Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Hazalcigim isallah okuyacağım . Rabbim gönlüne gore versin murad alasın cnm . Arkadaslar ben ayrılıyorum isallah daha sonra tekrar gelirim hersey icin hakkınızı helal edin 1 ay sonra gorusuruz

selam kızlar uygulayacağımız terkip 18.769 ya vasi
Manası:İlmi, gücü ve merhameti ile her şeyi kuşatan, maddi ve manevi bolluk ve bereket sağlayan. Bu esmayı zikreden kişi, kolay ve rahat bir yaşama, bolluk ve bereket içinde bir ömre sahip olur. Her işinde başarıyı yakalamak ve bol kazançlı olmak için okunur. Okuyanı hayrete düşürecek kadar etkilidir. Kişinin ömrü uzar, enerjisi artar, sağlıklı yaşar, işleri yoluna girer, ticari kazancı artar, ilmi ve hafızası güçlenir, arzu edilen her şeyi çoğaltıcı bolluk ve bereket vericidir. Ticaretle uğraşıyorsa işi büyür, darlıktan varlığa geçer, ruhu sıkıntıdaysa huzur bulur. ilmi ve sanatçı yönü artar. Hafızayı kuvvetlendirir. Günlük okuma sayısı 137'dir. biz büyük ebced değerini gerçekleştireceğiz inşallah.Günlük okumalardan önce 11 kere Fatiha Suresi ile birlikte okunmasında çok fayda vardır. 18769 defa gece yarısında okumaya başlanıp (bir gecede bitmezse 4-5 geeye bölünebilir) tamamlandıktan sonra, her gün 137 defa okunmaya devam edilirse servet ve nimet yağarcasına gelir, maddi ve manevi bolluk ve bereket içerisinde yaşanır. Çok sağlıklı bir hamilelik ve doğum gerçekleştirilir, hayırlı ve sağlıklı bir çocuğa sahip olunur Allah'ın izniyle.
yine sırayla gidiyoruz ilk olarak Cuel in duasını okuyacağız. canım duanı paylaşır mısın bizimle :)

1. Cuel 11 fatiha 3.129 ya vasi
2. myzt 11 fatiha 3.128 ya vasi
3. GirLookingForLove 11 fatiha 3.128 ya vasi
4. Damla098 ----
5. Damla098 ----
6. Bisquits 11 fatiha 3.128 ya vasi
7. B bitutampapatya 11 fatiha 3.128 ya vasi
8. Selenofil 11 fatiha 3.128 ya vasi

Coookk sevindim devam etmemize
Benim duam; evlerimizde bereket ve islerimizde helal bereketli kazançlar nasip etsin Rabbim. Borclarimizi hayırlısıyla bitirelim kapatalım. En önemlisi ailelerimizle sağlıklı ağız tadında bir ömür nasip etsin Rabbim. Şimdiden Allah razı olsun kızlar.

Günaydın canım ben bu hafta için ayrılmak durumundayım kısa bir tatile gidiyorum, duaları yetiştiremeyebilirim. İnternete girme imkanım da olmayabilir. Beni hoş görürseniz çok sevinirim.

selam kızlar bende bakayım dedim yeni turumuz başlamışmı diye başlamışısz yeniden ne güzel :)
Cuel için 11 fatihamı okudum şimdi ya vasi ye başlıcam ama 1 günde biticek buda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…