Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Hayırlı sahurlar kızlar Allah kabul etsin

Kızlar ben duamı yazayım belki yarın geç girerim. Cuel Cuel bittikten sonra bana geçenler olursa duam şöyle ya rabbim hayırlı sağlıklı ahlaklı güzel huylu güzel yüzlü evlatlar nasip eyle. Bana ve tüm isteyen kardeşlerime annelik duygusunu tattır. Eşime ve tüm isteyenlere babalık duygusunu tattır ya rabbim. Kimsenin kucagını çocuksuz evini çocuk sesi olmadan bırakma. Eşimle aşkımız huzurumuz bozulmasın sevgimiz bitmesin aile olmamızı nasip eyle ya rabbim. İşlerinde kolaylık nasip eyle. Namaz kuran aşkımız hiç bitmesin ellerimizi sana açıp dua eden kullarındna olalım her zaman. Annemi babamı affet onları bağışla,güzel,Allahım kardeşime güzel bi gelecek hayırlı bi iş ve buradaki tüm arkadaşlarıma hayırlı kısmet gelecek bebek iş nasip eyle. Ne muratlsrı varsa hayırlısıysa ver ya rabbim. Şu mübarek gecede şu mübarek ayın yuzu suyu hürmetine dualarımızı kabul eyle gunahlarımızı bagışla,Allahım. Yolundan çevirme şaşırtma. Tövbelerimizi kabul et.kvalideme kpderime sağlık huzur nasip et. Kapından çevirme Allahım şu seher vaktinde orucuma niyet ettim kabul eyle ya rabbim tüm arkadaşlarımında. Srn buyuksun sen hakimsin Allahım sana inanıyor guveniyor seni çok seviyoruz Allahım. Elhamdülillah. Kızlar uzun oldu içimden ne geçiyorsa yazdım. Hakkınızı helal edin lütfen

Benim için 1er tane Meryem suresi okur musunuz kızlar okumak isteyen olursa. Evlat sahibi olmak için okunan etkili dualardan biri. 41 gub okudum ben. Regl donemindede dinledim.Okumayanında canı sağolsun hiç kırılmam :) Allah hepinizden razı olsun hayırlı amel işleyen kullarından olalım.

Kızlar bitti benimde Allah hepinizden razı olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Benim için 1er tane Meryem suresi okur musunuz kızlar okumak isteyen olursa. Evlat sahibi olmak için okunan etkili dualardan biri. 41 gub okudum ben. Regl donemindede dinledim.Okumayanında canı sağolsun hiç kırılmam :) Allah hepinizden razı olsun hayırlı amel işleyen kullarından olalım.
Canım ben özel günümdeyim. Ne zamana kadar istiyosun

Bitirdim ben,kızlar Allahım kabul etsin. Amin.
Bisquits Bisquits okudu diye not alabilirsin canım. Meryem suresinin belli bi zamanı yok canım bitince de okursan sevinirim.
Bide canım,kimisi diyor ki bu zikirlerde sayıların önemi yok yeter ki zikret ama tv de 313 ayetel kürsi işte 336 ya musavvir falan görüyorum. Sorularım inşallah bunaltmaz senii

Bitirdim ben,kızlar Allahım kabul etsin. Amin.
Bisquits Bisquits okudu diye not alabilirsin canım. Meryem suresinin belli bi zamanı yok canım bitince de okursan sevinirim.
Bide canım,kimisi diyor ki bu zikirlerde sayıların önemi yok yeter ki zikret ama tv de 313 ayetel kürsi işte 336 ya musavvir falan görüyorum. Sorularım inşallah bunaltmaz senii
Estafurullah canım :KK24: bu sayılar kelimenin arapça yazılımındaki harflerin sayı değerleri toplanarak bulunuyor ve her kelimeyi kendi sayısı kadar okumanın etkili olduğuna inanılıyor, tabi büyük İslam alimlerinin tezi bu. Büyük ebced ise mesela musavvir 336 defa okunuyor. bu zikre 336 gün devam edeceksin ya da 336x336 =18866 defa okuyacaksın istediğin gibi tamamlayacaksın. Bunlar özel isteklerde bulunurken yapılan uygulamalar. Mesela ya kadir esmasını 100 defa okuduğunda yaptıgın dua kabul olur. Ama genel manada okumak istersen dilediğin kadar çekersin, biraz İslam felsefesi ile ilgili:KK5: kendi isminin bile ebcedi hesaplanıp senin esman hangisi bulabilirsin. Benim esmam ya aliyy :KK37:

canımmm ya çok sağol çok sağolllll..
benim ismimi merak ettim yasemin .. hesaplayabilir misin canımm rica etsem çok heycanlandım şimdi bak ney acaba

canımmm ya çok sağol çok sağolllll..
benim ismimi merak ettim yasemin .. hesaplayabilir misin canımm rica etsem çok heycanlandım şimdi bak ney acaba
Canım senin ismin 117 ya muizz güneş saat dilimi ve günü de pazar ,müthiş bir isim geldi sana da

Cuel Cuel canım sağol Allah razı olsun. Damla098 Damla098 seninkini okuyacaktı bitirdimi acaba bitirmediyse biz tamamlayalım seninkini.

X