Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Ne güzel bölüştük n güzel idare ediypruz birbirimizi cansınn yyaaa

segazel segazel in Duası: Allah'ım inşallah annemin sonuçları temiz çıkar. Lütfen ona şafi isminle şifalar ver yolumuzu aç işlerimizi kolaylaştır. Benim için dua eden arkadaslarımada dileklerini yaşamayı nasip et.amin.
1. Tazis Tazis [/USER] 2.770 ya latif, 52 Ayetel kürsi
2. Cuel Cuel 2.770 ya latif , 52 Ayetel kürsi
3. myzt myzt 5.540 ya latif
4. Bisquits Bisquits 104 Ayetel kürsi OKUDU
5. segazel segazel 2.791 ya latif, 53 Ayetel kürsi OKUDU
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]
7. GirLookingForLove GirLookingForLove 2.770 ya latif, 52 ayetel kürsi
Bir arkadaş daha katıldığı için sayılar değişti:) kolay gelsin kızlar[/QUOTE]

Hep devam edelim canım bu tur bitince neler okuyacağızz
Canım yine zikirlerden terkipler var onlardan yapabiliriz ya da fil suresinin terkibi var ama o tek günlük, bin ihlas hatmi var o da çok etkili, bende terkip çok :halay:siz yeterki isteyin :KK73:

myzt myzt 'in yerine segazele, segazelin arkadaşına ve girlookingforlove için ayetel kürsi leri okudum toplam 156 tane, 14 tanede fazladan okudum yetistiremeyen olursa diye güzeller ,Allah yüzümüze baksın :KK37:

segazel segazel arkadaşmın duası için 52 adet ayetel kürsi okudum + 10 adet daha okumuşum onu da okuyamayan olursa ekleriz :) Çok Mutlu oldum buraya dahil olduğum için çok tatlı bir enerji verdi bana ve çok ihtiyacım vardı :) Bisquits Bisquits canım günlük okuyoruz değil mi ona göre ayarlayım kendimi? En geç yarın geceye kadar vaktimiz var yani.

segazel segazel arkadaşmın duası için 52 adet ayetel kürsi okudum + 10 adet daha okumuşum onu da okuyamayan olursa ekleriz :) Çok Mutlu oldum buraya dahil olduğum için çok tatlı bir enerji verdi bana ve çok ihtiyacım vardı :) Bisquits Bisquits canım günlük okuyoruz değil mi ona göre ayarlayım kendimi? En geç yarın geceye kadar vaktimiz var yani.
segazel segazel in Duası: Allah'ım inşallah annemin sonuçları temiz çıkar. Lütfen ona şafi isminle şifalar ver yolumuzu aç işlerimizi kolaylaştır. Benim için dua eden arkadaslarımada dileklerini yaşamayı nasip et.amin.
3. myzt myzt 5.540 ya latif OKUDU
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)
7. GirLookingForLove GirLookingForLove 2.770 ya latif, 52 ayetel kürsi OKUDU
Hoş geldin canım : ) maşallah 41 kere. Aynen günlük okuyoruz hem ramazanda okunsun hem yeni terkiplere başlayalım:KK66:

Günaydın kızlar bana düşen 5540 ya latif i tamamladımm Allahın izniyle

segazel segazel canım Allah annene acil şifalar versin inşallah. Sağlığına kavuşsun hayırlısıyla. Tüm hayırlı dualarının kabul olması dileğiyle canımm arkadaşına geçtik şimdi

Segazelcim Rabbim annene acil şifalar versin onlar kalbimizin kraliceleri. Sonuçlar çıkınca bizimlede paylasirsin cnm. İnşallah isleriniz bol nasipli bereketli hayırlı kazançlı olsun tatlım

Masallah Kızlar:) segazel segazel in arkadaşı na geçtik. O özel bir anne çünkü evladı engelliymiş. Allah bir melek nasip etmiş ona. Bizlerde ona öncelikle şifa dileyelim. Allah ömrünü kolaylaştırsın, imkanlar sunsun ona, kendine yetebilmesini sağlasın inşallah ve bu büyük yürekli isyan etmek yerine dua etmeyi seçen güzel insanı Allah her zaman mutlu etsin. Amin
3. myzt myzt 5.540 ya latif
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]
7. GirLookingForLove GirLookingForLove 2.770 ya latif, 52 ayetel kürsi

Herkes tamamlayınca 12.000 hasbunallahu venimel vekil Allah bana yeter O ne güzel vekildir. Okuyalım mı ayy söylemesi bile huzur veriyor insana:KK36: ya da 313.489 tane inna fetahna leke fethan mübina' okuyalım..fetih suresi nin ilk ayeti

Herkes tamamlayınca 12.000 hasbunallahu venimel vekil Allah bana yeter O ne güzel vekildir. Okuyalım mı ayy söylemesi bile huzur veriyor insana:KK36: ya da 313.489 tane inna fetahna leke fethan mübina' okuyalım..fetih suresi nin ilk ayeti
özel günlerde okunabiliyor mu canım bunlar

X