Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kızlar benımde bat 2 nisan aralık 28 de kürtaj oldumm 2 ay korundumm bu ay korunmadımmmm bekliyorummm hiç bi belirtim yok ne adet olma belirtim ne de başka bişeyyy inşş size güzel haberler verebilirimmmm nisanda anne olmayı isteyenler...

ilişkiden sonramıydı ağrıların ??
bide kan testini adetinden kaç gün önce yaptırdın ..

evet canım ilişki sonrası başladı ağrılarım.. kan testini de adetimden 1 hafta sonra yaptırdım yerleşme kanaması gibiydi çünkü ama sonuç negatifti.. yani <1.20 yazıyordu sonuçta..

Eklendin umarım mutluluk ayın olur bu ay

:2:
Cnm benm belrsiz ne zamn adet söktürücü kullanırsam o zaman

hayırlısı diyelim ozaman doktor kontrolünde kullanıyorsun değil mi söktürücüyü

evet canım ilişki sonrası başladı ağrılarım.. kan testini de adetimden 1 hafta sonra yaptırdım yerleşme kanaması gibiydi çünkü ama sonuç negatifti.. yani <1.20 yazıyordu sonuçta..

hayırlısı diyelim umarım nisan da güzel haber alırız sendenn de

özlem canım ben adet oldum artık burdayım .yeni bat 21 nisan düzeltirmisin

ankara nisan da şenlenecek yani :))))

Nisan topiğii bekle biziii biz geldik bu ay hepimizin göbüşleri bebek dolacakk inşş

kocamannnn göbişiniz ama rahat gebelikler olur inşallah :))

ben de geldim kızlaaaar benzi olmaz, umudum 23 nisanda :)))) inşallah bakalım hangimiz bu ay müjde vereceğiz

tabiki olmazzz ilk müjdeyi veren bereketi ile verir umarım

Bu arada arkadaşlar eklemediğim olursa lütfen tekrar yazsın bazen atlayabiliyorum bilerrrreeeek değül yaniii

idrar testi yaptın mı benim Bat 6 nisan ama sabredemiyorum yaa.

5 nisan itibari ile her gün bir kişinin batı hemen hemen inşallah hergün bir hamile haberi alırız

teşekkür ederim cnm cevabın için bi baktırayım bakalım

kızlarr:)
biliyosunuz benim bat pazar. ama ben dayanamayıp bugün öğlen vakti test yaptımm ve silik 2. çizgiyi gördüm:))
sonra dayanamayıp kan tahlli yaptırdım ve 46 çıktı:)
dr hamilesin değer çok iyi dedi:))))

tebrikler canım :))) Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsinn

BENİMDE 2 NİSAN KIZLAR BEİ DE YAZAR MISINIZ. ama inşallah olmaz. ben şuan hala mart grubundayımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…