Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Sen öbür zikri yap canımcım ben eksik varsa tamamlarım yetistiremezsen özel zikrini de tamamlarız

iyi kalplim benim canım çok sağol henüz 316 oldu şimdilik. acele ediyorum ama iftar için mutfagada giricem inşallah bitirebilirim.sonrasında da hacet namazı kılmak istiyorum arkadaşım. bir sonra ki cumartesiye kadar duası gerçekleşirmiş insanın. inşallah kabul olur

@hazal Yaa ben burayı daha önce neden görmedim
Bende katilsam olur mu çok mu geç kaldim
Hoş geldin canım, tabii ki katılabilirsin hatta hemen ekleyim, okumaya başla bile
Bu arada GirLookingForLove canım ne bereketli geldi Duan gurubumuza yeni arkadaşlar dahil oldu

GirLookingForLove İçin okuyoruz
ya musavvir 336 tane
Ya kuddüs 170 tane
Ya Allah 66 tane
Ya alim 150 tane
100 tane de ya kadir
Okuyoruz

1. Cuel
2. myzt
3. GirLookingForLove
4. Damla098
5. Damla098 in arkadaşı okudu
6. Bisquits OKUDU ******
7. B bitutampapatya
8. Selenofil

GirLookingForLove nin duası;
Allahım gönlümden geçeni senden ısrarla istiyorum. Gönlümden geçeni hakkımda hayırlı eyle ve bana naip et.Beni ve burada dua ettiğimiz kardeşlerimi bağışla, günahlarımızı affeyle. Hayırlısıyla aileme destek olabileceğim uygun bir işi bana nasip eyle Rezzak ismin azametiyle bana ve ihtiyacı olan herkese hayırlı rızık kapıları aç. Rahman isminle bizlere rahmet yagdır, kendi çıkarları uğruna masum insanların, küçücük çocukların ölmesini hiçe sayanlara fırsat verme Darr isminle onları ülkemden uzaklastır.Tüm kötülüklerden, şerlerden beni, ailemi ve ümmeti muhammedi muhafaza eyle. Amin.

Ya evet çok Mutlu oldum daha da artalım inşallah çok seviniyorum ben :) İki arkadaşımıza da hoşgeldiniz diyorum hiç bırakmayalım burayı. Hayırlı iftarlar olsun herkese

Bu duayı ben de okumak istiyorum hacetler içindi değil mi? Ama bitiremem diye korkuyorum henüz okuyamadım :))

evet canım onun için.
yok bitirirsi önümüzdeki cumartesi dene erken baslarsan biter.
benim az kaldı canım kolay gidiyor zaten ezberliyorsun hemen ben ezberledim

canım ya heyecanlandırdın beni bu ay senin diyerek
zikirmatikle okuyorum bazen bastım mı basmadım mı emin olamıyorum.
henüz 1734 oldu 12ye kadar bitiricem. ama ya 1900 değilse ondan korkuyorum bi yandan iftar yhazırlıgı falan yaparken okudum

okudum 1900 tane eksik değildir ama fazla olabilir mi ki bi kaç tane diye düşünüyorum.
hacet namazımıda kılıcam rabbim kabul eder inşallah.
abdestli okudum kızlar tazeledim abdestimi. okumak isteyenler öyle yapsın.

Bisquits canımsın ya gerçekten Allahım senden binlerce kez razı olsun ne muradın varsa versin :)
cennet kapıları açılsın inşallah sana güzel yüreklim.. bi insanı görmeden de sevebiliyormus bi insan :)
çok çok çok teşekkür ederim ..
binlerce kez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…