz yoğunsun bu aralar ,sende segazel in okumasına geç segazel de sen de dualarınızı paylaşın..
Canim annem çok hasta şekeri var demis miydim bilmiyorum. kaç gündür hastanedeydi annem kusura bakmayin şimdi biraz daha iyi bugun kime kac tane okumam gerekiyosa okurum sen söyle yeter ki

Canim annem çok hasta şekeri var demis miydim bilmiyorum. kaç gündür hastanedeydi annem kusura bakmayin şimdi biraz daha iyi bugun kime kac tane okumam gerekiyosa okurum sen söyle yeter ki
Canım segazel için oku, ben senin yerine okudum, istersen bu defada okurum çok geçmiş olsun .annen için 422 ya şafi okuyorum sen de ya şafi oku üfle Allah şafi ismiyle icabet etsin duana

Canım segazel için oku, ben senin yerine okudum, istersen bu defada okurum çok geçmiş olsun .annen için 422 ya şafi okuyorum sen de ya şafi oku üfle Allah şafi ismiyle icabet etsin duana
Senden güzel Allahim razı olsun canim ne muradin dilegin varsa versin inşAllah
Yok canim ben okururm mutlaka zaten kac gündür hiç yardımcı olamadim öğle namazindan sonra basliycam okumaya haber vermessem sen yazarsin canim
Arkadaşımızın duasi var mıydı ben göremedim ama

segazel in duası bu canım:)
annemin şifa bulması ve kemoterapi sürecini rahat, sorunsuz atlatmak.
Allah şafi ismiyle şifalar nasip etsin inşallah, amin

Amin canım inşallah hepimizin duaları kabul olsun da bu seferde şükrü için birleşsin kalplerimiz

Canım çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin. Kendini sıkma yardımcı oluruz biz sana :)

Cnm benim çok çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

Biz de seni seviyoruuuzz
Ben pek giremiyorum sağlık problemlerim var kızlar ama takıldık kaldık yine galiba. Kaçırdım diye üzülüyordum ben de :)
Allah razı olsun canım benim Allah şifalar versin, kendi kendimize mi nazar ettik yoksa bi başkasının mı nazarı değdi bilemiyorum ama toparlanıcaz, kendine dikkat et lütfen

Kızlar segazelin duasini bitirdim Allah kabul etsin inşallah. Hazalcim annen icin 500 tane ya safi okudum cnmcim
Allah kabul etsin ağzına sağlık canım benim ya şafi nin ebced değeri 422 ,elbette istediğimiz kadar okuyabiliriz ama anahtarın dişi gibi eksik olsa ya da fazla olsa kapısına uymaz diyor bazı alimler

Biz de seni seviyoruuuzz
Ben pek giremiyorum sağlık problemlerim var kızlar ama takıldık kaldık yine galiba. Kaçırdım diye üzülüyordum ben de :)
Canım senin için de 422 ya şafi okudum, şifa olsun:)
Topikteki herkese okuyacağım, benim kuzucuklarım nazara geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…