Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

kandil geceniz mübarek olsun kızlar.
bol dua bol tövbe edelim inşallah.
rabbim hayırlı dualarımızı kabul etsin aminn

kızlar dualarınızda benide anar mısınız hayırlı evlat istiyorum Allahın izniyle .
Allah razı olsun

Benim için dualar bittiyse sırada ki arkadasımıza geçelim.
Okumayan varsa yazsın bitirelim beraber.

Allah kabul etsin hepimizin dualarını. Kadir gecemiz mübarek olsun hepiniz dualarımdasınız
Duam: Allahım gönlümden geçeni senden ısrarla istiyorum. Gönlümden geçeni hakkımda hayırlı eyle. Hayırlı değilse hızla benden uzaklaştır. Beni ve burada dua ettiğimiz kardeşlerimi bağışla, günahlarımızı affeyle. Hayırlısıyla aileme destek olabileceğim uygun bir işi bana nasip eyle. Tüm kötülüklerden, şerlerden beni, ailemi ve ümmetimi muhafaza eyle. Amin.

O güzel yürekten duana amin diyorum canım benim.
RAbbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah utandırmasın bizleri.

kızlar kadir gecemiz maksadına ulaşsın inşallah ,sıra GirLookingForLove 'da
ya musavvir 336 tane
Ya kuddüs 170 tane
Ya Allah 66 tane
Ya alim 150 tane
100 tane de ya kadir
Okuyoruz

1. Cuel
2. myzt
3. GirLookingForLove
4. Damla098
5. Damla098 in arkadaşı
6. Bisquits OKUDU ******
7. B bitutampapatya canım katılmak istersen, ekledim. İstemezsen silerim. Gurubumuz vefakar gönlü geniş insanlardan oluşuyor, maşallah.. sen de dahil ol istedim

GirLookingForLove nin duası;
Allahım gönlümden geçeni senden ısrarla istiyorum. Gönlümden geçeni hakkımda hayırlı eyle ve bana naip et.Beni ve burada dua ettiğimiz kardeşlerimi bağışla, günahlarımızı affeyle. Hayırlısıyla aileme destek olabileceğim uygun bir işi bana nasip eyle Rezzak ismin azametiyle bana ve ihtiyacı olan herkese hayırlı rızık kapıları aç. Rahman isminle bizlere rahmet yagdır, kendi çıkarları uğruna masum insanların, küçücük çocukların ölmesini hiçe sayanlara fırsat verme Darr isminle onları ülkemden uzaklastır.Tüm kötülüklerden, şerlerden beni, ailemi ve ümmeti muhammedi muhafaza eyle. Amin.

Çok teşekkür ederim katılmak isterim tabiki:)

myzt canım sen bugün 1900 tane fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim ' oku. Abdest al besmele ile başla

sağol canım geçenlerde bi cumartesi oturmus okumuştum 1900 tane.
şimdide başladım hatırlattığın için sağol daha 31 oldu bakalım bitirebilcem mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…