Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım benim en azından içinde şüphen kalmadı inşallah bişey cıkmaz ama bu gecikmeler strestende oluyo malesef o yuzden içini ferah tut sen

Ozlemcim Mayıs BATlarini da eklemeye başladın madem beni de ekler misin canım?
BAT 4 Mayıs - Yas: 31 - 7 aydır istiyor, pek deneyemedi

Son düzenleme:
evet canımya kimse gitmesin burdan

evet canım bende yanlış hesaplamışım :) ben mart 30 da adet oldum ve 4 nisanda bittim.5 nisanda çalışma yaptık ve 6 nisan sabahı benden uzayan akıntı geldi.hatta boşaldı resmen ve o gün itibari ile ovulasyon testini yapmaya başladım 6 nisan çıkmadı.7 nisan çıkmadı çalışma yaptık. 8 nisan çıkmadı.9nisan çok silik çıktı çalışma yaptık.hafif kasıklarımda agrı vardı ama çok hafif.10 nisan dün yumurtalıklarım iyi agrıdı ve dün ovulasyon testim bir anda ikiside aynı koyulukta çıktı.hemen çalışma yaptık.anlatmak istediğim benim uzayan akıntım 5-6 nisanda geldi.ama yumurtlama 10 nisan gecesi oldu.(adetin 12.günü) uzayan akıntı sonrası çatladı sanıp bırakmayın veya sadece ertesi günü yapıp bırakmayın.bu arada teşk.yedikolik ben gün aşırı yaptıgımdan dün yapmayacaktım.iyki yapmışım tam günüydü inşallah :)

Aaaa canım bu doğruysa ben yanlış hesaplamışım yumurtlama dönemimi pes bana ... Sana da teşekkür ederim sn uzmanımız

:92::124:

birkerede böyle karşılansın istedim ne yapayım çıldırmadım merak etmeyin.

evettttt mayısta hamile kalmak isteyenler topiğini kim kuruyor

günaydın kızlar
bende sanırım mayısa eklenicem sat 2 nisan
dün bal-çörek otu-tarçın karışımını yaptım adetin 2.günü başlayın diyorlar ama ben dün yemeye başladım tadı gayet güzel oldu macun gibi tam
bakalım hayırlısı olsun hepimiz için

canım çok güzel anlatmışsın, ben de katılıyorum. ben ovulasyon testi yapmamama rağmen benzer bir şekilde yumurtlamadan 3-4 gün önce fazla akıntım oldu, ama yumurtlama ağrısını birkaç gün sonra yaşadım. adet tarihim ve ateşimle de takip ettiğimde akıntıdan birkaç gün sonra yumurtlama olmuş gibi oluyor. dediğin gibi akıntı yumurtlamadan önce de oluyor sanırım. zaten spermler 72 saate kadar yaşayabildiği için yumurtlamadan 3-4 gün önce ve yumurtlama gününe kadar ilişki en garantisi. vücudumuz da öyle muhteşem işleyen bir sistem ki, belki de bu nedenle yumurtlamadan birkaç gün önce akıntıumız bol oluyordur? :))

senin gün ve çalışma uyumu bu ay süper olmuş. inşallah ay sonu güzel sonucu alırız sende canımm

kardelencimm tebrik ederim canım :) Allah bebişini sıkıntısız sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin :)

berianurumm hoşgeldin canımm. nasıl gidiyor özgür hayat? :)

yedikolik burda ama yazmamış. hala konuları okuduğuna göre test yapmadı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…