Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ayyyy benim bacaklarda aynen seninki gibi geçen sabah yürüyemedim işe gidemedim. 1 saat geç gittim. bir de bebeğim sağ tarafımda ve sağ bacağım kalça kısmında fena bir ağrı var sürekli hiç geçmiyor biraz yürüyünce geçiyor. yataktan kalkmakta zorlanıyorum.

bu arada kilo durumları nasıl?

ben yaklaşık 10 kilo aldım.karnımda büyüdü baya belirgin oldu..

canım bende aynıyım üzerine basamıyorum bazı günler, gerçi hamilelikte bu kramp olayı bizim ailenin kadınlarında genetik bi durum hepsi hamileliklerinde çok çekmişler kilo durumu bende 10 kilo almıştım ancak son kontrolden beri tartılmadım belki geçmiştir de çünkü çok fazla tatlı ve ekmek tüketimi var ki ben ikisini de hiç tüketmiyordum bu kadar tıkınmaya yine iyi dayanıyorum üst taraf zaten almıyo da popo ve basenlere vurdu doğumdan sonra sıkı bi rejim beni bekliyo paşamın yüzünü sağlıkla bi göreyimde irade gerektiren konularda biraz inatçıyımdır 7 yıl önce de çat diye sigarayı bırakmıştım epeyde tiryakiydim kiloyu da istersem çabuk veririm diye umut ediyorum :18:

ben son kontrolde 8,5 -9 kilo falan almıştım. evde tartılıyorum her sabah şuan 10 kilo.6 kilo falan alıp bitirsem iyi diyorum. zaten doğumda 8 kilo falan gidiyormuş. gerisini de veririz hiç önemli değil. önemli olan bebişkolarımız :)))

günaydın kızlar. Ben de 10 kg almıs durumdayımmmmm (( VE BEN ŞİŞMANIM allah sonumu hayır etsin ne diyim. BU ay çook dikkat ettim 3 haftada sadece 800-900 gr aldım ama bu haftasonu misafirlerimiz vardı deliler gibi gezdik tozduk ve gun boyu yemek yedik sonuc: +2 kg daha gelmiş. Yahu bir insan bir haftasonunda nasıl 2 kg alır aklım almıyor!!!! Tam bir obezimmm ((

Yarın şeker yüklemem yapılacak korkuyorum bu kadar yemeye inşallah korktuğum gibi olmaz

Canim uzulme yaptiran arkadaslardan anladigim kadari ile burada cikan sonucun yeme icme ile cokta bi alakasi yokmus tamamiyle fizyojik bi durum oldugunu soyluyorlar eger yeme ile alakasi varsa asil ben yandim her gun bi tane dondurma yiyorum

Canim uzulme yaptiran arkadaslardan anladigim kadari ile burada cikan sonucun yeme icme ile cokta bi alakasi yokmus tamamiyle fizyojik bi durum oldugunu soyluyorlar eger yeme ile alakasi varsa asil ben yandim her gun bi tane dondurma yiyorum

ben de çikolataaa ((

Havalar ısındı fenalık geçiriyorum sıcaktan ama çikolatadan yine vazgeçmiyorum!!!

Umarım yarın güzel sonuçlar yazarım size kızlar. Seninki haftayaydı sanki değil mi

ben de çikolataaa ((

Havalar ısındı fenalık geçiriyorum sıcaktan ama çikolatadan yine vazgeçmiyorum!!!

Umarım yarın güzel sonuçlar yazarım size kızlar. Seninki haftayaydı sanki değil mi

Canim ben cumartesi yaptiricam korkma yuksek cikmasi durumunda diyetle normale cekiliyomus bebege dogrudan zarari olan bi durumda degilmis zaten yarin guzel haberlerini bekliyoruz

ben kilo yapacak herşeyden tiksindim bende neden kilo almıyorum şişmiyorum diyorum daha zamanımı varki

kizlar selaammm, anne olmanin en bas belirtilerinden birisi internete daha az zaman ayirabilmek sanirim, bugun kizim uyurken biraz bakayim dedim. gordugum kadariyla herkes iyi. Ben de iyiyim cok sukur goguslerim hala yara ama hafifledi. Kizimi daha rahat emzirebiliyorum. Zorluklari olsa da cok guzel bir duygu. Goz atarken alisveris listelerinizi gordum detay okuyamadim ama bir kac kucuk tavsiye; cok fazla gecelik, pijama almayin sakin. Esortman hatta tayt alin neden derseniz ben A.badem hastanesinde dogum yaptim bu hastaneden bir bebek hemsiresi dogumdan bir kac gun sonra evde ziyarete geliyor. Ve hemsire geldiginde ben lohusa halinde sabahlik gecelik icinde gayet moralsiz bebegime bakabiliyor muyum endisesi icinde kadinin yaninda aglamaya basladim. Bana dedigi sey 'once bu pijamalari at ustunden' oldu. Gercekten de hemen tayt ve t-short giydim saclarimi fonledim, aksam annem bebise bakarken esimle 1 saatligine disari ciktik kendime yeni bedenime uygun 3 pantolon 2 bluz aldim eve geldik. Bu arada bedenim 34 du 36 oldu normal kadin vucuduna kavustum nihayet :) Hemen korse giydim sezeryan olmama ragmen ve gobegim kalmadi hemi de hiic:) Inanin sutum artti o moralle. Gecelik max. 1 hafta dursun ustunuzde o bile cok fazla. Bir de bir marka var ne alsam elimde kaldi, sizin oralari bilmem ama Bursa magazasi satana kadar bal kaymak iade veya sikayette hic yardimci degil markayi tam yazmiyim ch...co. Ben oyuncak aldim arizali cikti degisim olmaz tamiratta ucret sizden alinir dediler. Ve cevremde kime sorsam bi sikayeti var. Resmen nefret ettigim bir markadir. Arabasini gorumcem aldi hic kullanisli degil. Araba icin butceniz nasil bilmem ama concord neo ii bir araba. Bunun disinda su yan yatis, boguma onleyici vs. yastiklara para vermeyin gereksizmis. Aklima geldikce yazarim simdilik bunlar var :) Sorulariniz olursa yanitlarim opuldunuzzz

ben kilo yapacak herşeyden tiksindim bende neden kilo almıyorum şişmiyorum diyorum daha zamanımı varki

Canim ben 15 inci haftaya kadar sabahtan aksama kadar kusuyordum ve 3-4 kilo kadar kaybettim ama kusmalar ve tiksinmeler bitince istah aciliyor ve verdiklerini fazlasiyla aliyosun sende bir iki haftaya normale donersin merak etme

Ben bebisin alisverisini tamamladim gerekli gereksiz aldik her seyini gereksizleri tespit edip ikinci de almicaz artik bundan sonra begendigim seyler olursa ekstrasini alirim kendim icin lohusa kiyafetleri kaldi gecelik olayina katiliyorum zaten hic sevmem geceligi onun yerine kapri pijama takimlari daha sempatik geliyo sanirim o sekilde iki uc takim alsam yeterli olur aklimiza geldikce sorariz artik bebise ve kendine iyi bak canim

arkadaşım ne oldu yüklemen bi aksilik yoktur inşallah merak ettim müsait olunca haber ver bizlere

arkadaşım ne oldu yüklemen bi aksilik yoktur inşallah merak ettim müsait olunca haber ver bizlere

canım yüklememi bu sabah yaptırdım. Normlade sanırım 50'lik yapılıyormus ama doktorum bana 75'lik yaptırdı sanırım iri oldugum ve insülin direncim oldugu için.

Sonucu da az önce aldım 128 çıktı 1. saat değerim. Sanırım normal sınırlar içinde, bugün de 4:30 da doktorumla randevum var, artık ona gösterip gerçekten iyi mi kötü mü görücez

iyi canım hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah

şekerim normalmiş canım, bunun dışında kızım da 820 gr. olmus çok şükür :))) Herşey yolunda, darısı sizin başınızaa :)

şekerinin iyi çıkmasını sevindim canım. demek senin minnoş 820 gr olmuş ha... oy oy oyyyy sevsinler onu...
benim doktor artık bir ay sonra gelirsin demişti. bizim randevuya çok var.haziranın ilk haftası gideceğiz inşallah.

şekerim normalmiş canım, bunun dışında kızım da 820 gr. olmus çok şükür :))) Herşey yolunda, darısı sizin başınızaa :)

Sukurler olsun canim bu yukleme kabusu da bitti sonunda degerim en alt sinirda cikti sevindim ancak kan degerimde en alt sinirin bile altinda gunde 2 defa kan ilaci icicem bu arada tuz ve sekerede yasak geldi kilo alimini yavaslaticaz tuz zaten yoktu da tatlisiz nasil olcak bilmiyorum en guzel tarafi oglusumu gordum masallah gayet iyi artik bundan sonrasi nts ve hayirlisi ile dogum

inşallah canım inşallah :) Hayırlısı ile gelsin yavrularımız, sağlıklı olması tek temennim. Sağlıklı olsun ve zamanında gelsin güzel kuzucuklar.

Benim doktorum NTS ye almıyormus rutinde riskli gördüğü durumlarda sokuyormuş, o nedenle belki de doğuma kadar hiç NST ye girmicem. Hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…