Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kızlarrr bişey sorcam bebek yapmak için 2. ay olcak daha önce korunuyorduk yaklaşık 5 yıl olcak 2 aydır reglim bittikten sonra belim sırtım kopuyor resmen aşırı ağrılı oluyor acaba korunmayı bıraktık ondanmı bide karnım aşırı derecede şişiyor ama şuna eminim artık korunmayı bıraktıktan sonra oldu.Böle olan arkadaşlar varmı?

Kızlarrr bişey sorcam bebek yapmak için 2. ay olcak daha önce korunuyorduk yaklaşık 5 yıl olcak 2 aydır reglim bittikten sonra belim sırtım kopuyor resmen aşırı ağrılı oluyor acaba korunmayı bıraktık ondanmı bide karnım aşırı derecede şişiyor ama şuna eminim artık korunmayı bıraktıktan sonra oldu.Böle olan arkadaşlar varmı?

Canım doğum kontrol hapıylamı korundun 5 yıl

kan tahlili yaptırmıştım sonucu bugün aldım hamilelik yok yarın doktora göstericem inş başka bi şey yoktur dua edin kızlar ya :KK43:

Aysbozz benim kız çok aktif ve babaya bağlı bi çocuk adam işini garantiye aldı kendisi korunuyordu aslında şimdi bebek düşünmüyorduk planda yoktu ama biz korunurken benim 2 ay adetim gecikti hamileyim dedim çokta üzüldüm beklemiyorduk sonuçta hani hazır hissetmek farklı sonuçta idrar testi aldım negatifti sonra dr gittik adet düzenleyici verdi geçti acaba zamanımı dedik bizde şimdide istiyoruz allah nasip ederse inş hepimize eder.

Hımm hapı bırakınca bu belirtiler oluyor dicektim ama eşin krunuyomuş acaba bi enfeksiyon filanmı var

Geçen ayda olmuştu ağrılar dr sordum test vs istedi zaten eşimde hastanede çalışıyor çok şükür bişey yok dedi bakalım hayırlısı allahtan.

Günaydın kızlar sabah 7,30 da yaptım testimi malesef 2. çizgiyi görmek için çok uğraştım büyüteçle felan baktım yok çıkmadı artık bende kırmızıları bekleyeceğim inş. olmam benim hala umudum belim de ağrıyor ama bakalım zaten ilk teste boşa gitti hiçbişey çıkmadı iyiki 2 tane almışım .

cedrix bekleyeceğiz beraber yapacak birşey yok bakalım dolunaydan nasıl bir haber gelecek.

Evet daha iki gun var canim ama dedim belki silik milik gorurum ama nerdeeee hep negatid hep negatifff

kader arkadaşım benim cidden büyüteçle baktım bende göremedim hadi bakalım inş. c.tesiye kadar kırmızılar gelmezde tekrar yaparız.

kırmızılar görünmeden hiç birşey net değil kızlarrr sabredelim bakalım

Canlarrr sabah hamilelik testi değilde olüvasyon testi yaptım o bile negatif üzgünümmm hamilelik olsa çıkardı dimi :KK14:
Eşim dün testi almayı unutmuş ben de sırf size söz verdim diye olüvasyon testini yaptım ama yok :KK43:

canım bence gebelik testi yapman en güzeli ama senide ruhen yorduk liste başı olmak kolay değil tabi :)) cır cır geçsin bi bakarsın bir çaresine ama çok geçerse doktora gitmeyi ihmal etme olurmu

Merhaba arkadaşlar ben de 14 Mart ta regl olmuştum ve bugun 10 nisan regl oldum.

Kısmetse bu ay çalışmalara balıyoruz gerçekten çok çok heyecanlıyım, içim şimdiden kıpır kıpır. Umarım bu ay size ve bana uğuru gelir.

SAT:10 Nisan 2013
BAT: 7 Mayıs 2013:nazar::nazar:

birde mayısları ekleyelim kopmayalım ozaman :))

canım bende geçen ay dr kontrolunde yumurtlamam oldu aynı söylediğn gibi sol tarafımdaki yumurtam büyümştü o gün çatlamış ve anladım birden bi ağrı saplandı iğne batırıolar sanki kasıklarıma dediğin gibi akıntımda oldu bence ogündür yumurtlamanın çatlaması zaten yumurta çatladığında 24saat yaşıomuş o gün beaberoldun oldun yoksa 1ay sonraya kalıo=(

birçok yerde spermin daha fazla yaşaması nedeniylr (48 saat ila 72 saat arası) yumurtlama tarihinizin tahmininden çalışmalara 1-2 gün önce başlayın der bilginize :)

teşekkürler allah razı olsun.. burdan yazışmak ınsanı ıyı motıve edıyor. bu sebeple yeni üye oldum.. bende. fakat sadece ıdrarımı yaptıktan sonra hafıf yanmalarım oluyor umarım bu bır sorun teşkıl değildir... hayırlısı kan tahlılı için beklıycem mecburen yaptıramıycam için.... teşekkürler destekleriniz için

aynen öyle burası terapi gibi:KK1:

sizleri seviyorum ,sorun yok 3-5 ay daha hamile kalmazsam doğum da yaptırabilirim :)))))))))))))))

bizde seniiii zaten doktor bilgisi senden durum bilgisi senden olurda hamile kalırsam doğuma seni çağırıcam :)))

Arkadaslar ben de aranızdayım artık:) sat 23 Mart, bat 21 Nisan
5-9nisan önemli günlerdi ve gün asırı değerlendirdik ama dün sabah kanamam oldu, tam ovülasyon haftam olduğunu düşünürken kanama beni şok etti Dr umu aradım tek tek anlattım ovülasyon kanamasını tarif ediyorsunuz bazen böyle olabiliyor normal, eğer döllenme olduysa da yerleşmeye falan engel değil dedi... Ama ilk kez basıma geldi huzursuzum :KK43: adet kanaması kadar çok deil ama hafif hafif devam ediyo nerden çıktı bu ovülasyon kanaması yaa :KK43:

Benin için de dua edin :KK43: Ekim ayında 26 haftalık bebeğimi kaybettim 5-6 ay korunduktan sonra şimdi tekrar başladık işallah hepimiz için hayırlısı olur, iyilik burası var aynı seylerihissetmek ve paylaşmak çok rahatlatıcı :KK66:

hayırlısını diliyorum bakalım günler neyi gösterecek...

kızlar çok moralim bozuk.tahlil yaptırdım bugün henüz doktora göstermedim.tiroid düşmüş biraz o iyi ama progesteron 0.7 :KK5:yumurtlamamışım demek oluyo bu değil mi :KK50: çok üzüldüm şuan hamile olmadığım kesin 10 olması gerekiyomuş en az galiba.şubat 18 de regl oldum bugün 24.gündü yumurtlasaydım bu kadar düşük çıkmazdı bu değer.yani boşa çalışma yapmışım aslında çok moralim bozuk.kendi doktoruma giderim cuma inş bi aksilik olmazsa,sonuçlarımı alıp.kızlar çok üzgünüm ya ben çok buraya bile gelmiyodum sık sık sırf daha fazla kafamda yer eder diye,ama boşunaymış.resmen yumurtlama olmamış nası bebek olcaktı ki :KK5::KK5::KK5:

bozma moralini bakalım doktorun ne diyecek.

kızlar benımde BAT ım 17 nisan..
Ben GNC de satılan yumurta kalitesinde etkisi olan balık yagı aldım. ve ıctım. bakalım işe yarayacak mı
Kocam da arginmax ve cinko alıyor. bunlarda spermlere cok ii geliyor.
ikimizinde herhangi bir sorunu yok bunyemizi guclendirmek için yapıyoruz doktorumuz kullanabilirsiniz dedi :KK70:

birde bebişin tutunması için pregosteron verdi, her sabah vajinaya enjekte ediyorum.
hayırlısı olsun bakalım, 1haftam kaldı acaba test yapsam cıkar mı nedersinizzz ?

birde ovulasyon testi bende kullanıyorum. kendim yapıyorum catlayıp catlamadıgını anlıyorum.
kendi kendimizin doktoru olduk cıktık kızlar yaa:)

:)

hadi bakalım hayırlısı bir iki güne hayırlı haberini alırız umarım :)

arkadaşlar bugün kan testi yaptım 2 haftalık hamileyim çünkü değer 75 çıktı

ben dün ekledim zaten seni hayırlısı olsun sağlıkla kucağına almanı diliyorum:nazar:

ozlemgok canım ben iyi bir hesaplayıcı buldum adet döngüm 25 günmüş leke adet başladıgı gün sayılmazmış.bu durumda beklemediğim batım 23 nisan değiştirebilirmisin :)

hemen düzeltyorum efendim profcumm en iyisini sen bilirsin :)

bende aynı senin gibi oldum canım..benimde 16 17 .günde yumurtalarım çatlıyo 30 günde birde adet oluyorum ..en son 1o martta adet oldum daha sonra 16. gün yani ayın 26 sında ve ovülasyon testi pozitifken kanamam oldu ve 3 gün sürdü şimdi bugün adet olmam lazımdı olmadım testlerde negatif niye böyle oldu bende anlamadım c.tesi doktora gidecegim...

ihmal etme lütfen güzel haberler alırız inşallah

kan tahlili yaptırmıştım sonucu bugün aldım hamilelik yok yarın doktora göstericem inş başka bi şey yoktur dua edin kızlar ya :KK43:

melekkkim senin daha çok var hemen belli olmaz bende aynı saflığı yaptım emin olma hemen olsa bile daha rahme ulaşmamıştırki

YENİ HAMİŞ ADAYLARIMIZ EKLENDİNİZ. ATLADIĞIM VARSA LÜTFEN SÖYLEYİN

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİLER BU SİTEDE BAŞKA BİR ARKADAŞIMIZIN PAYLAŞIMI BAKIN NELER YAŞAMIŞ

nm benim 5 gün geçti test yaptım ama evdede sürekli negatif çıktı sonra sağlık ocağında kan testi yaptırdım oda negatif çıktı..sonra biraz daha beklim dr giderim dedim baktım 13 gün oldu yine adet olmadım bu kadar geçmesi normal değildi..sonra dr gittim 13.günden sonra kadın doğumcu baktı adet olman yakın ama ben sana adet söktürücü verim dedi bende dedim ki test yapın ben 7 gün önce yaptrıdım dedim oda bir günlükte hamiellik olursa çıkar ama yinede içinin rahat etmesi için yapalım dedi yaptı ve negatif sonra adet söktürücü aldım tarlusal isimli bir ilaç 6 günde bitti sonra bir hafta bekleyip olmam gerekiyormuş 5.gün hala birşey yok sonra eczaneden giderken test aldım yaptım ve koyu bir şekilde pozitif çıktı inanamadım ama içimden bir ses hamileyim diyordu bana sonra ağladım üzüldüm sevinemedim çünkü ilaç içmiştim hemen kendi dr mu aradım birşey olmaz bazen yanıltıcı çıkabilir kan testi yapalım dedi ve gittim gerçekten hamileydim.drum rahatlattı beni birşey olmaz diye ama ben ilk gebeliğimi de 5.5 aylıkken sonlandırmak zorunda kalmıştım ben tedavi görürken birde böyle bir olay geldi başıma şuan 5 hftalık hamileyim ve hep tedirgin olacam dua ediyorum Allahım bu sefer yavrumu bana bağışla diye sağ sağlim kucağıma alım diye...he şunuda söylim dr bana belki bu ilacı kullanırken bile hamile kalmış olabilrsin dedi yani karmakarışık kaç haftalık olduğumu bile tam bilmiyorum...Allahım herşeyin hayırlısını versin..kimseyide evladıyla sınamasın..

BEN ŞOK OLDUM SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ
:KK53::KK53::KK53:

ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİLER BU SİTEDE BAŞKA BİR ARKADAŞIMIZIN PAYLAŞIMI BAKIN NELER YAŞAMIŞ

nm benim 5 gün geçti test yaptım ama evdede sürekli negatif çıktı sonra sağlık ocağında kan testi yaptırdım oda negatif çıktı..sonra biraz daha beklim dr giderim dedim baktım 13 gün oldu yine adet olmadım bu kadar geçmesi normal değildi..sonra dr gittim 13.günden sonra kadın doğumcu baktı adet olman yakın ama ben sana adet söktürücü verim dedi bende dedim ki test yapın ben 7 gün önce yaptrıdım dedim oda bir günlükte hamiellik olursa çıkar ama yinede içinin rahat etmesi için yapalım dedi yaptı ve negatif sonra adet söktürücü aldım tarlusal isimli bir ilaç 6 günde bitti sonra bir hafta bekleyip olmam gerekiyormuş 5.gün hala birşey yok sonra eczaneden giderken test aldım yaptım ve koyu bir şekilde pozitif çıktı inanamadım ama içimden bir ses hamileyim diyordu bana sonra ağladım üzüldüm sevinemedim çünkü ilaç içmiştim hemen kendi dr mu aradım birşey olmaz bazen yanıltıcı çıkabilir kan testi yapalım dedi ve gittim gerçekten hamileydim.drum rahatlattı beni birşey olmaz diye ama ben ilk gebeliğimi de 5.5 aylıkken sonlandırmak zorunda kalmıştım ben tedavi görürken birde böyle bir olay geldi başıma şuan 5 hftalık hamileyim ve hep tedirgin olacam dua ediyorum Allahım bu sefer yavrumu bana bağışla diye sağ sağlim kucağıma alım diye...he şunuda söylim dr bana belki bu ilacı kullanırken bile hamile kalmış olabilrsin dedi yani karmakarışık kaç haftalık olduğumu bile tam bilmiyorum...Allahım herşeyin hayırlısını versin..kimseyide evladıyla sınamasın..

BEN ŞOK OLDUM SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ
:KK53::KK53::KK53:

Çok ilginç resmen mucize, zaten şu adet sökmek için yapılan iğneden haptan korkuyorum hep geçen ay 3 gün gecikince doktor iğne vuralım dedi bende istemedim zaten ertesi gün regli oldum

[sıze=2] nisan ayının mutluluk ayınız olması dileğiyle :))))

herkes bat bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

[/sıze]
[/color]

[sıze=3]ve ve veeeee hamişlerimizz tü tü tü maşallahhhh diyelim

damla17 5 nisan :nazar::KK49: Kendileri topiğimizin ilk hamişidir

mercanfen :nazar::KK49:

[/sıze]

[sıze=3]

günü geçen adaylar

yedikolik 5 nisan
esrarengiz86 5 nisan
egumus 5 nisan yaş 35 - 9 aydır
melisa87 5 nisan
ahseninur 5 nisan
yesılfındık 5 nisan

meryemsare 7 nisan
inci61inci 7 nisan

bbilim 9 nisan

theparadise 10 nisan
a_zade 10 nisan
emo13 10 nisan
schatzsalamon 10 nisan
kardelen1717 10 nisan
[/sıze]

[sıze=3]gelmemesi için dualar isteyen bat'lar

pufboregı 11 nisan

cedricx 12 nisan
dolunay78 12 nisan
gnl 84 12 nisan
hersey_guzel_olacak 12 nisan

ncy_ 13 nisan
sgun 13 nisan

sinolog 14 nisan
esrahm 14 nisan

oznurun 15 nisan
aysboz 15 nisan

atarli 17 nisan
dilzar 17 nisan
minel 17 nisan

alphinrosa 18 nisan
__mevsim 18 nisan

ucrubucrub 19 nisan
ceylinnila 19 nisan
meltemtnc 19 nisan

beremm 20 nisan
melake26 20 nisan

nilay 21 nisan
kelebeginruyasi 21 nisan

mutluluk_uzak 22 nisan

yedirenk79 23 nisan
aysenazz 23 nisan
sema77 23 nisan
unlugul 23 nisan

analist52 24 nisan
tugbaya 24 nisan

dandinidandini 25 nisan yaş 27 -2 aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor

drysnr 26 nisan

impossible_is_nothing 27 nisan
ellermbomboskald24kasm11 27 nisan

melekkkkkim 28 nisan

nurecrin 30 nisan
sercem1 30 nisan
[/sıze]

[sıze=3]kırmızı gören mayısa sarkan hamiş adaylarımız[/sıze] :KK50:

(umarım nisan sonunda bir sürpriz olur kızlarrr

nursay22 7 mayıs

nrkny

rosesoulcan 3 nisan

sener 6 nisan

kimim85 6 nisan (ortalama  )

topidik 8 nisan
fiyonklugelin 8 nisan4 aydır istiyor

deniz_yyy 9 nisan

sendrom01 10 nisan

tekasur

son halimiz kızlaaarrr :KK49: Bol adaylar ve ardından da bol hamişler diliyorummm

X