Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Ben gece gunduz siradakine okuyacam insallah adetime denk gelmesin diye kusuruma bakmayin simdeden ....

Cnm benim çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Geride kalanlarada büyük sabır versin rabbim

Kızlar hepinizden Allâh razı olsun dualarimiz kabul olsun insallah benimkini ben 2 kere okudum yine okuyayim mi ki
canım sen bilirsin bende okumuştum fakat tekrardan okuyacağım senin için duana eklemek istediğin şeyler varsa ekleme yapabiliriz :) okumazsan da ya halim çek Türkiye için..

1. Cuel 11 fatiha 2.347 ya vasi OKUDU
2. myzt 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
3. GirLookingForLove 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
4. Bisquits 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
5. B bitutampapatya 11 fatiha 2.346 ya vasi
6. @Hazal 11 fatiha 2.346 ya vasi
7. segazel 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
8. Tuuba890 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
Hanımlar iki kişi bildirim yapmadı ya da göremedim. myzt geçecekti sıra ama ne yapalım

Ben o zaman fazladan okuyup bekleteyim okumayanlar yerine sayarız..
myzt e geçebilir okuyanlar. Canım duanı paylaşır mısın bizimle:)

Ben o zaman fazladan okuyup bekleteyim okumayanlar yerine sayarız..
myzt e geçebilir okuyanlar. Canım duanı paylaşır mısın bizimle:)
Canım iki kişi demiştin değil mi? Bir kişisini sen oku birini ben okuyayım o zaman. 1 saat içerisinde bitiririm ben. Sana da fazla olmasın beraber hallederiz :)

Kızlar çok özür diliyorum burayada bildirmiştim taşındığımız için çok seri okuyamıyorum. Kusura bakmayın. Elimden geldiğince özen göstermeye çalışacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Cnm nasıl gidiyor taşınma işleri kolayladin mi biraz işlerini

Kızlar bitti mi bitmediyse şuan fazla musaitim yerine okuyabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…