Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

myzt canım benim sen o kadar güzel bir anne olacaksın ki hem eşin hem çocukların seninle gurur duyacak, Allah senden de binlerce defa razı olsun,, görmeden tanımadan bu kadar güzel dualar ediyorsun, hem bakarsın cennette komşu oluruz birbirimizin duasına amin dediklerimizi konuşuruz

ahhh canım ya duygulandımm o kadar çok istiyorum ki anne olmayı rabbime hep dua ediyorum nasip et Allahım tüm isteyenlere sizlere hepinize. anne olmayanlar tatsın inşallah annelik duygusunu.
inşallah canım inşallah Allah razı olsun.
sen çok güzel bi zamanda karşıma çıktın. gebelşk hamilelik sayfalarında gezerken dua sayfasında gördüm seni öyle basladı serüvenimiz.sonra burada tekrar bulustuk. uzun zamandır gezmiyorum o sayfalarda yoksa çok takıyordum çok düşünüyordum şimdi bu sayfada olmak dualar etmek beni çok rahatlatıyor. istiyorum ki turlar hemen bitsin yeni dualara başlayalım

kızlar içimden bi his rabbim evlat verirse bana oğlan olacakmış gibi geliyor :)
tabiki sağlıklısı öncelik ama böyl e hissediyorum :)

Cnm soğuk algınlığı ama geçmedi cnm 20 gündür ilaç kullanıyorum sanki hic kullanmıyorum . Dr gidiyorum . En sonda dedi ilaç veremem daha bünyen kabul etmez . Faranşit dendi sonra alarji şimdide göğüs Dr git dedi . Dr yok tatilde bende şaşırdım ne yapacağımı . Eklersen cok sevinirim . Şifa ayetinide gönder cnm okurum . Adetliyim okunurmu

kızlar içimden bi his rabbim evlat verirse bana oğlan olacakmış gibi geliyor :)
tabiki sağlıklısı öncelik ama böyl e hissediyorum :)

Rabbim sağlıklı ve hayırlı evlat versin cnm benim. Bende gebe kalmadan önce derdim benim kızım olcak ilk diye sonra gebe kaldim dedim kızım geliyor İşte hep içime doğdu ve kızım geldi. Rabbim ona ve tüm cocuklara saglikli hayirli nasipli ömürler versin. Anne olcak kişinin içine doğuyor tatlım.

GirLookingForLove İçin okuyoruz
ya musavvir 336 tane
Ya kuddüs 170 tane
Ya Allah 66 tane
Ya alim 150 tane
100 tane de ya kadir
Okuyoruz

1. Cuel OKUDU
2. myzt OKUDU
3. GirLookingForLove OKUDU
4. Damla098 OKUDU
5. Damla098 in arkadaşı OKUDU
6. Bisquits OKUDU ******
7. B bitutampapatya
8. @Hazal

GirLookingForLove nin duası;
Allahım gönlümden geçeni senden ısrarla istiyorum. Gönlümden geçeni hakkımda hayırlı eyle ve bana naip et.Beni ve burada dua ettiğimiz kardeşlerimi bağışla, günahlarımızı affeyle. Hayırlısıyla aileme destek olabileceğim uygun bir işi bana nasip eyle Rezzak ismin azametiyle bana ve ihtiyacı olan herkese hayırlı rızık kapıları aç. Rahman isminle bizlere rahmet yagdır, kendi çıkarları uğruna masum insanların, küçücük çocukların ölmesini hiçe sayanlara fırsat verme Darr isminle onları ülkemden uzaklastır.Tüm kötülüklerden, şerlerden beni, ailemi ve ümmeti muhammedi muhafaza eyle. Amin.
B bitutampapatya ve @Hazal ikiniz kaldınız kızlar:)

Okudum,Allah kabul etsin inşallah:)

Çok geçmiş olsun, okunur canım sıkıntı olmaz atarım sana. Ya faranjitten eminsen onu bi konuşalım canım bi gargara vardı evde yapılıyo hemen geçiriyor bi bulursam atayım hemen

canım eşim oğlan istiyor ilk oğlana çok hevesli ama kızlarıda seviyor tabiki.ama bilmiyorum resmen kız ihtimali yok gibi bişey sanki çok eminmişim gibi oğlan olacağından.. tabiki evladım olsunda kız erkek farketmez ama çok fena oglan hissediyorum.hepte hayalim kocamın ikizi olsun inşallah.
evladını sana bagıslasın Allah canım

Damla098 biraz rahatsız da bakalım inşallah bi tarif verdim :) kızlar başbelası bi Komşum var çamaşır seriyorum halı seriyor ıslak ıslak gürültü desen tarifi yok. Beddua tarzı dualar var bende Müslümanım sonuçta yapmam Allah ından bulsun ama bi tavsiyesi olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…