Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Kızlar ben başlayamadım daha evimdede değilim dışardayım yoğunum akşamda iftara gidicez ne zaman başlayabilirim bilmiyorum ki

1. Tazis Tazis [/USER] 2.770 ya latif, 52 Ayetel kürsi
2. Cuel Cuel 2.770 ya latif , 52 Ayetel kürsi OKUDU
3. myzt myzt 5.540 ya latif
4. Bisquits Bisquits 104 Ayetel kürsi OKUDU
5. segazel segazel 2.791 ya latif, 53 Ayetel kürsi OKUDU
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]
7. GirLookingForLove GirLookingForLove 2.770 ya latif, 52 ayetel kürsi OKUDU [/QUOTE]
GirLookingForLove GirLookingForLove arkadaşımız için okuyoruz güzeller
Duası: Allahım şuan zulüm gören, acı çeken tüm Müslüman kardeşlerimizin acılarını dindir, yardımcısı ol. Bizi şükretmeyi bilen ve hidayete eren kullarından eyle. Rabbim tez zamanda bana hayırlı bir iş nasip eyle. Önümüzdeki hafta gireceğim sınavda yardımcım ol, zihnimi aç. Yaşadığım bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmek, hayırlısıysa gönlümden geçeni yaşamak istiyorum. Sen gönlümden geçeni bana nasip eyle. Bizler için hayır kapıları aç Allahım[/QUOTE]. Amin[/QUOTE]

1. Tazis Tazis [/USER] 2.770 ya latif, 52 Ayetel kürsi OKUDU
2. Cuel Cuel 2.770 ya latif , 52 Ayetel kürsi OKUDU
3. myzt myzt 5.540 ya latif
4. Bisquits Bisquits 104 Ayetel kürsi OKUDU
5. segazel segazel 2.791 ya latif, 53 Ayetel kürsi OKUDU
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]
7. GirLookingForLove GirLookingForLove 2.770 ya latif, 52 ayetel kürsi OKUDU [/QUOTE]
GirLookingForLove GirLookingForLove arkadaşımız için okuyoruz güzeller
Duası: Allahım şuan zulüm gören, acı çeken tüm Müslüman kardeşlerimizin acılarını dindir, yardımcısı ol. Bizi şükretmeyi bilen ve hidayete eren kullarından eyle. Rabbim tez zamanda bana hayırlı bir iş nasip eyle. Önümüzdeki hafta gireceğim sınavda yardımcım ol, zihnimi aç. Yaşadığım bu sıkıntılı günlerin üstesinden gelmek, hayırlısıysa gönlümden geçeni yaşamak istiyorum. Sen gönlümden geçeni bana nasip eyle. Bizler için hayır kapıları aç Allahım[/QUOTE]. Amin[/QUOTE][/QUOTE]

Tazis Tazis [/USER] arkadaşımız için Allah ağız tadıyla bir ömür nasip etsin diye aile huzuru versin diye çok çok çok mutlu olsun diye 12.000 hasbinallahu venimel vekil ' okuyoruz güzel dostlarım
1. Tazis Tazis [/USER] 2.400 tane
2. Cuel Cuel 2.400 tane
3. myzt myzt 2.400 tane
4. Bisquits Bisquits ....
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/USER][/QUOTE] Bisquits Bisquits 2.400 tane[/USER][/QUOTE]

Canim hasbiyallahu yazıyor benim kitapta. Doğrusu nedir hasbinallahu mu hasbiyallahu mu
Tazis Tazis canım güzel bi soru çünkü İslam incelikler dinidir:) hasbünallahu dediğinde Allah bize yeter ' diyosun, hasbiyallahü dediğinde 'Allah bana yeter ' demiş oluyorsun. Toplu dua ettiğimiz için ben oyle dedim ama ikiside olur :KK19:

Tazis Tazis [/USER][/USER] arkadaşımız için Allah ağız tadıyla bir ömür nasip etsin diye aile huzuru versin diye çok çok çok mutlu olsun diye 12.000 hasbünallahu venimel vekil ' okuyoruz güzel dostlarım
1. Tazis Tazis [/USER] 2.000 tane
2. Cuel Cuel 2.000 tane
3. myzt myzt 2.000 tane
4. Bisquits Bisquits ....
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/USER][/QUOTE] Bisquits Bisquits 2.000 tane[/USER][/QUOTE][/QUOTE]
8. Damla098 Damla098 2.000 tane

X