Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Kızlar kusura bakmayın giremedim bu günlerde biraz yoğunum da, yaa az kişi kalmışız. Selenofil cım herkesin dileklerine uygun olsun diye ve kabul olan dua terkiplerinden seçip uyguluyoruz. olan kişiler 2 katı okuyup tamamlayacağız . Fatiha herkes 11okusa yeterli ya vadilerin sayısını ayarlayalım. Damla ve arkadaşı yok, birtutampapatya yok başka?

Yok canim onu anladim da hangi arkadaşa okuyoruz siraylaya bne her türlü varım. inşAllah

Kızlarcım merhabalar. Yoğunluğum bittiğinde Allah nasip ederse aranıza döneceğim inşallah.
Bu taşınma işi ne zormuş ya canım çıktı ve hala biten bişey yok
Sizden bişey rica edicem kızlar. Son 2 gündür hiç iyi değilim. Daralıyorum. Eve,bedenime ve hiçbir yere sığamıyorum. İçimden atamadığım,atlatamadığım bi durum var. Rica etsem dualarınıza beni de katarmısınız? Şimdiden Allah razı olsun.

Ayy Allah yardımcın olsun cnm taşınma işi gerçekten çok zor. Kolay gelsin tez zamanda bitsin yerles rahatla cnm

Arkadaşlar merhaba hepinize. Iyi haberlerle gruba geri döndüm Bu gün annemin pataloji sonucu çıktı, çok şükür sonuç beklediğimizden çok daha iyi. Tümör çok küçükken ve yayılmadan tespit edilmiş, erken müdahale oldu. Tek ğöğsü alındı, canı sağolsun. Haftaya doktoru sonraki tedavi aşamasını belirleyecek, tedbir amaçlı kemoterapi ya da radyo terapi alacak sanırım.Bizim için dua edenlerden Allah razı olsun. Bisquits listeye beni tekrar ekler misin canım.
Tuuba890 canım sen de gel bu yana:)

Canım çook sevindim gözünüz aydın çok büyük geçmiş olsun.

Canım çok sevindim Allah şifa versin. Tabi ekliyorum hemen

Kızlar ben döndüm ama siz tam olarak devam etmemişsiniz sanırım. Şöyle bir sil baştan düzenlesek? Kimler var, duamız ne bir toparlasak? Bırakmayalım burayı çok iyi geliyor :) Şükürler olsun sizinle beraber ettiğim dualarım kabul oldu şimdi gönlümden geçen başka bir duam daha var. İnşallah o da kabul olur. Allah hepinizden razı olsun.

selam kızlar uygulayacağımız terkip 18.769 ya vasi .paylaştıracağım ve ayriyeten herkes 11 fatiha okuyacak.
Manası:İlmi, gücü ve merhameti ile her şeyi kuşatan, maddi ve manevi bolluk ve bereket sağlayan. Bu esmayı zikreden kişi, kolay ve rahat bir yaşama, bolluk ve bereket içinde bir ömre sahip olur. Her işinde başarıyı yakalamak ve bol kazançlı olmak için okunur. Okuyanı hayrete düşürecek kadar etkilidir. Kişinin ömrü uzar, enerjisi artar, sağlıklı yaşar, işleri yoluna girer, ticari kazancı artar, ilmi ve hafızası güçlenir, arzu edilen her şeyi çoğaltıcı bolluk ve bereket vericidir. Ticaretle uğraşıyorsa işi büyür, darlıktan varlığa geçer, ruhu sıkıntıdaysa huzur bulur. ilmi ve sanatçı yönü artar. Hafızayı kuvvetlendirir. Günlük okuma sayısı 137'dir. biz büyük ebced değerini gerçekleştireceğiz inşallah.Günlük okumalardan önce 11 kere Fatiha Suresi ile birlikte okunmasında çok fayda vardır. 18769 defa gece yarısında okumaya başlanıp (bir gecede bitmezse 4-5 geeye bölünebilir) tamamlandıktan sonra, her gün 137 defa okunmaya devam edilirse servet ve nimet yağarcasına gelir, maddi ve manevi bolluk ve bereket içerisinde yaşanır. Çok sağlıklı bir hamilelik ve doğum gerçekleştirilir, hayırlı ve sağlıklı bir çocuğa sahip olunur Allah'ın izniyle.
yine sırayla gidiyoruz ilk olarak Cuel in duasını okuyacağız.
Cuel in duası ; Rabbim evlerimize bereket ve islerimizde helal bereketli kazançlar nasip etsin. Borclarimizi hayırlısıyla bitirelim kapatalım. En önemlisi ailelerimizle sağlıklı ağız tadında bir ömür nasip etsin Rabbim. Şimdiden Allah razı olsun kızlar.
1. Cuel 11 fatiha 2.347 ya vasi
2. myzt 11 fatiha 2.346 ya vasi
3. GirLookingForLove 11 fatiha 2.346 ya vasi
4. Bisquits 11 fatiha 2.346 ya vasi
5. B bitutampapatya 11 fatiha 2.346 ya vasi
6.@Hazal 11 fatiha 2.346 ya vasi
7. segazel 11 fatiha 2.346 ya vasi
8. Tuuba890 11 fatiha 2.346 ya vasi

ben regl oldum fatiha okuyamıcam kızlar.
bilmiyorum katılasım yok moralsizim gerçekten iyi dğeilim.

kızlar Allah'ın selamı üzerinize olsun 3-4 gündür ülkede yaşanan olaylar beni çok kötü etkiledi o masum 20-30 yaşındaki askerlerin polislerin ölmesi,öldürülmesi, vandallıklar beni çok yıprattı uyku uyuyamıyorum sürekli ağlıyorum o videolar görüntüler aklımdan çıkmıyor:'( bu yüzden ihmal ettim sizleri de lütfen kusuruma bakmayın..yeniden başlayalım, hem yeni katılan arkadaşlarda var. Cuel den başlayalım tekrardan. okuma süremiz bir gündür. yetiştiremeyen haber versin elbirliğiyle ertesi güne geçmeden tamamlayalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…