Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Teşekkür ederim kızlar,, cuelinkini okudugumu bildirmiş ve sonrasında girememiştim.
okuyanlar olmus Allah razı olsun benim duam ;

Rabbim öncelikle vatanımızı milletimizi korusun refaha ermemizi nasip eylesin böylesini bir daha yaşamayalım işallah.
İçinde parmağı olan herkesi Allahıma havale ediyorum.
Ölenlerimize Allah rahmet eylesin, yaralılarımıza acil şifalar ve kalanlarımızada .Allah sabırlar versin inşallah.

Ek olarak; hayırlı sağlıklı ahlaklı güzel huylu güzel yüzlü rabbimin yolubda buyutebileceğim evlatlar istiyorum rabbimden.
en yakın zamanda miniğimiz aramıza katılsın mutlulugumuza mutluluk katsın .. eşime güç kuvvet saglık diliyorum inşallah.
evimin direği o benim onun hakkkını ödeyemem. ben ondan razıyım Allahta ondan razı olsun inşallah.
anne baba olma duygusunu en yakın zamanda tadalım inşallah.
seni bekliyoruz bebeğim hemen gel kon annenin karnına

teşekkürler kızlar, bende basladım kendime bitirince hemen yazarım.
hepinizde Allah razı olsun

Canım benim Rabbim bu güzel duanı kabul eylesin. Gönülden kocaman bir AMİN diyorum. İnşallah tez zamanda hayırlı bir evlat kucaklamayı nasip etsin Rabbim sana. İmtihan dünyasındayız ve sen dualara sığınarak bu imtihanını layıkıyla yaşıyorsun. Mükemmelsin

Sağol canım ya inşallahh en tez vakitte rabbimden beni bizi sevindirmesini istiyorum.
çok çok teşekkür ederimmm

kızlar bende kendim için okudum bitti Allah kabul etsin inşallah.
Şuan da dışarda yağmur başladı çok güzel yağıyor serinledi biraz

kızlar bende kendim için okudum bitti Allah kabul etsin inşallah.
Şuan da dışarda yağmur başladı çok güzel yağıyor serinledi biraz

Ohh çok güzel bayılıyorum yağmurlu havaya ki zaten kızımın adını ondan yağmur koydum mis kokmustur

1. Cuel 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
2. myzt 11 fatiha 2.347 ya vasi OKUDU
3. GirLookingForLove 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
4. Bisquits 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
5. B bitutampapatya 11 fatiha 2.346 ya vasi
6. Selenofil 11 fatiha 2.346 ya vasi **
7. segazel 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
8. Tuuba890 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
myzt içinde tamamlanmak üzere kızlar:)

myzt 'in duası: Rabbim öncelikle vatanımızı milletimizi korusun refaha ermemizi nasip eylesin böylesini bir daha yaşamayalım inşallah.
İçinde parmağı olan herkesi Allahıma havale ediyorum.
Ölenlerimize Allah rahmet eylesin, yaralılarımıza acil şifalar ve kalanlarımızada .Allah sabırlar versin inşallah.
Ek olarak; hayırlı sağlıklı ahlaklı güzel huylu güzel yüzlü rabbimin yolubda buyutebileceğim evlatlar istiyorum rabbimden.
en yakın zamanda miniğimiz aramıza katılsın mutlulugumuza mutluluk katsın .. eşime güç kuvvet saglık diliyorum inşallah.
evimin direği o benim onun hakkkını ödeyemem. ben ondan razıyım Allahta ondan razı olsun inşallah.
anne baba olma duygusunu en yakın zamanda tadalım inşallah.
seni bekliyoruz bebeğim hemen gel kon annenin karnına

Yok canım nerdeee üstüne bi de şehir dışından misafir geldi iyice karışık ortalık

Sıra kimin takip edemiyorum ama okudum
allah kabul etsin inşallah

Ay cnm o yoğunluğa bide misafir gerçekten zor Allah yardımcın olsun kolaylik versin sana cnmcim

Kızlar bana geçti mi geçmedi mi tam anlamadım ama duamı paylaşayım.

Duam:
Rabbim memleketimizi ve tüm İslam memleketlerini koru. Kötülüklerden, musibetlerden, şeytanın şerrinden bizleri muhafaza eyle. Ülkemizdeki kara bulutların birlik içerisinde tez zamanda kalkmasını senden diliyorum. Sevgi, saygı ve huzuru ülkemizden eksik etme.
Bu aciz kulunun da gönlünden geçeni ona hayırlı eyle. Hayırlı değilse hayırlıya çevir. Bu kuluna güzel bir meslek sahibi olmayı nasip eyle. Beraber dua ettiği kardeşlerinin gönlündeki dilekleri de onlara hayırlı ve kabul eyle. Amin

bitirince yazıcam kızlar
misafirlikteydşmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…