Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

65 tane okudum ben ayetel kürsi başta 65 yazıyordu şimdi yukarda 35 yazıyor ..
Anlamadım ben .. Eksik olmasın lütfen

65 tane okudum ben ayetel kürsi başta 65 yazıyordu şimdi yukarda 35 yazıyor ..
Anlamadım ben .. Eksik olmasın lütfen
Bende 62 tane okudum canım. Merak etme eksik olmasın demişsin ama dünde sen yetiştiremedin bak yardım ettik bitti. Daha önce bende de okumaya katılmayanlar oldu ve çok az zaman kala Bisquits ile tamamladık. yani panik olma herkes elinden geleni yapacaktır. zaten fazla okumuşuz ordaki sayılardan sıkıntı değil bu durumda

Yok canım eksik olmasın derken kendime has bi durum değil. Dün çok yardımcı oldunuz bana ne kadar teşekkür etsem az.
Mesela ben 35 okusaydım ve benim bugü nsiteye daha girme ihtimalim olmasaydı sizde bilmeyecektiniz kaç okuduğumu.
Kafamkarıştı çünkü 2 paylaşım farklı.
Doğrusu kaçsa o okunsun yani yoksa el birliğiyle tamamlanır eksikler biliyorum sağolasın canımmm

Ezberledim kızlar ayetel kürsi yi
Hemencik okuyabiliyorum artık :)
Güzel şeylere vesile oluyoruz elhamdülillah.

Kızlar görmediniz sanırım mesajlarımı, yardımcı olmak amacıyla hepinizin 30 ar ayetel kürsisini ben okudum sizde kalanları okuyun dedim. Neyse herkes yetiştirmiş, 120 ayetel kürsi fazladan nasibinmiş ben annemin ablamın sağlığına kavuşmasını ,abimin kardeşimin ve benim hayırlısıyla bu yıl atanmamızı diliyorum. Allah tüm hastalara şifa tüm yoksullara rızık versin askerimizin polisimizin canını sağ etsin zalime fırsat verme ya Rabbim biz bilemeyiz hiç kimsenin niyetini ama Sen bilirsin
1. Tazis [/USER] 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
2. Cuel 3.300 ya latif , 62 Ayetel kürsi
3. myzt 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
4. Bisquits 3.441 ya latif, 65 Ayetel kürsi OKUDU
5. segazel 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi OKUDU
6. segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)

Canım okudum Allah kabul etsin sen duanı açıklamadan önce senin sana niyetlenerek okumaya başlamıştım zaten.
Şimdide duana amin diyorum. İnşallah atanırsın gönlündeki gibi olsun herşey..Tabi başta hayırlısı canım.
Annene ablana acil şifalar diliyorum canım.
Rabbim devletimizi vatanımızı polisimizi askerimizi korusun inşallah...

Amin güzel yürekli arkadaşım Allah şu mübarek günlerde birbirimizden bi çıkar gözetmeden birleşen ellerimizi boş çevirmesin inşallah segazel ve arkadaşının dualarını da iki güne tamamlarız inşallah, Allah'ın isimlerinden herbiri güzel fakat bazıları daha kuvvetli, onlardan biri de ya musavvir: hanımlar bu isim öyle etkili kii eşleriniz sizi barbi bebek gibi görebilir hatta söyler bakışlarından anlarsınız bekarlar içinde etkisi aynı müthiş bir görüntüye sahip olursunuz.okuyan eğer hamileyse dünyalar güzeli çocuğu olur. İsterseniz bundan sonrada onu yaparız. Musavvir şekil veren demektir. Hem hayatlarımıza hem bedenlerimize en güzel şekli sevgilimiz Allah verir, amin (ben denedim aslında iki yıl önce, sorunuz olursa özelden cevaplarım,gerçekten çok etkili

Canım her türlü duaya varım ben. Senim duani da bitirip haber veririm inşallah. Zikir sayısı kac canim musavvir esmasinin

Canım her türlü duaya varım ben. Senim duani da bitirip haber veririm inşallah. Zikir sayısı kac canim musavvir esmasinin
Canım normalde 336 tane ama ben büyük ebced yapalım diye düşünmüştüm bende seninle her.duaya varım gurubumuz çok güzel bir iki kişi daha eklersek müthiş olur aynen devam

okuyalım canım çok isterim gerçekten.. Huzurlu hissediyorum kendimi okudukça. Ayetel kursiyi bile ezberledim bi kaç kere deneyip bırakmıştım çok karıştırıyordum Allah affetsin ama öğrendim şükür

Kızlar ben sanırım bu ayda hamile kalamadım yani regl belirtileriyle hamilelik belirtileri çok benziyor ama bana regl olacakmışım gibi geliyor. Bu ikinci ayımızdı. Allah ne zaman verirse tabiki ama insan üzülüyor ya Dualar rahatlatıyor beni bi nebze..
Paylaşmak istedim kızlar sizinle düşüncelerimi

Çok şükür gözün aydın canım Allah duada ısrar edenleri mücadele edenleri sever, sevdiği kullarından olalım inşallah

Canım bu defada olmadı felan gibi şeyler söyleme bence belki Allah ın gönlüne güç gider. Şöyle düşün Allah'ın zaman kavramıyla bizimki bir değil. Bizim 24 saat dediğimiz şey insan kurmacası, ay gün yıl.. hem cvbımız bu sefer olumsuz bile olsa düşünsene Allah, Alemlerin rabbi yedi kat yerin yedi kat göğün ve arasındaki her şeyin yaratıcısı O yüce varlık senin duana icabet buyurmuş ve cvp verme lütfunda bulunmuş seni dikkate almış ve demiş ki:' kulum sen ne güzel yalvarıyorsun, ne güzel anıyorsun Beni, Bana olan sadakatini ölçmek için seni huzurumda daha çok misafir etmek için biraz geciktircem duanı ' düşünsene Allah seni huzurunda daha çok görmek için duanı geciktiriyor, ondan istemeni seviyor ne kadar büyük bir onur, bence şükretmelisin duana cvp verme lütfunu gösterdi

Ay canım benim gözlerim doldu msjnı okuyunca,çok etkilendim. Çok sağol Allh razı olsun çok doğru yazmışsın evet haklısın öyle demicem artık. Rabbimin gucune gitmesin inşallah... Etkilendim canım msjından çok çok haklısın.. Gözümden yaş süzüldü inan bana şimdi ezan okunuyor kalkıp namazımı kılıcam ve biz kullara düşen görevimizi yapıcam duamı edicem. Canım çok çok sağol iyi ki karşıma çıktın rabbimin güzel kulu ben seni çok sevdimmm

Canım benim bende seni çok sevdim sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi:) benimde gözlerimden yaşlar süzüldü ezan okunurken dua ettim senin içinde segazelin annesi rahatsızlanmış onun içinde ,.bana dua etme isteği imkanı vermesi bile bir lütuf öyle değil mi Allah bizi seviyor unutma

Evet canım çok şanslıyız aslında şükürler olsun rabbime.. Segazelin annesinede acil şifalar diliyorum inşallahh çok ciddi bişey değildir. Canım çok sağol herşey için ben şimdi yatıyorum gorusuruz iyi geceler

Kızlar yariladim sayılır bugün ev temizliği günümdü şimdi yemeklerimide yapicam oturduğum gibi devam edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…