Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kızlarrr bişey sorcam bebek yapmak için 2. ay olcak daha önce korunuyorduk yaklaşık 5 yıl olcak 2 aydır reglim bittikten sonra belim sırtım kopuyor resmen aşırı ağrılı oluyor acaba korunmayı bıraktık ondanmı bide karnım aşırı derecede şişiyor ama şuna eminim artık korunmayı bıraktıktan sonra oldu.Böle olan arkadaşlar varmı?

Canım doğum kontrol hapıylamı korundun 5 yıl

kan tahlili yaptırmıştım sonucu bugün aldım hamilelik yok yarın doktora göstericem inş başka bi şey yoktur dua edin kızlar ya

Aysbozz benim kız çok aktif ve babaya bağlı bi çocuk adam işini garantiye aldı kendisi korunuyordu aslında şimdi bebek düşünmüyorduk planda yoktu ama biz korunurken benim 2 ay adetim gecikti hamileyim dedim çokta üzüldüm beklemiyorduk sonuçta hani hazır hissetmek farklı sonuçta idrar testi aldım negatifti sonra dr gittik adet düzenleyici verdi geçti acaba zamanımı dedik bizde şimdide istiyoruz allah nasip ederse inş hepimize eder.

Hımm hapı bırakınca bu belirtiler oluyor dicektim ama eşin krunuyomuş acaba bi enfeksiyon filanmı var

Geçen ayda olmuştu ağrılar dr sordum test vs istedi zaten eşimde hastanede çalışıyor çok şükür bişey yok dedi bakalım hayırlısı allahtan.

Evet daha iki gun var canim ama dedim belki silik milik gorurum ama nerdeeee hep negatid hep negatifff

kader arkadaşım benim cidden büyüteçle baktım bende göremedim hadi bakalım inş. c.tesiye kadar kırmızılar gelmezde tekrar yaparız.

kırmızılar görünmeden hiç birşey net değil kızlarrr sabredelim bakalım

canım bence gebelik testi yapman en güzeli ama senide ruhen yorduk liste başı olmak kolay değil tabi :)) cır cır geçsin bi bakarsın bir çaresine ama çok geçerse doktora gitmeyi ihmal etme olurmu

birde mayısları ekleyelim kopmayalım ozaman :))

birçok yerde spermin daha fazla yaşaması nedeniylr (48 saat ila 72 saat arası) yumurtlama tarihinizin tahmininden çalışmalara 1-2 gün önce başlayın der bilginize :)

aynen öyle burası terapi gibi

sizleri seviyorum ,sorun yok 3-5 ay daha hamile kalmazsam doğum da yaptırabilirim :)))))))))))))))

bizde seniiii zaten doktor bilgisi senden durum bilgisi senden olurda hamile kalırsam doğuma seni çağırıcam :)))

hayırlısını diliyorum bakalım günler neyi gösterecek...

bozma moralini bakalım doktorun ne diyecek.

hadi bakalım hayırlısı bir iki güne hayırlı haberini alırız umarım :)

arkadaşlar bugün kan testi yaptım 2 haftalık hamileyim çünkü değer 75 çıktı

ben dün ekledim zaten seni hayırlısı olsun sağlıkla kucağına almanı diliyorum

ozlemgok canım ben iyi bir hesaplayıcı buldum adet döngüm 25 günmüş leke adet başladıgı gün sayılmazmış.bu durumda beklemediğim batım 23 nisan değiştirebilirmisin :)

hemen düzeltyorum efendim profcumm en iyisini sen bilirsin :)

ihmal etme lütfen güzel haberler alırız inşallah

kan tahlili yaptırmıştım sonucu bugün aldım hamilelik yok yarın doktora göstericem inş başka bi şey yoktur dua edin kızlar ya

melekkkim senin daha çok var hemen belli olmaz bende aynı saflığı yaptım emin olma hemen olsa bile daha rahme ulaşmamıştırki

YENİ HAMİŞ ADAYLARIMIZ EKLENDİNİZ. ATLADIĞIM VARSA LÜTFEN SÖYLEYİN

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİLER BU SİTEDE BAŞKA BİR ARKADAŞIMIZIN PAYLAŞIMI BAKIN NELER YAŞAMIŞ

nm benim 5 gün geçti test yaptım ama evdede sürekli negatif çıktı sonra sağlık ocağında kan testi yaptırdım oda negatif çıktı..sonra biraz daha beklim dr giderim dedim baktım 13 gün oldu yine adet olmadım bu kadar geçmesi normal değildi..sonra dr gittim 13.günden sonra kadın doğumcu baktı adet olman yakın ama ben sana adet söktürücü verim dedi bende dedim ki test yapın ben 7 gün önce yaptrıdım dedim oda bir günlükte hamiellik olursa çıkar ama yinede içinin rahat etmesi için yapalım dedi yaptı ve negatif sonra adet söktürücü aldım tarlusal isimli bir ilaç 6 günde bitti sonra bir hafta bekleyip olmam gerekiyormuş 5.gün hala birşey yok sonra eczaneden giderken test aldım yaptım ve koyu bir şekilde pozitif çıktı inanamadım ama içimden bir ses hamileyim diyordu bana sonra ağladım üzüldüm sevinemedim çünkü ilaç içmiştim hemen kendi dr mu aradım birşey olmaz bazen yanıltıcı çıkabilir kan testi yapalım dedi ve gittim gerçekten hamileydim.drum rahatlattı beni birşey olmaz diye ama ben ilk gebeliğimi de 5.5 aylıkken sonlandırmak zorunda kalmıştım ben tedavi görürken birde böyle bir olay geldi başıma şuan 5 hftalık hamileyim ve hep tedirgin olacam dua ediyorum Allahım bu sefer yavrumu bana bağışla diye sağ sağlim kucağıma alım diye...he şunuda söylim dr bana belki bu ilacı kullanırken bile hamile kalmış olabilrsin dedi yani karmakarışık kaç haftalık olduğumu bile tam bilmiyorum...Allahım herşeyin hayırlısını versin..kimseyide evladıyla sınamasın..

BEN ŞOK OLDUM SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

Çok ilginç resmen mucize, zaten şu adet sökmek için yapılan iğneden haptan korkuyorum hep geçen ay 3 gün gecikince doktor iğne vuralım dedi bende istemedim zaten ertesi gün regli oldum

son halimiz kızlaaarrr Bol adaylar ve ardından da bol hamişler diliyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…