Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Selam kızlar ben regl oldum katılamıcam dualara..

Merhaba kızlar. Ayetel kürsi mi okuyorsunuz başka dualar da var mı? Acaba 1 kişiye daha yer ayırabilir misiniz? Yakın zamanda regl olabilirim ama sonrasında katılmayı çok isterim. Hayırlı Ramazanlar herkese

canım 32 tane kudum

Canım çok teşekkür ederim ben tam 56 tane okudum seninkilerle baya oldu. Allah razı olsun canım. Rabbim tez zamanda dualarimizi kabul etsi n tez zamanda annen ve ablana şifa versin sağlıklarına kavussunlar ve sizde en güzel yerlere atanin inşallah

Sırada segazel var dimi kızlar beni etiketlemeyi unutmayın. Zikirleri çekebilirim reglken çekiliyor ama ayetel kursiyi okuyamam kızlar.

Bisquits canım aramıza 1 arkadaş daha katılıuor sanırım sen paylaştırınca beni etiketlermisin zikirlerimi çekeyim hiç olmazsa. segazel ve arkadaşı için.Sayfadan kopmak istemiyorum kızlar

Sırada segazel var dimi kızlar beni etiketlemeyi unutmayın. Zikirleri çekebilirim reglken çekiliyor ama ayetel kursiyi okuyamam kızlar.
Tamam canım sen benim zikirleri çek ben senin yerine ayetel kürsileri tamamlarım. Yetistiremezsen destek oluruz yine

Tamam canım sen benim zikirleri çek ben senin yerine ayetel kürsileri tamamlarım. Yetistiremezsen destek oluruz yine
. Tamam canım ben pek hesaptan anlamıyorum :) sen paylaştırınca bana okumam gereken sayıyı yaz canım Allahın izniyle okurum yetiştiririm canım. Etiketlediğin an başlarım bitanem :)

Merhaba kızlar. Ayetel kürsi mi okuyorsunuz başka dualar da var mı? Acaba 1 kişiye daha yer ayırabilir misiniz? Yakın zamanda regl olabilirim ama sonrasında katılmayı çok isterim. Hayırlı Ramazanlar herkese
Merhaba canım hem ayetel kürsi okuyoruz hem zikir çekiyoruz: ) tabi dahil olabilirsin guruba başka terkipler de uygulayacağız

Allah hepinizden razı olsun kızlar benim duam da tamamlandı, sıra segazel arkadaşımızda. Duası: Allah'ım inşallah annemin sonuçları temiz çıkar. Lütfen ona şafi isminle şifalar ver yolumuzu aç işlerimizi kolaylaştır. Benim için dua eden arkadaslarımada dileklerini yaşamayı nasip et.amin.
1. Tazis [/USER] 2.770 ya latif, 52 Ayetel kürsi
2. Cuel 2.770 ya latif , 52 Ayetel kürsi
3. myzt 5.540 ya latif
4. Bisquits 104 Ayetel kürsi
5. segazel 2.791 ya latif, 53 Ayetel kürsi OKUDU
6. segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]
7. GirLookingForLove 2.770 ya latif, 52 ayetel kürsi
Bir arkadaş daha katıldığı için sayılar değişti:) kolay gelsin kızlar

Amin canım Allah hepimizin gönlündekini yaşama fırsatı versin: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…