Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Dün yapmıştım canım sabah negatif çıktı ama şu ana kadar gelen yok yarına gelmezse kan testi yaptırıcam artık kesin sonuç bugün yapsam mı tekrar diyorum ama korkuyorum :)

Tekrar yapma derim yarına kadar kırmızılar gelmezse ki inş gelmez bide kanda baktır bakim umarım vardır canım.

kızlar bata 5 gün var yarın kan tahilili yaptırsam çıkarmı sizce?belirtilerim çoğaldı çünkü kendimi dinlesem uyduruyorum diyip dayanıcam ama şiddetli bel ağrım var kasıklarım ağrıyo göğüslerimde şişti böyle olunca da meraktan çatlıyorum ne yapsam acaba??

Aysbozz bugün son gün heyecanlımısın:) canım inş tutmuştur bebiş bizde senden müjdeli haberi alırız:)

Canım ovulasyon testi kullandım bu ay ona göre benim bat çarşamba oluyor. Ama ümidim yok bu ay. Hiç bi belirti yok bide regl öncesi göğüslerim ağrır benim yine aynı öyle ağrıyo.:KK43:( ya aslında kan testi yaptırabilirim ama hani kan ver 2 saat bekle sonra biri senin yüzüne gebelik yok desin bunu yaşamaya korkuyorum artık. İdrar da görmek istiyorum önce.

varsa %80 çıkar canım ama istersen bekle varsa zaten 5-6 gün sonra ögreneceksin .ki istersen idrarda test yap %50 erken döllenmişse çıkıyor.adet döngüne baglı .30 ve daha fazla günde adet oluyorsan idrarda da çıkar yüksek ihtimalle silikte olsa çıkar.

kızlar bata 5 gün var yarın kan tahilili yaptırsam çıkarmı sizce?belirtilerim çoğaldı çünkü kendimi dinlesem uyduruyorum diyip dayanıcam ama şiddetli bel ağrım var kasıklarım ağrıyo göğüslerimde şişti böyle olunca da meraktan çatlıyorum ne yapsam acaba??

varsa %80 çıkar canım ama istersen bekle varsa zaten 5-6 gün sonra ögreneceksin .ki istersen idrarda test yap %50 erken döllenmişse çıkıyor.adet döngüne baglı .30 ve daha fazla günde adet oluyorsan idrarda da çıkar yüksek ihtimalle silikte olsa çıkar.

28/29 günde bir oluyorum cnm idrar testini dün yaptım çıkmadı zaten adet geçtikten sonra çıkıyor idrar da boşuna negatifleri görüp üzülmeyim direk kanda baktırayım dedim sabredemiyorum:KK43:

bence kasılma ne yapmak istiyorsan öyle yap.sanki erken test yaptırınca varsa yok olmuyor.bekleyin diyorlarya bekleyemiyorsan bence bekleme.ama çıkmazsa da üzülme ,bazen kanda da gecince gün çıkıyormuş.

28/29 günde bir oluyorum cnm idrar testini dün yaptım çıkmadı zaten adet geçtikten sonra çıkıyor idrar da boşuna negatifleri görüp üzülmeyim direk kanda baktırayım dedim sabredemiyorum:KK43:

bence kasılma ne yapmak istiyorsan öyle yap.sanki erken test yaptırınca varsa yok olmuyor.bekleyin diyorlarya bekleyemiyorsan bence bekleme.ama çıkmazsa da üzülme ,bazen kanda da gecince gün çıkıyormuş.

Demi öyle yapayım cnm çünkü stresten iyice sigaraya sardım hem midem bulanıyo hemde içmeye çalışıyorum bi taraftan yoksa da napalım ilk ayımız zaten diğer aylarda olur vardır allahın bir bildiği:KK43:

aynen öyle git yaptır yarın 4 gün kalmış oluyor

Demi öyle yapayım cnm çünkü stresten iyice sigaraya sardım hem midem bulanıyo hemde içmeye çalışıyorum bi taraftan yoksa da napalım ilk ayımız zaten diğer aylarda olur vardır allahın bir bildiği:KK43:

aynen öyle git yaptır yarın 4 gün kalmış oluyor

Tamam cnm yarın sabah gidip yaptırıcam yazarım sizede inşallah güzel haberler veriririm..birde bu arada beta hcg mi yaptırıcam diyoruz?Herhangi bi soru soruyolarmı?

Nursay pcos ihtimali düşünülebilmesi için LH/FSH oranı 2drn büyük olmalı, hatta o zaman bile pcos denilebolmesi için yumurtlama tembelliği ve veya yumurtlaliklarda kistler görülmesi lazım diyor. Yani senin fsh 5 kusur, lh ise 7 kusur , 7/5 2 den epey küçük. Bence icini ferah tut, bir tuhaflık yok

iyi akşamlar arkadaşlar 1 aydır sizi takip ediyorum bugün yazmak nasip oldu benimde bata son 1 gün kaldı ama regli sancılarım var Allah hepinizin duasını kabul etsin bende artık sizinleyim..

mevsim ve özlem çok teşekkür ederimm cevaplarınız için :) özlem beni hamilelere yazmışsın daha tam belli değilki umarım yerim bu ay orası olur ama bi kan testi yaptırayım bakim bide bat geçsin iyce öyle emin olalım.çok korkuyorum yanlışsa diyee :KK43: ağrılarımda var çok :KK43: yarın sabahta gebelik testi yapıcam gene silik çizgi çıkarsa hemen kan testine gidicem.inşallah müjdeli haberi veririm yarına....

mevsim ve özlem çok teşekkür ederimm cevaplarınız için :) özlem beni hamilelere yazmışsın daha tam belli değilki umarım yerim bu ay orası olur ama bi kan testi yaptırayım bakim bide bat geçsin iyce öyle emin olalım.çok korkuyorum yanlışsa diyee :KK43: ağrılarımda var çok :KK43: yarın sabahta gebelik testi yapıcam gene silik çizgi çıkarsa hemen kan testine gidicem.inşallah müjdeli haberi veririm yarına....

İnşallahhhhh hamilesindir, silik çizgi için pozitif diyolar .senin bata kaç gün varken silik çizgiyi gördün?

bende haberler o kadar iyi diyil sanki bugun adetimin 13cu gunu kurde yapiyorum onunda 10cu gunu ama ovi testi 3 gundur yapiyorum birinci tam koyu bu iki gununki cok silik cikti korkuyorum yumurtlama yokmu diye :26: bu arada hamisleri cani gonulden tebrik ediyorum :KK16:

Canım bende ovulasyon testi kullandım bu ay. 11. Gün başladım ve 11 ve 12. Gün bişey çıkmadı 13 ve 14. Gün silik çıktı sonra 15. Gün bi anda kopkoyu çizgi çıktı inanamadım. 16. Günde koyu 17. Gün tekrar silikleşti. Yani merak etme Allahın izniyle görürsün her gün yap devam et

huhuhuuuuuu kızlaaar naberrr pazardı evdi falan pek giremedim bendee :)

atarlı ben mercanfen i de öyle kaydettim ve akabinde betahcg de öyle çıktı sana da öyle olur inşallah

merhaba kizlarrr hayirli aksamlarrr.. ben dun kirmizilari gordum.. tam gunumde adet oldum bu ay takmiycam dedim takmadim ve zamaninda adet oldum.. doktora cok sinirlendigim icin tam kirmizilarin gelmesi biraz zor oldu ve cok agrim oluyo benim kizlarr boyle olan varmi aranizda...

ovulasyon testi kullanan arkadaslar bende alsammi diyorumm. nerden hangi marka alayim akil verin..

huhuhuuuuuu kızlaaar naberrr pazardı evdi falan pek giremedim bendee :)

atarlı ben mercanfen i de öyle kaydettim ve akabinde betahcg de öyle çıktı sana da öyle olur inşallah

iyidir ozlemcimmm senden naberrrrr...
benide artik mayis topigisine yazar misin... yeni bat 14 mayis ...
gerci normal yumurtluyosam o donemde esimin yaninda olamicam galiba ama herswy Allahtan.. bazilari ayda bi kere gorusuyo kocasila hamile kaliyo.. verecek olanda o.. yine takmak yok ins.. hayirlisi hepimiz icin...

atarli Allah tamamina erdirain ins.. :-)

merhaba kizlarrr hayirli aksamlarrr.. ben dun kirmizilari gordum.. tam gunumde adet oldum bu ay takmiycam dedim takmadim ve zamaninda adet oldum.. doktora cok sinirlendigim icin tam kirmizilarin gelmesi biraz zor oldu ve cok agrim oluyo benim kizlarr boyle olan varmi aranizda...

ovulasyon testi kullanan arkadaslar bende alsammi diyorumm. nerden hangi marka alayim akil verin..

canım hayırlıısı olsun ve tam yumurtlama zamanın nisan sonuna gelecek ve umarım mayısın ilk haftası müjdeli haberleri verirsin.

kendini üzme

X