Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Okudum bitti kızlar segazel canım arkadaşının bebeğine Allah şifa versin inşallah.. Annemizede sabırlar versin inşallah.. Rabbim kabul etsin dualarımızı şu mübarek günlerde .. Yeni dualarımızı merak ediyorum

Evet canım özel günlerde okunabiliyorsa okuyalım inşallah. Farketmez seçin birini varım ben.

Tazis arkadaşımız için Allah ağız tadıyla bir ömür nasip etsin diye aile huzuru versin diye çok çok çok mutlu olsun diye 12.000 hasbinallahu venimel vekil ' okuyoruz güzel dostlarım
1. Tazis [/USER] 2.400 tane
2. Cuel 2.400 tane
3. myzt 2.400 tane
4. Bisquits ....
6. segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]
7. GirLookingForLove 2.000 tane[/USER]

Bisquits 2.000 tane[/USER][/QUOTE]
Canım çok teşekkür ederim bu güzel dua için. Amin inşallah hepimize. bu duayı ve seagazelin arkadaşnın duasını bitirip yazarım

Canım çok teşekkür ederim bu güzel dua için. Amin inşallah hepimize. bu duayı ve seagazelin arkadaşnın duasını bitirip yazarım[/QUOTE]
Rica ederim canım ne demek Tamam canım ben fazladan ya latif okudum sen sadece ayetel kürsi leri okusan yeter.

Canım çok teşekkür ederim bu güzel dua için. Amin inşallah hepimize. bu duayı ve seagazelin arkadaşnın duasını bitirip yazarım
Rica ederim canım ne demek Tamam canım ben fazladan ya latif okudum sen sadece ayetel kürsi leri okusan yeter.[/QUOTE]
Ben tamamlarim şimdi canim Ayetel kursilerimi o zaman cok saolasin

GirLookingForLove canım seninde 2.400 eksik yazmışım kusuruma bakma :)
Tamam canım ben şimdi sezagel'in arkadaşı için başladım, sonra diğer duaya geçeceğim. Bu aralar biraz yoğunum buraya yazmakta gecikirsem okudu sayabilirsin, gün içinde mutlaka bitiririm. Bitiremediğim takdirde mutlaka haberdar ederim zaten

GirLookingForLove çok çok ozur dilerim duanı alabilir miyim canım ben senin için de okudum segazel de okudu sonra listeyi geçtik duanı paylaşır mısın canım
Canım hiç önemli değil ben sonradan katıldığım için farketmedim bile :)
Benim duam şöyle: Allahım şuan zulüm gören, acı çeken tüm Müslüman kardeşlerimizin acılarını dindir, yardımcısı ol. Bizi şükretmeyi bilen ve hidayete eren kullarından eyle. Rabbim tez zamanda bana hayırlı bir iş nasip eyle. Önümüzdeki hafta gireceğim sınavda yardımcım ol, zihnimi aç. Yaşadığım bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmek, hayırlısıysa gönlümden geçeni yaşamak istiyorum. Sen gönlümden geçeni bana nasip eyle. Bizler için hayır kapıları aç Allahım

1. Tazis [/USER] 2.770 ya latif, 52 Ayetel kürsi
2. Cuel 2.770 ya latif , 52 Ayetel kürsi
3. myzt 5.540 ya latif
4. Bisquits 104 Ayetel kürsi OKUDU
5. segazel 2.791 ya latif, 53 Ayetel kürsi OKUDU
7. GirLookingForLove 2.770 ya latif, 52 ayetel kürsi[/QUOTE]
GirLookingForLove arkadaşımız için okuyoruz güzeller
Duası: Allahım şuan zulüm gören, acı çeken tüm Müslüman kardeşlerimizin acılarını dindir, yardımcısı ol. Bizi şükretmeyi bilen ve hidayete eren kullarından eyle. Rabbim tez zamanda bana hayırlı bir iş nasip eyle. Önümüzdeki hafta gireceğim sınavda yardımcım ol, zihnimi aç. Yaşadığım bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmek, hayırlısıysa gönlümden geçeni yaşamak istiyorum. Sen gönlümden geçeni bana nasip eyle. Bizler için hayır kapıları aç Allahım[/QUOTE]. Amin

Kızlar 32 ayetel kursi okudum son arkadaşimizin duasına fakat hastalandim 52 olmadan. 20 tane daha okur musunuz benim için. Ya latifleri tamamlayacagim birazdan

1. Tazis [/USER] 2.770 ya latif, 52 Ayetel kürsi OKUDU
2. Cuel 2.770 ya latif , 52 Ayetel kürsi
3. myzt 5.540 ya latif
4. Bisquits 104 Ayetel kürsi OKUDU
5. segazel 2.791 ya latif, 53 Ayetel kürsi OKUDU
7. GirLookingForLove 2.770 ya latif, 52 ayetel kürsi[/QUOTE]
GirLookingForLove arkadaşımız için okuyoruz güzeller
Duası: Allahım şuan zulüm gören, acı çeken tüm Müslüman kardeşlerimizin acılarını dindir, yardımcısı ol. Bizi şükretmeyi bilen ve hidayete eren kullarından eyle. Rabbim tez zamanda bana hayırlı bir iş nasip eyle. Önümüzdeki hafta gireceğim sınavda yardımcım ol, zihnimi aç. Yaşadığım bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmek, hayırlısıysa gönlümden geçeni yaşamak istiyorum. Sen gönlümden geçeni bana nasip eyle. Bizler için hayır kapıları aç Allahım[/QUOTE]. Amin[/QUOTE]

Kızlar ben daha baslayamadim yogunum baya şimdi başlıyorum müsait oldukça okucam ama bugün bitiririm gec olmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…