Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

mrb kızlar

benim bir kızım var 21 aylık ,, eşimle karar verdik bu ay bi kardeş için yaşlarının yakın olmasını istiyorum ve rahata alışmakta beni korkutuyor açıkcası bir daha cesaret edemem gibi geliyor.
denemelere yeni başlamıştık ki meğerse denemeye başladığımız gün benim ovulasyon günümmüş,, 22 mart :) ve hamile olduğumu hissediyorum,, karnımın alt kısımlarında bir gerginlik,, ara sıra batma hissi var ve tabii bel ağrımm ,, adet tarihim 5 nisan ,, bakalım kızım için 11 ay uğraşmıştık bu ilk seferde mi geliyor acaba,, kapıda bekliyor gibi :KK70: sizlerde belirti yaşayan varmı ??

mrb kızlar

benim bir kızım var 21 aylık ,, eşimle karar verdik bu ay bi kardeş için yaşlarının yakın olmasını istiyorum ve rahata alışmakta beni korkutuyor açıkcası bir daha cesaret edemem gibi geliyor.
denemelere yeni başlamıştık ki meğerse denemeye başladığımız gün benim ovulasyon günümmüş,, 22 mart :) ve hamile olduğumu hissediyorum,, karnımın alt kısımlarında bir gerginlik,, ara sıra batma hissi var ve tabii bel ağrımm ,, adet tarihim 5 nisan ,, bakalım kızım için 11 ay uğraşmıştık bu ilk seferde mi geliyor acaba,, kapıda bekliyor gibi :KK70: sizlerde belirti yaşayan varmı ??

maşallah ne diyeyim bu kadar çabuk olursa dua kapınız açıktı herhalde diyeceğim :)

ekliyorum listeye umarım gelmez

maşallah ne diyeyim bu kadar çabuk olursa dua kapınız açıktı herhalde diyeceğim :)

ekliyorum listeye umarım gelmez

sanırım açıktı :) Zira o gün Cumaydı :) içimden demişti olursa ALLAHIM hayırlı günde olsun diye,, ama yinede şaşkınım :)
tabi belli olmas yinede % 100 hislerime güvenemem :KK6: ama şunu çok iyi hissediyorum ki yeni bebeğimizde ilki gibi uğurlu gelecek :)
etrafta delirdin mi daha kızın küçük diyenler çok ama ben ve eşim hazırız inşallah :KK1:
2-3 güne test yapınca anlaşılır zaten ,, kızımda adetime 4 gün varken öğrenmiştim ...

mrb kızlar

merhaba beklenen adet tarihlerimiz aynı .. Ben de hiç sizdeki gibi ne bir gerginlik ne bir belirti var sadece ateşim yükseliyor.. adet döngünüz sizinde 28 gün sanırım.. Hakkımızda hayırlısını versin rabbim..

Son düzenleme:
slm kızlar benimde 24 nisan benide ekleyin clear blue ovülasyon testi ile yumurtalama günlerimi tespit ediyorum bakalım inş nisanda hayırlı haberler alırız...

benıde ekleyebılırmısınız. en 19 martta oldum... 19 nısan dıyeyım bat tarıhı.... :21:

Merhaba kızlar :) ben de geldim aranıza :) 2. çocuğu istiyorum ben oğlum 1 ay sonra tam 3 yaşında olacak :) 24 yaşındayım. Pco vardı bende kilo vererek yendim o yüzden 2. için tedaviye başladık.. 23 şubatta e vitamini ve folbiol kullanmaya başladım bir de progestan kullanıyorum. 6 nisanda progestan bitecek o günden sonraki 1 hafta içerisinde bekliyorum bakalım kırmızıları.. pek umudum yok bebek için şuan neden bilmiyorum. geçen ay içimdeki his hep hamilesin dedi ama 13 martta daha progestan bitmeden gördüm kırmızıları.. yine inanamadım geçen hafta kan testi yaptırdım sonuç negatif.. bu ay için de umudum kalmadı. pco dan eserlerim hala var tamamen yenemedim ama az kaldı.. bilemiyorum ondan mı olmuyor nedendir.. umutsuz olarak bekliyorum yine de bat 7 nisan -13 nisan arası diyelim :)

kızlar merhaba..:) benim bat 10 nisandı ovulasyon testi yaptım dün pozitifti ama bugün adet oldum bende anlamadım niye erken oldum acep..:KK43: böyle birşey yaşayan varmı aranızda diye sorucaktım..

kızlar merhaba..:) benim bat 10 nisandı ovulasyon testi yaptım dün pozitifti ama bugün adet oldum bende anlamadım niye erken oldum acep..:KK43: böyle birşey yaşayan varmı aranızda diye sorucaktım..

ben 4 ay boyunca 18-25 gün arası adet oldum canım. seni endişelendirmek istemem ama benim yapılan tahlillerde prolaktinim yüksek çıkmıştı, ondan dengesizliğim oldu. tedavi oldum 3 ay içinde normale döndü. izle bakalım bir seferlik birşey mi oldu, gelecek aylarda düzenli gelecek mi diye. bazen stresten de olabiliyor çünkü.

mrb kızlar

Allah bağışlasın canım, 2.yide inşallah sağ salim alırsın kucağına.... :KK16:
ayyyy şimdi benide heycanlandırdın melisa87, benimde adet 5 nisan ve belim ağrıo ve kasıklardada ağrı ve ara ara batmalarım var.. :KK31:
ben adetim gelcek die düşünürken... şimdi sende öle söleyince umutlandım inşallah vardır yaa... :KK9: ikimizde aynı gün kırmızıların gelmemesini beklicez desene :KK1:
inşallah ikimizinkide gelmez....:KK9:
sen ilk hamileliğinden tecrübelisindir. ilkindede öle bel ağrısı kasık batması olmuşmuydu ? :26:

ayyyy şimdi benide heycanlandırdın melisa87, benimde adet 5 nisan ve belim ağrıo ve kasıklardada ağrı ve ara ara batmalarım var.. :KK31:
ben adetim gelcek die düşünürken... şimdi sende öle söleyince umutlandım inşallah vardır yaa... :KK9: ikimizde aynı gün kırmızıların gelmemesini beklicez desene :KK1:
sen ilk hamileliğinden tecrübelisindir. ilkindede öle bel ağrısı kasık batması olmuşmuydu ? :26:

aminn :))) sende inşallah bebeğini alırsın kucağına ..
ilk hamileliğimde olmuştur belki ama dikkat etmemiştim .. ilkinde adetimde 4 gün önce test yaparak öğrendim .
onun da tek belirtisi yoğurt yiyordum sanki içinde muz var gibi gelmişti :) ordan şüpelenmiştim ..
inşallah ikimizde hayırlı haberler alırız şu mübarek cuma gününde :KK1:

şimdi eski konuma baktım ,, kasık ağrısıda yaşamışım :KK70: zaman geçiyor insan unutuyor valla :KK1:
birde şöyle birşey söyleyeyim ben ilişkiden hemen sonra bel ağrısı ve kasık ağrısı çekmeye başladım 1 haftadır aynı ağrılar var hala :KK14:
bakalım eğer ilk denemede tutduysa :KK1:
ama bir araştırma yaptım nette ilişki sonrası kasık ağrısı ve bel ağrısı çekenler hep hamiş olduğunu öğrenmiş kısmet artık :nazar:
ALLAH sağlıkla nasip etsin ,, kötü tecrübeler yaşatmasın hiçbirimize inşşallah :KK6:

şimdi eski konuma baktım ,, kasık ağrısıda yaşamışım :KK70: zaman geçiyor insan unutuyor valla :KK1:
birde şöyle birşey söyleyeyim ben ilişkiden hemen sonra bel ağrısı ve kasık ağrısı çekmeye başladım 1 haftadır aynı ağrılar var hala :KK14:
bakalım eğer ilk denemede tutduysa :KK1:
ama bir araştırma yaptım nette ilişki sonrası kasık ağrısı ve bel ağrısı çekenler hep hamiş olduğunu öğrenmiş kısmet artık :nazar:
ALLAH sağlıkla nasip etsin ,, kötü tecrübeler yaşatmasın hiçbirimize inşşallah :KK6:

geçen ay bende bel ve kasık ağrısı çektim ama adetim 6 gün önce geldi :KK43: yine çekiyorum ama artık sanmıyorum maalesef :KK43: çünkü yine de kan testi yaptırdım sonuç kocaman bir negatifti :KK31:

geçen ay bende bel ve kasık ağrısı çektim ama adetim 6 gün önce geldi :KK43: yine çekiyorum ama artık sanmıyorum maalesef :KK43: çünkü yine de kan testi yaptırdım sonuç kocaman bir negatifti :KK31:

ilişkiden sonramıydı ağrıların ??
bide kan testini adetinden kaç gün önce yaptırdın ..

X