Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

şekerinin iyi çıkmasını sevindim canım. demek senin minnoş 820 gr olmuş ha... oy oy oyyyy sevsinler onu...
benim doktor artık bir ay sonra gelirsin demişti. bizim randevuya çok var.haziranın ilk haftası gideceğiz inşallah.

evet canım çok şükür. Aslına bakarsan ilk ölçimde daha düşük kilo çıktı ve bacak boyu kısa çıktı çok korktum ama doktorum endişelenecek bişey olmadığını bebeğin pozisyonuna göre ölçün değişiebileceğini söyledi.

Sonra ileryene dakikalarda bir daha ölçtü çok şükür herşey yolundaydı :)

Sende durumlar nasıl?

evet canım çok şükür. Aslına bakarsan ilk ölçimde daha düşük kilo çıktı ve bacak boyu kısa çıktı çok korktum ama doktorum endişelenecek bişey olmadığını bebeğin pozisyonuna göre ölçün değişiebileceğini söyledi.

Sonra ileryene dakikalarda bir daha ölçtü çok şükür herşey yolundaydı :)

Sende durumlar nasıl?

valla çok şükür iyi ben en son 3 hafta önce gitmiştim. doktor 830 gr demişti,şimdi 1000 gr geçmiştir heralde.

benim sağ kalçamda ağrı var yatakta dönemiyorum.bazen topallıyorum ama yürüyünce geçiyor. oturunca kalkamıyorum.
bide baş dönmem var bu aralar sizler nasılsınız?

inşallah canım inşallah :) Hayırlısı ile gelsin yavrularımız, sağlıklı olması tek temennim. Sağlıklı olsun ve zamanında gelsin güzel kuzucuklar.

Benim doktorum NTS ye almıyormus rutinde riskli gördüğü durumlarda sokuyormuş, o nedenle belki de doğuma kadar hiç NST ye girmicem. Hayırlısı bakalım

canım bi araştır istersen nts nin önemli olduğunu söylüyorlar benim doktorum 32.haftadan itibaren kontrole girmeden önce muhakkak nts istiyo ilk önce nts yaptırıyosun sonra bakıyo yoksa geri gönderiyo çünkü Allah korusun erken doğum sancıları ile olağan kasılmalar kimi zaman karıştırılabiliyomuş normalde kendini iyi hissedip nts de sancı çıkanlarıda duydum sende bi bak bakalım bu arada geçen akşam rüyamda erken doğum yapıyodum çok etkilendim uyanınca bütün sabah ağladım gözlerim şişti bu erken doğum olayı beni çok korkutuyo allah bebişlerimizi zamanında kucağımıza almayı nasip etsin inşallah:nazar:

valla çok şükür iyi ben en son 3 hafta önce gitmiştim. doktor 830 gr demişti,şimdi 1000 gr geçmiştir heralde.

benim sağ kalçamda ağrı var yatakta dönemiyorum.bazen topallıyorum ama yürüyünce geçiyor. oturunca kalkamıyorum.
bide baş dönmem var bu aralar sizler nasılsınız?

canım bende yoğun kansızlık çıktı demir hapını ikiye çıkardık ayaklarım feci daha dün akşam üstü otururken kramp girdi sürekli şişiyo belimde ara ara kötü oluyo mesela bugün fena :KK43:

canım bi araştır istersen nts nin önemli olduğunu söylüyorlar benim doktorum 32.haftadan itibaren kontrole girmeden önce muhakkak nts istiyo ilk önce nts yaptırıyosun sonra bakıyo yoksa geri gönderiyo çünkü Allah korusun erken doğum sancıları ile olağan kasılmalar kimi zaman karıştırılabiliyomuş normalde kendini iyi hissedip nts de sancı çıkanlarıda duydum sende bi bak bakalım bu arada geçen akşam rüyamda erken doğum yapıyodum çok etkilendim uyanınca bütün sabah ağladım gözlerim şişti bu erken doğum olayı beni çok korkutuyo allah bebişlerimizi zamanında kucağımıza almayı nasip etsin inşallah:nazar:

canım bende yoğun kansızlık çıktı demir hapını ikiye çıkardık ayaklarım feci daha dün akşam üstü otururken kramp girdi sürekli şişiyo belimde ara ara kötü oluyo mesela bugün fena :KK43:

off işte zor bir durum kendi adıma, doktorum daha klasikçi bir ekolden geliyor ve şu an çoğu doktorun rutinde yaptığı tüm uygulamalar ona göre gereksiz.

Bilmiyorum ne olacak ne dicek ben ne yapıcam. Hayırlısı diyorum.

Erken doğum korkusu bende de var, en ufak bir ağrım oldugunda panik oluyorum. Her sabah uyandığımda bugün de doğurmadım çok şükür diye uyanıyorum. Allah zamanında sağlıklı doğumlar nasip etsin bizlere.

off işte zor bir durum kendi adıma, doktorum daha klasikçi bir ekolden geliyor ve şu an çoğu doktorun rutinde yaptığı tüm uygulamalar ona göre gereksiz.

Bilmiyorum ne olacak ne dicek ben ne yapıcam. Hayırlısı diyorum.

Erken doğum korkusu bende de var, en ufak bir ağrım oldugunda panik oluyorum. Her sabah uyandığımda bugün de doğurmadım çok şükür diye uyanıyorum. Allah zamanında sağlıklı doğumlar nasip etsin bizlere.

32.haftadan sonra arada başka bi yerde girersin canım benim zaten toplasan 3-4 kez falan giriliyo gördüğüm kadarıyla sezeyanda çoğunlukla 38-39. hafta gibi alıyolar bebişi canını sıkacak bi durum değil yani

merhaba kızlar nasılsınız bakalım ?
Ben yine gelip sayfaları okudum maşallah bebişlerin gelmesine az kalmış.
Oğlum büyüdü 2 tanecik dişimiz var şimdide diş buğdayı telaşına düştük
Hepinizi öpüyorum canlarım allahıma emanetsiniz:KK55: $image.jpg bu arada resimde yan çıktı idare edin :KK37:

Hepinizi öpüyorum canlarım allahıma emanetsiniz:KK55:Eki Görüntüle 1137336 bu arada resimde yan çıktı idare edin :KK37:

canım maşallah Allah nazardan saklasın:nazar: ben sana çok benzettim bebişini nice güzel günlerini görmen dileğiyle...

Hepinizi öpüyorum canlarım allahıma emanetsiniz:KK55:Eki Görüntüle 1137336 bu arada resimde yan çıktı idare edin :KK37:

allah esirgesin:nazar::nazar::nazar: ne tatlı şey bu böyle yerim ben onu... maşallah..

nurdan maşallah bu ne kadar tatlı bişi rabbim nazarlardan saklasın vay be olurmu olmazmı deerken şimdi bir paşa var karşımız da :nazar::nazar: :)))

kızlar sizin gebelikte baya ilerlemiş maşallah sizde sağlıcakla kucağınıza alın inşallah:nazar::nazar:

Kızlar fırsat bulamıyorum buraya yazmaya; (..unlugulul tebrik ederim canım çok sevindim.

Deliayten yazmismi okuyamadim inşallah saglikli geçmiştir doğumu.

Diğer kızlar ayrıntılı ioe ugrasiyirlar heralde hepinizinki iyi cikar sonuçlarınız inşallah.

Biz iyiyiz .dogumu anlatamadım sizlere kizim 3800 kg 52 cm olarak dünyaya geldi. Spinal oldum başta bayıldım galiba ama sonrası cok güzeldi. Hemen ayiildim tekrar allahtan.basta mam verdik takviye biraz suqnsadece sut veriyiruz kiloda almisiz zaten şükür. Hamilelik cok özel birşeymis gercekten kıymetini bilin suan da güzel ama ben tek çocuk istediğim icin ozlucem sanırım; :KK66:

Siz merak ettikleriniz olursa yaxin bana .kiza bakmam lazım hepinizi öpüyorum; )))

canım tebrik ederim güzel kızının adını ne koydun :nazar:

kizlar merhaba uzun zamandir giremiyorum.Hamile kalmak icin neler yapmaliyiz, yumurtlama zamani geldi, calisma yaptik :), bat, sat derkeeeeenn sonunda Rabbimin izniyle bebegimi kucagima aldim. dunya tatlisi bir kiz bebek :) epidural sezeryanla 14.04.2014 gunu dunyaya geldi kizim. Cok rahat oldu dogum ve sonrasi tavsiye ederim. Tek sorun goguslerim cok kotu yara oldu bebegimi emzirirken agliyorum acidan, sagma, mama takviyesi gibi seylerle gogusleri dinlendiriyoruz doktor onerisi uzerine. Kullanmadigim sey kalmadi bir gelisme yok bakalim nolacak. Sizler de mutlaka gebelikte onlemini alin ben dusunemedim. Meme uclarina zeytinyagi ile masaj yaparak hazirlanin. Ve dogumla birlikte kremlere baslayin. Annelik harika bir duyguymus, ama tedirginlikten tadini cikaramiyor insan ilk gunlerde. Rabbim hepinize tattirsin insallah. Sevgiler...

tebrik ederim ne güzel haberleri hep kaçırmışım :KK52::KK52::KK52: :KK17: :KK43: çok tebrik ediyorum allah hep güzelliklerini göstersin yavrularınızın

nurdan maşallah bu ne kadar tatlı bişi rabbim nazarlardan saklasın vay be olurmu olmazmı deerken şimdi bir paşa var karşımız da :nazar::nazar: :)))

kızlar sizin gebelikte baya ilerlemiş maşallah sizde sağlıcakla kucağınıza alın inşallah:nazar::nazar:

sana zaman zaman bakıyorum göremiyorum canım benim inşallah en kısa zamanda senden de güzel haberler alırız

sana zaman zaman bakıyorum göremiyorum canım benim inşallah en kısa zamanda senden de güzel haberler alırız

teşekkür ederim canım buraya geldikçe bazen fazla gebelik psikolojisine giriyorum ondan ara ara yokoluyordum ama biraz daha kabullendim herhalde sonuç da tüp bebek durumu kesin gibi görünüyor. o yüzden bende o psikolojiyi atarak tüp bebeğe hazırlanayım bari dedim malum bizde ödenmiyor o nedenle maddi olarak kendimizi hazırlamak gerekiyor

birde izmire taşınıyoruz ben izmirde eşim ankarada ara ara görüşüyoruz bende durumlar böyle

sende doğuma yakınlaşıyorsun şükür nasıl geçiyor

teşekkür ederim canım buraya geldikçe bazen fazla gebelik psikolojisine giriyorum ondan ara ara yokoluyordum ama biraz daha kabullendim herhalde sonuç da tüp bebek durumu kesin gibi görünüyor. o yüzden bende o psikolojiyi atarak tüp bebeğe hazırlanayım bari dedim malum bizde ödenmiyor o nedenle maddi olarak kendimizi hazırlamak gerekiyor

birde izmire taşınıyoruz ben izmirde eşim ankarada ara ara görüşüyoruz bende durumlar böyle

sende doğuma yakınlaşıyorsun şükür nasıl geçiyor

Zaman cabuk geciyor canim benim dusuktu yeniden hamilelikti kusmalardi derken 7.aya geldik sukur zorluklari var ama katlaniliyor her sıkıntıya fazlasi ile deyiyor gor bak senin icinde oyle olacak bebegin hayirlisi ile bi gelsin bakmissin zaman akip gecmis insallah o zaman bu gunleri yine konusuruz sende durumlarindan haberdar et habersiz birakma bizleri

Zaman cabuk geciyor canim benim dusuktu yeniden hamilelikti kusmalardi derken 7.aya geldik sukur zorluklari var ama katlaniliyor her sıkıntıya fazlasi ile deyiyor gor bak senin icinde oyle olacak bebegin hayirlisi ile bi gelsin bakmissin zaman akip gecmis insallah o zaman bu gunleri yine konusuruz sende durumlarindan haberdar et habersiz birakma bizleri

:nazar: maşallah diyelim kalmış şurda 2 ay

zorluklara evet diyerek başlanıyor sonuç da bu işe hakkımızda hayırlısı iyi bak kendine ve bebişine

32.haftadan sonra arada başka bi yerde girersin canım benim zaten toplasan 3-4 kez falan giriliyo gördüğüm kadarıyla sezeyanda çoğunlukla 38-39. hafta gibi alıyolar bebişi canını sıkacak bi durum değil yani

evet canım ben zaten ara ara başkalarına gidiyorum kendimi tutamayarak yine giderim sorun değil :)

bu arada kızlar benim ağrılaırm başladı ya, bu haftaya kadar hiç sıkıntım yoktu şimdi fazla ayakta kalınca deli gibi bel agrım oluyor. Hatta geçsin diye yatıp dinlendikten sonra ayaga kalkınca korkunc bir hale geliyor üstüne bile basamıyorum ayagımızn bir süre.

Ancak gece uykuya yatıp sabah kalkınca düzeliyor. :KK43:
Sanırım çok kilo almaktan oldu bu kadar

Maşallah yakışıklı oğluna canım. Ay rüya gibi biz de görebilecek miyiz o günleri, Allahım sağ slaim saglıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersin bize.

evet canım ben zaten ara ara başkalarına gidiyorum kendimi tutamayarak yine giderim sorun değil :)

bu arada kızlar benim ağrılaırm başladı ya, bu haftaya kadar hiç sıkıntım yoktu şimdi fazla ayakta kalınca deli gibi bel agrım oluyor. Hatta geçsin diye yatıp dinlendikten sonra ayaga kalkınca korkunc bir hale geliyor üstüne bile basamıyorum ayagımızn bir süre.

benim de canım bel bacak mide felaket hepsi bi yandan bide kansızlıktan dolayı aşırı yorgunluk oluyo dayanıcaz yapacak bi şey yok ben oğluşumu sağlıkla kucağıma getirdikleri onu öpüp kokladığım o günü hayal ederek her şeye dayanmaya çalışıyorum sonu güzel olacak inşallah :nazar:

Kıyamam ya dikkat et kendine umarım geçicidir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim de canım bel bacak mide felaket hepsi bi yandan bide kansızlıktan dolayı aşırı yorgunluk oluyo dayanıcaz yapacak bi şey yok ben oğluşumu sağlıkla kucağıma getirdikleri onu öpüp kokladığım o günü hayal ederek her şeye dayanmaya çalışıyorum sonu güzel olacak inşallah :nazar:

İnşallah canım inşallah, zaten o hayalimiz olmasa nasıl geçer bu günler :)

X