Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

merhabalarr inşallah aşılaman tutar bebişine kavuşursun canım.aşılama zor oluyormu?benim bu ayda olmazsa aşılama yapalım dedi doktorda.korkuyorum biraz anlatırmısın?

korkulacak hiçbirşey yok canım menogon iğne verdı adetın 2.gununden ıtıbaren gunde 1 kez vuruldum 5 guunluk bır kutu 1 hafta sonra gıttım yumurtam solda ıkı tane gelışmış 3 gun sonra bıdaha gıttım yanı persembe gunu yumurtam yeterı olgunluğa gelmış cuma çatlatma iğnemı oldum bugunde sabah eşim spermı verdı sonucu 1 saat bekledık sperm yıkanıp hareketlılerı secılıyor bie enjektörde elıme verdıler doğumhneye çıktım doktor rahımı acmak ıcın kullanılan alet var ya onu taktı ınan bır şey hıssemedım anlamadım bıle bir dakıka surdu enjekte ettı içime 30 dk sol bacagımı sağ bacagımın ustune atıp yattım sonra çıktım geldım hiç korkma ama sana aynı iğneyı verılmı bılmem kımıne hap verıyor kımıne iğne Rabbım senınde gönlunun muradını versın canım

selam kızlar, ben de çok istiyorum hepiniz gibi, çok takmasak daha çabuk olur belki bebek ama insanın elinde değil,
çok dua ediyorum rabbime, isteyen herkesin hayırlısyla olsun..
ben de 1 yıılık evliyim kasım ayında boş gebelik geçirdim. ne zaman olur bilmiyorum ama inşallah hayırlısıyla hepimizin en kısa zamanda olur.

korkulacak hiçbirşey yok canım menogon iğne verdı adetın 2.gununden ıtıbaren gunde 1 kez vuruldum 5 guunluk bır kutu 1 hafta sonra gıttım yumurtam solda ıkı tane gelışmış 3 gun sonra bıdaha gıttım yanı persembe gunu yumurtam yeterı olgunluğa gelmış cuma çatlatma iğnemı oldum bugunde sabah eşim spermı verdı sonucu 1 saat bekledık sperm yıkanıp hareketlılerı secılıyor bie enjektörde elıme verdıler doğumhneye çıktım doktor rahımı acmak ıcın kullanılan alet var ya onu taktı ınan bır şey hıssemedım anlamadım bıle bir dakıka surdu enjekte ettı içime 30 dk sol bacagımı sağ bacagımın ustune atıp yattım sonra çıktım geldım hiç korkma ama sana aynı iğneyı verılmı bılmem kımıne hap verıyor kımıne iğne Rabbım senınde gönlunun muradını versın canım

sağol canım içimi rahatlattın inşallah yaptırmaya gerek kalmaz.seninde hemencecik tutar inşallah :)

günaydın kızlar bata 2-3 gün var ama ben bu sabah test yaptım 9 aydır ilk defa ikinci silik çizgi dedikleri şey çıktı :) ama belimde kuyruk sokumumda çok ağrım var kasıklarımda ara ara ağrıyor her an hasta olacakmışım gibi o yüzden çok umutlanamadımda.ama bunu bile ilk defa görmek çok güzel...bir umuttttttt..yarın belki kan testide yaptırırım.ne olur bu ay gelsin bebişim yeterr artık.....

günaydın kızlar bata 2-3 gün var ama ben bu sabah test yaptım 9 aydır ilk defa ikinci silik çizgi dedikleri şey çıktı :) ama belimde kuyruk sokumumda çok ağrım var kasıklarımda ara ara ağrıyor her an hasta olacakmışım gibi o yüzden çok umutlanamadımda.ama bunu bile ilk defa görmek çok güzel...bir umuttttttt..yarın belki kan testide yaptırırım.ne olur bu ay gelsin bebişim yeterr artık.....

günaydın canım herkese günaydın :KK16: canım çok sevindim yaa gerçekten ay çok güzel bi haber bu ya :KK31::KK31: canım burda okumuştum kuyruk sokumu ağrısı gebelik belirtisiymiş diye okumuştum ya inş öyledir.ayrıca zaten adet belirtisi ile hamilelil belirtileri aynıymış o ağrıyı hissetmen normal olabilir yani.:KK16::KK16:

kızlar çok yazmışsınız yine ya :KK53: hepinize sevgiler sağlıklı mutlu umutlu pazarlar :KK31:

Fsh prl e2 ve testesteron ideal degerlerde canım. Seni lh mı endişelendirdi? Sanki pco liların 10dan büyük diye okudum hep. Ben de bir araştırıcam bunu. Yani pcosta fsh 5 lh ise 14 falan oluyor. Ben de bir bakiyim buna. Ama sen kendi kendine yumurtluyorsun Nursay, pcos olsan yumurtlayamazsin ??

umarım oyledir ben de araştırıyorum ne birşey bulamıyorum, sende bişeyler bulursan lütfen paylaş olur mu olumlu olumsuz hiç farketmez :KK14: Artık çarşamba akşamüstü 16:30'da doktor randevum var ona gösterelim bakalım ne dicek, umarım ben her zamanki gibi gereksiz evham yapıyorumdur. Hay allahım ben başlamadan bu kadar takıyorum bide çalışmalara başlayıp hemen olmazsa beni gör asıl. Neyseki boyle bir sorun dahi olsa tedavi edilemeyecek birşey yok. Allah dermansız dert vermesin.

Ayrıca herşeyle kendi derdinmiş gibi ilgileniyosun çok teşekkür ederim arkadaşım :)

Selamkizlar/kacgundur yogunduk cenazemiz vardi amcami kaybettik.Hayat devamediyor iste ama cok zormus gercekten.Haberleri kacirdim var mi hamile haberleri.Ben 6 sinda regl olmustum.baslariz calismalara ama Allah biliyorya hic canim isemiyor.Bu aykararverdim istemezsem zorlamiyacagim kendimi.hepinizi opuyorum :KK19::KK19:

Başın saolsun arkadaşım, emin ol kasmadığımız zaman gelecek o bebiş bize :)

merhaba arkadaşlar sitede yeniyim çünkü hamile olduğumu 8 nisanda öğrendim ve 5.haftamı bitirmek üzereyim allahım inşallah sizlerede nasip eder. isteyen herkes için dua ediyorum alaha tez zamanda hayırlı haber alsınlar diye

Merhaba bende bu ay hamile kaldım. sat:8 mart, bat:2 nisandı hamile olduğumu öğendim dün :KK9: İnşallah bütün bebek bekleyenler kavuşurlar istediklerine :21::emir_bebek:

hamişler hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın nşallahhh :nazar: :KK49:

Son düzenleme:
Selamkizlar/kacgundur yogunduk cenazemiz vardi amcami kaybettik.Hayat devamediyor iste ama cok zormus gercekten.Haberleri kacirdim var mi hamile haberleri.Ben 6 sinda regl olmustum.baslariz calismalara ama Allah biliyorya hic canim isemiyor.Bu aykararverdim istemezsem zorlamiyacagim kendimi.hepinizi opuyorum :KK19::KK19:

canım başın sağolsun allahtan sabır diliyorum

Slm kizlar. Ben bugün gördüm kırmızıları. Hayirlisi olsun. Rabbim cocuk isteyen herkese hayirlisiyla versin. Hamile oldugunu ògrenenlere hayirli olsun ins.

hayırlısı yeni BAT nedir mayısa ekledim moralini bozma hiç

Direndim ve bugünüde test yapmadan bitiriyorum çoookk şükür kaldı kaldı 3 gün :KK43:( çokmuş yaaaa

afferin sanaaa :))))

bat 29 nisan allahım hayırlısnı nasip et yarabbim..

selam kızlar, ben de çok istiyorum hepiniz gibi, çok takmasak daha çabuk olur belki bebek ama insanın elinde değil,
çok dua ediyorum rabbime, isteyen herkesin hayırlısyla olsun..
ben de 1 yıılık evliyim kasım ayında boş gebelik geçirdim. ne zaman olur bilmiyorum ama inşallah hayırlısıyla hepimizin en kısa zamanda olur.

eklendinizzzz kızlarrrr hayırlısı

hadiii caanım çok şüküürrr beta hcg nde tavanda çıkar inşallah sağlıkla kucağına da alman dileğyle:KK49::nazar:

Son düzenleme:
ÖNÜMÜZDEKİ AYLARIN MUTLULUK AYINIZ OLMASI DİLEĞİYLE :))))

herkes BAT bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

[/COLOR]

ve ve veeeee hamişlerimizz tü tü tü maşallahhhh diyelim

Damla17 5 NİSAN :nazar::KK49: kendileri topiğimizin ilk hamişidir

mercanfen :nazar::KK49:

kardelen1717 10 NİSAN :nazar::KK49:

dilos :nazar::KK49:

5561TM :nazar::KK49:

ozlemurat :nazar: :KK49:

atarli 17 NİSAN :nazar: 49

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR

yedikolik 5 NİSAN :18:
esrarengiz86 5 NİSAN :18:
egumus 5 NİSAN :18: yaş 35 - 9 aydır
melisa87 5 NİSAN :18:
ahseninur 5 NİSAN :18:
YESILFINDIK 5 NİSAN :18:

meryemsare 7 NİSAN :18:
inci61inci 7 NİSAN :18:

theparadise 10 NİSAN :18:
emo13 10 NİSAN :18:
schatzsalamon 10 NİSAN :18:

pufboregı 11 NİSAN :18:

dolunay78 12 NİSAN :18:
hersey_guzel_olacak 12 NİSAN :18:

ncy_ 13 NİSAN :18:
sgun 13 NİSAN :18:

sinolog 14 NİSAN :18:
esrahm 14 NİSAN :18:

GELMEMESİ İÇİN DUALAR İSTEYEN BAT'LAR

oznurun 15 NİSAN
aysboz 15 NİSAN

dilzar 17 NİSAN
Minel 17 NİSAN

alphinrosa 18 NİSAN
__mevsim 18 NİSAN

ucrubucrub 19 NİSAN
Ceylinnila 19 NİSAN
Meltemtnc 19 NİSAN
Nhg2 19 NİSAN

beremm 20 NİSAN
melake26 20 NİSAN

Nilay 21 NİSAN
Kelebeginruyasi 21 NİSAN
lioness83 21 NİSAN

mutluluk_uzak 22 NİSAN

yedirenk79 23 NİSAN
aysenazz 23 NİSAN
sema77 23 NİSAN
unlugul 23 NİSAN

analist52 24 NİSAN
TUGBAYA 24 NİSAN

dandinidandini 25 NİSAN yaş 27 -2 Aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor
anneolmak 25 NİSAN YAŞ 20

Drysnr 26 NİSAN

impossible_is_nothing 27 NİSAN
ellermbomboskald24kasm11 27 NİSAN

melekkkkkim 28 NİSAN

berianur 29 NİSAN
pinkksugar 29 NİSAN

Nurecrin 30 NİSAN
sercem1 30 NİSAN

rosesoulcan 30 NİSAN

MAYIS AYI ADAYLARIMIZ :KK16::KK16::KK16::18::18:

(umarım nisan sonunda bir sürpriz olur kızlarrr :KK52::KK52:

topidik 4 MAYIS Yas: 31 - 7 aydır istiyor, pek deneyemedi :KK70:
NURSAY22 7 MAYIS

A_ZADE 8 MAYIS

gnl 84 9 MAYIS

nrkny

Bbilim 9 NİSAN

sener 6 NİSAN

kimim85 6 NİSAN (ortalama  )

fiyonkluGelin 8 NİSAN4 aydır istiyor

deniz_yyy 9 NİSAN

sendrom01 10 NİSAN

cedricx 12 NİSAN

tekasur

son halimiz kızlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hadi bol bol hamişlerrr:KK52:

son halimiz kızlaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hadi bol bol hamişlerrr:KK52:
Özlemcim benim 28 nisana denk geliyor yanlış hesaplamışım fakat kalsın hiç dokunma çünkü geçen ay 5 gün erken geldi kırmızılar bu ayda belki erken belki geç gelir belli olmuyor işte:)

bende haberler o kadar iyi diyil sanki bugun adetimin 13cu gunu kurde yapiyorum onunda 10cu gunu ama ovi testi 3 gundur yapiyorum birinci tam koyu bu iki gununki cok silik cikti korkuyorum yumurtlama yokmu diye :26: bu arada hamisleri cani gonulden tebrik ediyorum :KK16:

umarım oyledir ben de araştırıyorum ne birşey bulamıyorum, sende bişeyler bulursan lütfen paylaş olur mu olumlu olumsuz hiç farketmez :KK14: Artık çarşamba akşamüstü 16:30'da doktor randevum var ona gösterelim bakalım ne dicek, umarım ben her zamanki gibi gereksiz evham yapıyorumdur. Hay allahım ben başlamadan bu kadar takıyorum bide çalışmalara başlayıp hemen olmazsa beni gör asıl. Neyseki boyle bir sorun dahi olsa tedavi edilemeyecek birşey yok. Allah dermansız dert vermesin.

Ayrıca herşeyle kendi derdinmiş gibi ilgileniyosun çok teşekkür ederim arkadaşım :)

Rica ederim canım ne demek :)) sizler de benim her seyimi paylaşıyorsunuz. İnsallahbyakinda bebek sevincini de paylaşırız.
Ben pzt sabah netten araştıracağım, belki senin okuduğuna ek birseyler bulurum. Hafta sonu sadece tlfdan giriyorum İnternet'e, burdan da bakmak zor oluyor. En doğrusunu Çarşamba gün Dr yorumlar tabii. Eski doktoruna mı gideceksin, son gittiğine mı?
Dediğin gibi tedavi edilemeyecek birsey yok. Bence zaten hicbir sorun yok, ama yine de emin olalım icimiz rahat etsin.

X