Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

ben regl oldum fatiha okuyamıcam kızlar.
bilmiyorum katılasım yok moralsizim gerçekten iyi dğeilim.
canım neyin var :KK43: bende çok üzgünüm ama Allah an başka kimimiz var sığınacak :KK43: canım fatiha reglkende okunabilir, dua niyetiyle. guruptaki herkesin regl olma ihtimaline göre terkipler seçiyorum.

kızlar Allah'ın selamı üzerinize olsun :KK43: 3-4 gündür ülkede yaşanan olaylar beni çok kötü etkiledi o masum 20-30 yaşındaki askerlerin polislerin ölmesi,öldürülmesi, vandallıklar beni çok yıprattı uyku uyuyamıyorum sürekli ağlıyorum :KK43: o videolar görüntüler aklımdan çıkmıyor:'( bu yüzden ihmal ettim sizleri de lütfen kusuruma bakmayın..yeniden başlayalım, hem yeni katılan arkadaşlarda var. Cuel Cuel den başlayalım tekrardan. okuma süremiz bir gündür. yetiştiremeyen haber versin elbirliğiyle ertesi güne geçmeden tamamlayalım.

canım emin ol hepimiz çok üzgünüz ne kusuru .. bende dogru durust gitmedim nete canım hiçbişey istemedi o goruntulere ideoalara bende dahayanamdım agladım kanım dondu ıcım cok acıdı.
Allah yardımcımz olsun

canım neyin var :KK43: bende çok üzgünüm ama Allah an başka kimimiz var sığınacak :KK43: canım fatiha reglkende okunabilir, dua niyetiyle. guruptaki herkesin regl olma ihtimaline göre terkipler seçiyorum.

tamam canım bilmiyodum okurum. yarın geceye kadar dimi. bu gece bitiremem cunku

canım emin ol hepimiz çok üzgünüz ne kusuru .. bende dogru durust gitmedim nete canım hiçbişey istemedi o goruntulere ideoalara bende dahayanamdım agladım kanım dondu ıcım cok acıdı.
Allah yardımcımz olsun
amin canım az önce bi arkadaşım yoğun bakımdaydı çevik kuvvetten ve iç kanamasını durduramadılar şehit düştü :KK43: ve insanlar yollarda kutlama yapıyor 10 gün sonra düğünü vardı biliyo musun :KK43:

amin canım az önce bi arkadaşım yoğun bakımdaydı çevik kuvvetten ve iç kanamasını durduramadılar şehit düştü :KK43: ve insanlar yollarda kutlama yapıyor 10 gün sonra düğünü vardı biliyo musun :KK43:

ahcanım benim mekanı cennet olsun ınsallah yazın. nerede yaralandı ankaradamı .
bende anlamıyorum bu konvoyları kornaları araba bagırtmaları cami etrafında toplanıp dua okunması en güzeli

yarın geceye kadar okuyacağız . sonradan okudum fakat gerçekten Allah insanları öyle acılarla sınıyor ki herşeyin hayırlısını vrsin ve ağız tadıyla onun şükrünü yaşamayı nasip etsin .ankarada ikiz kardeşler şehit düştü Ahmet ve Mehmet isimleri ,müzik öğretmeliği okuyup atanamayınca polis olan 24 yaşındaki kız şehit oldu askerleri yalvarta yalvarta şehit ettiler parçaladılar :KK43: Allah mutlaka seni daha büyük acılardan korumak için geciktiriyordur ,şükür duası et ya şekur çek de ki razıyım rabim senden razıyım sen de benden razı ol :KK43:

ahcanım benim mekanı cennet olsun ınsallah yazın. nerede yaralandı ankaradamı .
bende anlamıyorum bu konvoyları kornaları araba bagırtmaları cami etrafında toplanıp dua okunması en güzeli
evet canım ankara gölbaşında :KK43:

selam kızlar uygulayacağımız terkip 18.769 ya vasi .paylaştıracağım ve ayriyeten herkes 11 fatiha okuyacak.
Manası:İlmi, gücü ve merhameti ile her şeyi kuşatan, maddi ve manevi bolluk ve bereket sağlayan. Bu esmayı zikreden kişi, kolay ve rahat bir yaşama, bolluk ve bereket içinde bir ömre sahip olur. Her işinde başarıyı yakalamak ve bol kazançlı olmak için okunur. Okuyanı hayrete düşürecek kadar etkilidir. Kişinin ömrü uzar, enerjisi artar, sağlıklı yaşar, işleri yoluna girer, ticari kazancı artar, ilmi ve hafızası güçlenir, arzu edilen her şeyi çoğaltıcı bolluk ve bereket vericidir. Ticaretle uğraşıyorsa işi büyür, darlıktan varlığa geçer, ruhu sıkıntıdaysa huzur bulur. ilmi ve sanatçı yönü artar. Hafızayı kuvvetlendirir. Günlük okuma sayısı 137'dir. biz büyük ebced değerini gerçekleştireceğiz inşallah.Günlük okumalardan önce 11 kere Fatiha Suresi ile birlikte okunmasında çok fayda vardır. 18769 defa gece yarısında okumaya başlanıp (bir gecede bitmezse 4-5 geeye bölünebilir) tamamlandıktan sonra, her gün 137 defa okunmaya devam edilirse servet ve nimet yağarcasına gelir, maddi ve manevi bolluk ve bereket içerisinde yaşanır. Çok sağlıklı bir hamilelik ve doğum gerçekleştirilir, hayırlı ve sağlıklı bir çocuğa sahip olunur Allah'ın izniyle.
yine sırayla gidiyoruz ilk olarak Cuel Cuel in duasını okuyacağız.
Cuel Cuel in duası ; Rabbim evlerimize bereket ve islerimizde helal bereketli kazançlar nasip etsin. Borclarimizi hayırlısıyla bitirelim kapatalım. En önemlisi ailelerimizle sağlıklı ağız tadında bir ömür nasip etsin Rabbim. Şimdiden Allah razı olsun kızlar.
1. Cuel Cuel 11 fatiha 2.347 ya vasi
2. myzt myzt 11 fatiha 2.346 ya vasi
3. GirLookingForLove GirLookingForLove 11 fatiha 2.346 ya vasi
4. Bisquits Bisquits 11 fatiha 2.346 ya vasi
5. B bitutampapatya 11 fatiha 2.346 ya vasi
6.@Hazal 11 fatiha 2.346 ya vasi
7. @segazel 11 fatiha 2.346 ya vasi
8. Tuuba890 Tuuba890 11 fatiha 2.346 ya vasi

8 gunde 8 kisi dogru mudur ....@cuel ic8n okudum

yarın geceye kadar okuyacağız . sonradan okudum fakat gerçekten Allah insanları öyle acılarla sınıyor ki herşeyin hayırlısını vrsin ve ağız tadıyla onun şükrünü yaşamayı nasip etsin .ankarada ikiz kardeşler şehit düştü Ahmet ve Mehmet isimleri ,müzik öğretmeliği okuyup atanamayınca polis olan 24 yaşındaki kız şehit oldu askerleri yalvarta yalvarta şehit ettiler parçaladılar :KK43: Allah mutlaka seni daha büyük acılardan korumak için geciktiriyordur ,şükür duası et ya şekur çek de ki razıyım rabim senden razıyım sen de benden razı ol :KK43:

ah canım çok icim acıyor şuanda bile ağlıyorum haberler acık kac gundur ne zoe gunler yasıyoruz ya allahım sabırlar versin hepimize. haklısın canım herseyin zamanı var biliorum ama bu psikoloji çok faarklı insalar en yakın zamanda nasip eder rabbim

ah canım çok icim acıyor şuanda bile ağlıyorum haberler acık kac gundur ne zor gunler yasıyoruz ya allahım sabırlar versin hepimize. haklısın canım herseyin zamanı var biliorum ama bu psikoloji çok farklı insanlar en yakın zamanda nasip eder rabbim
amin canım Allah o çocukların anne babasına kardeşlerine eşine çocuğuna yardım etsin sabırlar dermanlar versin :KK43: sana özelden bi şey anlatacağım Allah'ın sistemine kendimizi bırakmamız gerektiğini anlatan

amin canım Allah o çocukların anne babasına kardeşlerine eşine çocuğuna yardım etsin sabırlar dermanlar versin :KK43: sana özelden bi şey anlatacağım Allah'ın sistemine kendimizi bırakmamız gerektiğini anlatan

tamam tatlım bekliyorumm

Bana da anlatır mısın canım? Benim de çok ihtiyacım var. Bunca kötü şey yaşanırken kendi dertlerine dert bile diyemiyor insan daa beşeriz işte... Allah yardımcımız olsun Ankara hala kötü durumda... Geçmek zorunda olduğumuz yerler tehlike altında hep. İnsan kendini düşünmüyor da sevdikleri, din kardeşleri? Onlar ne olacak? Bizim acılarımız, üzüntümüz diner de o güzel kardeşlerimizin ailelerine ne olacak? Biz de onlardan biri olabiliriz biraz bunu gözeterek yaşasak keşke... Ama başına gelmeden anlamıyor insanoğlu... Ah benim güzel ülkem. Korusun Rabbim cennet vatanımızı..

Bana da anlatır mısın canım? Benim de çok ihtiyacım var. Bunca kötü şey yaşanırken kendi dertlerine dert bile diyemiyor insan daa beşeriz işte... Allah yardımcımız olsun Ankara hala kötü durumda... Geçmek zorunda olduğumuz yerler tehlike altında hep. İnsan kendini düşünmüyor da sevdikleri, din kardeşleri? Onlar ne olacak? Bizim acılarımız, üzüntümüz diner de o güzel kardeşlerimizin ailelerine ne olacak? Biz de onlardan biri olabiliriz biraz bunu gözeterek yaşasak keşke... Ama başına gelmeden anlamıyor insanoğlu... Ah benim güzel ülkem. Korusun Rabbim cennet vatanımızı..
amin canım elbette sana da anlatırım :KK43: sizde Allaha emanet olun inşallah ,Allah sağ salim varacağınız yere ulaştırsın :KK43: özdeşim kurmak çok önemli. hiç bi şey bir annenin evlat acısından döktüğü yaştan kıymetli değil,bir evladın babası için döktüğü yaştan değerli değil :KK43:

canım biliyor musun bilmiyorum bebek istiyoruz ne bileyim isyan değil ama regl gelince kötü oldum.
Yaaa anlayabiliyorum. Bir umut beklerken böyle olunca insanın ister istemez morali bozuluyor. Ama işte o moral bozukluğuna rağmen pes etmemeli,yılmamalı. daha çok ısrarcı olmalı bence. Rabbim duasında ısrarcı olanı severmiş:)
Hem inanki biz plan yapıyoruz,düşünüyoruz,istiyoruz ama Rabbimin başka planları var onu unutuyoruz,insanız neticede.
Eminim senin de bebişinin olmasının hayırlı bir vakti vardır. Rabbim gönlüne göre olanı en hayırlı şekilde versin inşallah:) sıkma canını sen..

**

Rabbim ülkemizin bu zor,karanlık günlerini refaha aydınlığa ulaştırsın inşallah. Bir daha ne böylesi ne daha beterini yaşatmasın. Zor. Çok zor günler. Ama inşallah sapasağlam atlatırız. Rabbim bu tarz zorluklarla sınamasın bi daha.
Ölenlere de rahmetini eksik etmesin,yakınlarına sabır nasip etsin.

Cuel Cuel için okudum kızlar Allahım kabul etsin inşallah.
B bitutampapatya sağol canım benim çok haklısın inşallah rabbim en yakın zamanda mucizesinden tattırsın bize

Kızlar hepinizden Allâh razı olsun dualarimiz kabul olsun insallah benimkini ben 2 kere okudum yine okuyayim mi ki

tasavvuf inancına göre ölüm vuslattır,yani kavuşmadır. tasavvuf ehli olan kişiler doğumu değil ölümü şenlikle karşılar.çünkü doğum dünya hayatına gelip Allah'tan ayrılmaktır. ölüm ise dünya hayatını terkedip Allah'a kavuşmaktır.bu kadar trajik olması kahrediyor fakat onlar Rablerine kavuştu :KK43: onların dünya sınavı bitti mekanları firdevs olsun inşallah. din sadece namaz kılıp oruç tutmak kuran okumak değildir. sabır göstermektir, nefsani duygularına ket vurmak onları dizginlemektir. lütfen sürekli boş kaldıkça ya halim okuyun ve herkese üfleyin.

X