Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kızlar ne alemdesiniz, sohbet koyulaşmış okuyorum yazdıklarınızı ben kayınvalidemlere geldim. eşimin memleketine geldik.

benim ayaklar çok fena şişiyor. kilomu ölçmedim ama 13 kilo almışımdır şimdiye kadar. sürekli ödem olduğu için tam kilomu bilemiyorum şuan.

çantalarınızı hazırladınız mı bu arada? 7. aydan sonra hazırlamak gerekiyormuş. ben fırsat bulursam haftaya hazırlayacağım.

canım bende tam 13 kilo almışım garip bi şekilde ellerim ve ayaklarımda ödem yok yüzüklerimi takıp ayakkabılarımı giyiyorum ancak bacaklarım şişiyor onun dışında ağırlaşma başladı yürüme şeklim bozuldu kramp sorunum var yemeklerden sonra midem kötülüyor yanma derdim var soda ve sakızla idare ediyorum haftaya doğum iznine ayrılıp eşimin memleketine oradan da anacığımın şevkatli kollarına atıcam kendimi zira yemek ve temizlik baya yoruyor beni tansiyonum epey düşük ve müthiş kansızlık var, allahtan eşim hallediyor bir çok şeyi ama artık bakıma ihtiyacım var bu arada çantayı da memlekette hazırlıcam hemen şimdilik böyle

Kızlar nasılsınız bazen okuyorum yazdıklarını zida yazacak sohbete katilscak halim olmuyor gibi; ))) biz temmuz ikidw uc ayi bitirecegiz.kixim babasının kopyası ikimizde beyaziz eşimle kızım simdilik buğday gibi vakslim sonra be olacak. Benim süt durumları çok iyi değil gkbi inşallah sizlerin iyi olur. Doğum aninin bol bol keyfini çıkarın müthiş bişey haka içim bir hoş oluyo o ani hatırlayıbca.seker çıkmadı demi hicbirinuzde??? Kilo olaylarına dikkat edin tabi ama özellikle Nursay doktorun seni fazla streese sokuyor sanku???

maşallah canım daha dün gibi baya büyütmüşsün prensesi :nazar: şeker en alt seviyede çıktı bende bi sorun yok şükür, kilo olayına gelince tatlı çok yediğimden alıyorum kaçış yok ama veririm çabuk gidiyo bende kilo kalmıyo hayırlısıyla sağlıkla bi kucaklayalım bebişleri sonrası hallolur sen verebildin mi kilolarını göbek falan nasıl toparlanıyo mu

Kızlar nasılsınız bazen okuyorum yazdıklarını zida yazacak sohbete katilscak halim olmuyor gibi; ))) biz temmuz ikidw uc ayi bitirecegiz.kixim babasının kopyası ikimizde beyaziz eşimle kızım simdilik buğday gibi vakslim sonra be olacak. Benim süt durumları çok iyi değil gkbi inşallah sizlerin iyi olur. Doğum aninin bol bol keyfini çıkarın müthiş bişey haka içim bir hoş oluyo o ani hatırlayıbca.seker çıkmadı demi hicbirinuzde??? Kilo olaylarına dikkat edin tabi ama özellikle Nursay doktorun seni fazla streese sokuyor sanku???

canım benim iyi olmana çok sevindim. Allah bizlere de böyle mutlu günler gösterir inşallah.

Çok şükür hiçbirimizde şeker çıkmadı. O anlamda rahatız.

Kilo olayına gelince beni strese sokan şu asamada inan doktorum değil adam 2 aydır tek kelime etmiyor ama saolsun zebani gibi annem var başımda sürekli kilo kilo kilo fenalık geldi. Hamile kalmadan önce de bak çocuğun olmaz derdi, şimdi doğuramazsın diyor, diyor da diyor yani :)))

kızlar ne alemdesiniz, sohbet koyulaşmış okuyorum yazdıklarınızı ben kayınvalidemlere geldim. eşimin memleketine geldik.

benim ayaklar çok fena şişiyor. kilomu ölçmedim ama 13 kilo almışımdır şimdiye kadar. sürekli ödem olduğu için tam kilomu bilemiyorum şuan.

çantalarınızı hazırladınız mı bu arada? 7. aydan sonra hazırlamak gerekiyormuş. ben fırsat bulursam haftaya hazırlayacağım.

Ben de seni merak etmiştim canım. İyi olmana sevindim. Ben de maşallah diyim hiç ödem yok bir taraftan iyi bişey ama diğer taraftan demek oluyotr ki aldığım kilonun tamamı gerçek kilo hahahahah :))))

Hayırlısı artık 3 ün 5 in hesabını yapmıyorum artık neyse olacağı o :)

Şimdi orda bol bol dinlen gerçekten bu haftalardan sonrası zormuş insna yoruluyor, işten çıkıp evdeki yumuşak koltuklara kendimi atmak için sabırsızlanıyorum. Ama sonra o yumuşak koltuklardan kalkmak ayrı bir eziyet oluyor :KK1:

canım benim iyi olmana çok sevindim. Allah bizlere de böyle mutlu günler gösterir inşallah.

Çok şükür hiçbirimizde şeker çıkmadı. O anlamda rahatız.

Kilo olayına gelince beni strese sokan şu asamada inan doktorum değil adam 2 aydır tek kelime etmiyor ama saolsun zebani gibi annem var başımda sürekli kilo kilo kilo fenalık geldi. Hamile kalmadan önce de bak çocuğun olmaz derdi, şimdi doğuramazsın diyor, diyor da diyor yani :)))

Canım vücut tipinede bağlı. Ben zayif biri gibi sorunsuz geçirdim şükür kesi yeride çabucak iyilesti

Canım vücut tipinede bağlı. Ben zayif biri gibi sorunsuz geçirdim şükür kesi yeride çabucak iyilesti

doğru sölüyosun, herkese göre değişir. Umarı ben de tüm bu süreçleri sııntısız atlatırım senin gibi:nazar: sonrasında da mis kokulu yavruma sağlıkla kavuşurum

doğum yaklaştıkça sayfamız sessizleşti ben yarın izne ayrılıyorum ve memlekete gidiyorum artık doğumu orada bekliycem Allah hepimizin yardımcısı olsun birbirimizi süreçlerden haberdar edelim kuzucuklarımızı sağlıkla kucağımıza aldığımızın haberini de buradan paylaşmak dileğiyle kendinize iyi bakın ara ara yazarım

doğum yaklaştıkça sayfamız sessizleşti ben yarın izne ayrılıyorum ve memlekete gidiyorum artık doğumu orada bekliycem Allah hepimizin yardımcısı olsun birbirimizi süreçlerden haberdar edelim kuzucuklarımızı sağlıkla kucağımıza aldığımızın haberini de buradan paylaşmak dileğiyle kendinize iyi bakın ara ara yazarım

canım bende izne ayrıldım memleketteyim. internet sıkıntısı yaşadığım için yazamıyorum. buralar çok sıcak psikolojim bozuldu sıcaktan.:KK36:

Merhabalar kk'ne yeni üyeyim ve ilk defa yazıyorum. Ben de anne olmak istiyorum. Ama önce bir kadin doğum uzmanına gidip kontrolden geçmek istiyorum. Düzeltilmesi gereken bir problem varsa once onu çözmek gerek diye düşünüyorum. Sonra hamile kalıp aynı doktor gözetiminde hamileligi sürdürmek isterim. İstanbul Avrupa yakasında bildiginiz memnun kaldığınız bir doktor var mı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çocukları çok seviyorum. Anne olmak için yanıp tutuşuyorum resmen. Bebeğime iyi bir anne olmak için herşeyi yapmaya hazırım. Şimdiden teşekkürler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar kk'ne yeni üyeyim ve ilk defa yazıyorum. Ben de anne olmak istiyorum. Ama önce bir kadin doğum uzmanına gidip kontrolden geçmek istiyorum. Düzeltilmesi gereken bir problem varsa once onu çözmek gerek diye düşünüyorum. Sonra hamile kalıp aynı doktor gözetiminde hamileligi sürdürmek isterim. İstanbul Avrupa yakasında bildiginiz memnun kaldığınız bir doktor var mı acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Çocukları çok seviyorum. Anne olmak için yanıp tutuşuyorum resmen. Bebeğime iyi bir anne olmak için herşeyi yapmaya hazırım. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba hoşgeldik kk ya canım,ben ilk kk ya bu topikle üye olmuştum.Ve arkadaşlarla çok çok şey paylaştık.Ben de senin gibi bebek düşünmeye başlayınca doktora gittim.rahim ağzı kanseri için test yaptı.kızamıkçık rubella testi yaptı.sonra aşısını olup 3 ay bekledim.ultrasonla muayene etti...Derken aylar geçti ben hamile kalamadım.4-5. ayımda gittim hormon tahlilleri yaptırdım.fsh,e2,lh vs.vs. sonra eşim sperm testi yaptırdı.eşimde varikosel hastalığı çıktı.sonra 2.testi için 3 ay bekledik.Biraz da biz salladık.Sonra benim hormon tahlillerim dengesiz çıktı.Yani yumurta rezerv azlığıymış meğer.1,5 yıldır korunmuyoruz.hala da bişey olmuyor.Çünkü tüm yapılması gerekenleri yaptırdım.Amh testi rahim filmi....şimdi de sonuç olarak tüp bebeğe karar verdik.Bir aksilik olmazsa birdahaki aya başlayacağız tedaviye...Doktora gittiğinde bence daha yeni çocuk düşünmeye başladım deme.6 ay 1 yıldır olmuyor diyebilirsin.Çünkü ilk muayene de asla hormonalar ve sperm testi falan istemiyorlar.Şimdi bu sayfayı okuyunca ilk düşünmeye başladığımız 2 yıl öncesi geldi aklıma tuhaf oldum.Ne kadar çok yol katetmişiz.ve hala da ne kadar yol katedeceğimizi bilmiyorum.Umarım sizin beklemeden olur bebişiniz

Merhaba hoşgeldik kk ya canım,ben ilk kk ya bu topikle üye olmuştum.Ve arkadaşlarla çok çok şey paylaştık.Ben de senin gibi bebek düşünmeye başlayınca doktora gittim.rahim ağzı kanseri için test yaptı.kızamıkçık rubella testi yaptı.sonra aşısını olup 3 ay bekledim.ultrasonla muayene etti...Derken aylar geçti ben hamile kalamadım.4-5. ayımda gittim hormon tahlilleri yaptırdım.fsh,e2,lh vs.vs. sonra eşim sperm testi yaptırdı.eşimde varikosel hastalığı çıktı.sonra 2.testi için 3 ay bekledik.Biraz da biz salladık.Sonra benim hormon tahlillerim dengesiz çıktı.Yani yumurta rezerv azlığıymış meğer.1,5 yıldır korunmuyoruz.hala da bişey olmuyor.Çünkü tüm yapılması gerekenleri yaptırdım.Amh testi rahim filmi....şimdi de sonuç olarak tüp bebeğe karar verdik.Bir aksilik olmazsa birdahaki aya başlayacağız tedaviye...Doktora gittiğinde bence daha yeni çocuk düşünmeye başladım deme.6 ay 1 yıldır olmuyor diyebilirsin.Çünkü ilk muayene de asla hormonalar ve sperm testi falan istemiyorlar.Şimdi bu sayfayı okuyunca ilk düşünmeye başladığımız 2 yıl öncesi geldi aklıma tuhaf oldum.Ne kadar çok yol katetmişiz.ve hala da ne kadar yol katedeceğimizi bilmiyorum.Umarım sizin beklemeden olur bebişiniz

Ah canım benim ne kadar çok çaba vermişsiniz. Dilerim Allah'tan tez zamanda yavrunu kucağına alırsın. Çocukları çok seviyorum ve çok istiyorum anne olmayı. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hem kendim, hem sizin için dua edicem.
Sevgiler. ..

Bir de unuttuğum bir şey var. Ben doktora geçen yıl gitmiştim. Hormon ve ultrasonda bir sorun yoktu. Ufak tefek kistler var ama adet olamadigin için olmus onlar dedi adetin düzene girmesi icin dogum kontrol hapı verdi. İlacı da bıraktım iki hafta önce. Umarım olur yaa... bebeğim olsun benim de. Bu arada hala doktor hastane falan öneren olmadı. Nereye gideyim ben yardım edin lütfen.

Bir de unuttuğum bir şey var. Ben doktora geçen yıl gitmiştim. Hormon ve ultrasonda bir sorun yoktu. Ufak tefek kistler var ama adet olamadigin için olmus onlar dedi adetin düzene girmesi icin dogum kontrol hapı verdi. İlacı da bıraktım iki hafta önce. Umarım olur yaa... bebeğim olsun benim de. Bu arada hala doktor hastane falan öneren olmadı. Nereye gideyim ben yardım edin lütfen.

ben de 2 yıl önce doktora gittiğimde hemen hamile kalırsın dedi.ama hala kalamadım :KK1::KK1::KK1: eşinin sperm testi de çok önemli.. doktor sormuşsun nereye yakınsın neredesin bildiğim doktor varsa önereyim sana..

ben de 2 yıl önce doktora gittiğimde hemen hamile kalırsın dedi.ama hala kalamadım :KK1::KK1::KK1: eşinin sperm testi de çok önemli.. doktor sormuşsun nereye yakınsın neredesin bildiğim doktor varsa önereyim sana..

Başakşehir de oturuyorum canım 1. Etap varsa bildiğin bi yer çok iyi olur canım

Sorunlu bir gebelik geçmişimden sonra önerebileceğim tek doktor nisa hastanesi/Fatma ersan dır.

canım bende izne ayrıldım memleketteyim. internet sıkıntısı yaşadığım için yazamıyorum. buralar çok sıcak psikolojim bozuldu sıcaktan.:KK36:

canım bende sıcaktan şikayetçiyim üstelik ayak bileklerim acayip şişti ellerimde ve yüzümde bi sıkıntı yok ama ayaklar feci, sanırım aşırı sıcaklarda ödeme neden oluyor tansiyonum 9-10 arası çıkıyor gayet düşük ancak neden ödem oldu anlamıyorum epey suda içiyorum aslında, tahminimce aldığım kilolar da zorluyo ayaklarımı, son iki haftada hızla şiştim gören şaşırıyo :) tecrübeli anneler bu ayda ayak şişlikleri normal diyo ama umarım daha fazla şişmezler bu arada son kontrolümde bebişin doğum pozisyonu aldığını öğrendim ama ben sezeryana karar verdim son haftalar zormuş gerçekten epey sabırsızlanıyorum hayırlısı ile sağlıkla hepimiz kucaklarımıza alırız inşallah bu arada nursay nerelerde onun hiç sesi çıkmıyo arada yazsın merak ediyoruz valla Allah şu sıcaklarda hepimize kolaylıklar versin

Ben bebisin alisverisini tamamladim gerekli gereksiz aldik her seyini gereksizleri tespit edip ikinci de almicaz artik bundan sonra begendigim seyler olursa ekstrasini alirim kendim icin lohusa kiyafetleri kaldi gecelik olayina katiliyorum zaten hic sevmem geceligi onun yerine kapri pijama takimlari daha sempatik geliyo sanirim o sekilde iki uc takim alsam yeterli olur aklimiza geldikce sorariz artik bebise ve kendine iyi bak canim

wuhhuuuu 50 gun kalmis haaa vay beeeee zaman ne cabuk geciyor benim minnos 3 ayina giriyor cok sukur gaz sancisi, meme yaralari bitti simdi tadini cikariyoruz hic bu gunler gelmeyecek sanmistim simdi uyanip beni gordugunde gulucukler atan bir melegim var Allahim tez zamanda kavustursun sizi de...

$IMG-20140608-WA0011.jpg $2014-06-11 14.01.03.jpg $IMG-20140531-WA0002.jpg $2014-06-10 16.37.45.jpg

Merhaba kizlar kizima ait bir kac foto gonderiyorum Ayse Hanim 2,5 aylik oldu bu fotolar gecen ay cekildi sanirim. Cok tatli mavi boncuk bir melek. Rabbim hepinize nasip etsin

kızlar burdayım ben de ama geçtiğimiz hafta rahatsızdım cok şükür bu hafta iyiyim.

Sizlerin de iyi olmasına çok sevindim.

Beni ayaklarımda ödem yok ama ellerimde şişmeler başladı burnum kocaman oldu o nedenle korktum aslında doktorumu aricam bugun. Gbelik zehirlenmesinde ayak ödeminden çok el ve yüz ödemi önemli çünkü.

Sıcaklar ayrıca mahvediyor zatençok şükür Ankarada son bikaç gündür bir esinti var da rahat ettim yoksa ne yapacağımı şaşırmış durumdaydım. Doğum iznine 12 agustosta ayrılıyorum o zamana kadar çalışabilir raporu alıcam yarın kısmetse bakalım.

Allah salıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin zaman geçmek bilmiyor

X