Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Acaba kan testi yaptırsammı. Yani kanda çıktı diyelim o zaman hamileyim peki çıkmayınca kesinmidir yani bi kaç gün sonra tekrar etmem gerekirmi sıkıldım çünkü.varsa var yoksada kesin yokluğu gösterirmi. Bugün 29. Gün reglimden sonra.30 günde bir oluyorum.yumurtlamadan sonra 12. Günüm yani. Çıkarmı kanda acaba

Canım kan tahlilinde çıkar kesin.Bir daha yaptırmana gerek kalmaz.

Acaba kan testi yaptırsammı. Yani kanda çıktı diyelim o zaman hamileyim peki çıkmayınca kesinmidir yani bi kaç gün sonra tekrar etmem gerekirmi sıkıldım çünkü.varsa var yoksada kesin yokluğu gösterirmi. Bugün 29. Gün reglimden sonra.30 günde bir oluyorum.yumurtlamadan sonra 12. Günüm yani. Çıkarmı kanda acaba

kanda net çıkar tabii reglin bugündü değil mi

sagol canim kalmadi buralarda test kime gitdim yok dedi iste bulsam yaparim yapmamaya karar vermisdim senin yazdiklarini okudum umutlandim...bulmasamda Allaha kalmis iste verir bu ayda bebis bana benimde yuzum guler hepimize verir insaallah... bazen cok uzuluyorum cocugum olmadigi icin yinede hayirlisi :KK16:

hiç kendini üzme burda çoğumuz aynı durumda bak kim hamile kalsa ona seviniyor kim aynı şeyi yaaşasa ona üzülüyoruz. rabbim en kısa sürede duanı kucağına verir inşallah

Benim bu ay ara ara başım dönüyordu.Deprem oluyormuş gibi geliyordu.Kasıklarımda ağrı,batma vardı.Göğüslerim şişti ama adet zamanı da şişiyordu zaten.Öyle mide bulantım da olmadı.Mide bulantım yumurtlama zamanında daha çok oluyor.Kasıklarımda bi dolgunluk var.Allah ım inşallah kısmet eder bu sefer varlığını hissetmek çok güzel.

ne güzel hep rahat olur umarım gebeliğin. ilk çocukmuydu senin

ne güzel hep rahat olur umarım gebeliğin. ilk çocukmuydu senin

İlk hamileliğimde de böyleydi aslında çok rahattım.maalesef 10+3 te bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum.Sonra bir kimyasal gebelik yaşadım.tekrar hamile kaldım diye çok sevinmiştim.idrar testinde çıktı.Kan tahlilinde çıktı. aslında değer 47 çıktı ama adet olacağım gün test yaptırdığım için düşük çıkması normal diye düşünmüştüm.1 hafta sonra muaynede gözükmedi kan değerine bakıldı 16 lara düşmüş.Sonra adet oldum.Kan tahlili kesin sonuç elbette ama bence sonucunuz düşük çıkarsa bir kaç gün sonra tekrar baktırın derim.Şimdi kısmetse hamileyim.idrarda çıktı.kan tahlilini yeni yaptıracağım c.tesi doktora gideceğim.Ağırdan alıyorum istemeden.Bebeği ve kalp atışını duymadan tam emin olamıyorum.İnşallah bu kez aynı şeyleri yaşamam.Allah hayırlısını nasip etsin hakkımızda

İlk hamileliğimde de böyleydi aslında çok rahattım.maalesef 10+3 te bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum.Sonra bir kimyasal gebelik yaşadım.tekrar hamile kaldım diye çok sevinmiştim.idrar testinde çıktı.Kan tahlilinde çıktı. aslında değer 47 çıktı ama adet olacağım gün test yaptırdığım için düşük çıkması normal diye düşünmüştüm.1 hafta sonra muaynede gözükmedi kan değerine bakıldı 16 lara düşmüş.Sonra adet oldum.Kan tahlili kesin sonuç elbette ama bence sonucunuz düşük çıkarsa bir kaç gün sonra tekrar baktırın derim.Şimdi kısmetse hamileyim.idrarda çıktı.kan tahlilini yeni yaptıracağım c.tesi doktora gideceğim.Ağırdan alıyorum istemeden.Bebeği ve kalp atışını duymadan tam emin olamıyorum.İnşallah bu kez aynı şeyleri yaşamam.Allah hayırlısını nasip etsin hakkımızda

inşallah allah bir daha yaşatmasın.

dün gece bir yazı ekledim zaten bir doktorun önerisi ne kadar geç öğrenilirse stress o kadar azalıyor ve kimyasal sorunları anlaşılmadan geçip gidiyor bende 3. kez geçen ay erken öğrenicem diye kimyasalla karşılaştım o yüzden bu ay daha rahatım

inşallah allah bir daha yaşatmasın.

dün gece bir yazı ekledim zaten bir doktorun önerisi ne kadar geç öğrenilirse stress o kadar azalıyor ve kimyasal sorunları anlaşılmadan geçip gidiyor bende 3. kez geçen ay erken öğrenicem diye kimyasalla karşılaştım o yüzden bu ay daha rahatım

Evet stres yapmamak en güzeli aslında zor olsada sabırlı olmayı deniyorum.Birde burda bişeyler paylaşmak çok rahatlatıyor gerçekten.Herkese çok teşekkür ederim

Kliniğe geldim kızlar kan verdim 2 saate çıkıcakmış. Olmıycak büyük ihtimalle ama tamamen şu belirsizliği gidermek için yapıyorum. Geçen ayda böyle oldu önce üzüldüm sonra acayip rahatladım. Bekleyemem ben 1 hafta daha acaba varmı yokmu diye. Neyse sonucu paylaşırım.hayırlısı inşallah

ozlemgok listemizde senin adın yok???? terzi kendi söküğünü dikemez misali kendini eklemeyi mi unuttun yoksa ben mi göremedim? özlemmmmmmmmmmm :)

canım benim pazartesi belirti olmalı öglen 2-3 gibi salıda sabah kalktıgımda kan başlamalı :))) dakiğimdir de

bence döllenme spermin yumurtayı döllemesidir,tutunma farklı bişey.ama döllenme bile 3 günde olabiliyormuş.tutunmada da kanama olabiliyormuş.yine de herşeyden nem kapıp umutlanmayalım bence canım,ikimizde 23 nisan çocuk bayramını bekleyelim :)))) belki de bize çocuk müjdesini getirir.senin adetin sabahmı oluyor benim sabah anlarım bakalım.zaten en fazla bir gün geçer.1 günden fazla olursa heyecanım dorukta olur :))) bakalım yaşasın 23 nisan oleeeeyyy :)

yine ben :)
az once doktora gittim ultrasonda göremedi bir şey kantahlili istedi.. içim endişeye kapıldı bırden... ıdrar tahlılı hata verebılıyor ya bazen... umarım değildir. kan tahlıl ım 1 saat içinde alıcam o zaman netleşicek gözükmemesi normalmıdır sızcede

normaldir tabi 4 haftalıkken bile nokta gibi gözüküyo belki daha küçüktür canım gözükmez

X