Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım sen rahat ol.iyidir tabi bebis.ama ilk uc ay önemli doktir birsey demesede iliski falan olmasn bence

yok canım doktor ilişki olmasın dedi zaten, ama asansör boşluklarından yukarılara tırmanma demediği için yaptım dün artık kaçarı yok :))))

doğru sölüyosun yarın doktor randevum var, gerçekten iple çekiyorum allah sağlık versin bebeğime :)

Kızlarr Topidik ile ilgili durumları bilen var mı, bebeği nasıl kendi nasıl çok merak ediyorum.

Pek tabi tahmin ediyorum sezeryan oldu hiç kolay değil kendine gelmesi ama belki facebooktan falan takip eden vardır diye soruyorum :)

Yogunmus canım. İkinci bgun ayaktaydim diyor maşallah sezeryan iyi geçmiş. Kizi da cok tatlı. 2700 doğmuş yabaklari falan tombis gözüküyor cok şeker

Yogunmus canım. İkinci bgun ayaktaydim diyor maşallah sezeryan iyi geçmiş. Kizi da cok tatlı. 2700 doğmuş yabaklari falan tombis gözüküyor cok şeker

ay çok sevindim o halde herşey güzel geçmiş demekki rahatladım :) Darısı önce senin sonra benim başımaaa :)))

Aminnnnn.ama sorma korkuyorum. Moral olsun diye kendime pijama kizla ikimizede tac falan ayarlayacagim.hevesleneyim bari)))))

topidik çok iyi bebekte çok tatlı maşallah resim nasıl atılıyor bilmiyorum ama atmak isterse kendisi atsın .öyle işte :)

Aminnnnn.ama sorma korkuyorum. Moral olsun diye kendime pijama kizla ikimizede tac falan ayarlayacagim.hevesleneyim bari)))))

Korkmaaaaa herşey çok güzel gidicek canım benim:)

Pekiii sen normal mi sezeryan mı düşünüyosun

topidik çok iyi bebekte çok tatlı maşallah resim nasıl atılıyor bilmiyorum ama atmak isterse kendisi atsın .öyle işte :)

Maşallahh canlarıma Allah bir ömür yüzlerini güldürsün hep birlikte:) Tabi tabi o vakit bulursa bir ara buraya da atar resim belki de, atmazsa da iyi olduklarını biliyoruz hiç sorun değil

Kızlaaaaarrr;

Bugün akşamüstü benim doktor randevum var, çok heyecanlıyım aynı zamanda da gergin!

Herşeyin yolunda gittiğini duymaya ihtiyacım var çok umarım bunu duymak nasip olur.

İnşallah bebeğim çok sağlıklıdır :)

Bana dua etmeyi ihmal etmeyin olur mu kızlar, şimdiden çok teşekkür ediyorum size

Sen rahat ol canım. Dualarimiz sizinle. Ben sezeryan düşünüyorum heralde doktorla daha hiç konuşmadık. Bakarsın gaza getirir normal olur bilmiyorum; )))))

Sen rahat ol canım. Dualarimiz sizinle. Ben sezeryan düşünüyorum heralde doktorla daha hiç konuşmadık. Bakarsın gaza getirir normal olur bilmiyorum; )))))

hayırlısı nasılsa öyle doğumun olsun şekerim :)

Ben de güzel haberlerle gelicem inşallah :)

dualarımız seninle canım çok heyecan oluyor insan bende cumartesi gittim normalde bu hafta çağırmıştı da ben yoğun bulantı için erken gittim bi de bebişi çok merak ediyorum ya nasıl falan diye tabi gitmişken bebişi de gösterdi doktor büyümüş minnakım gayet sağlıklı dedi Allah nazardan saklasın cümlemizinkini :)15 gün sonra bi daha gel demişti yani haftaya bi daha gidicem bi taraftan da usg ye çok girmek istemiyorum gitmesem de merak ediyorum üf zor bi durum ya

Canim cok sukur hersey yolunda gidiyor olumlere gore 7+4 dedi ama adet tarihime gore 7+1 im aslinda neyse 3 gin hic farketmez:)

Benim doktorum bir sonraki randevumu tam 1 ay sonraya verdi yaaaa cok uzunnn ben de 15 gunde bir cagirir diye dusunuyodum

Valla olmadi ben baska doktordan randevu alip araya sikistiririm artik hahahah:))

Allah saglik verein minislerimize onemli diil biz bekleriz sabrederiz.

Canim peki bulantilarin ne alemde duzelme var mi?

canım maşallah Allah nazardan saklasın :) valla bulantı devam ediyo 1 gün daha iyiysem 2-3 gün kötüyüm sürekli yatıyorum inşallah 3 ayın sonunda geçer de hamişliğin tadını çıkarmaya başlarım Aslında çok sık gitmekte pek iyi değil ben şuana kadar 3 kez usg ye girdim biraz endişeliyim

canım benim de 3. oldu dün.

İlki keseydi sonra kalp atışı ve 12 gün sonra da kontrol randevusu vardı.

Şimdiki 1 ay sonra işte snaırım doğru hesapladıysam 12. haftanın içinde olucam o zaman.

Genellikle 3 ayın sonunda bulantılar geçiyomuş canım umarım seninkide öyle olur ve rahat bir nefes alırsın, zaten hamilelikte altın dönem 3-6 ay arası diyorlar en rahat dönemmiş :)

Allahıma bin şükür ben bugünlerimi de çok iyi geçiriyorum, umarım hep böyle devam etmek kısmet olur bana da :)

Günaydın kızlar. Valla midem bulantinix olmazsa ilk donemkrr zevkli. Benim burde lekelrnmerim olmustu pek uyi değildim yani.ama şuan cok rahatim.hatta ben bir iki yıl böle hamile olayim diyorum guluyorlar. Neyse zamaninsa sağlıklı gelsinlerde

amin en önemlisi sağlıkla zamanında gelmeleri zaten.

valla canım kusmaktan hamileliğimi anlayamadım bile çoğu kez hamile değilde hasta gibi hissediyorum eşim hatırlatıyo o derece yani sanki yüzyıldır böyle bulantılarla ve kusarak yaşıyor gibiyim sağlıklı olduğum zamanlar hayal gibi geliyo evde haftalardır yemek pişmiyo kokulara dayanamıyorum eşim bakıyo bana günü kotarıyoruz işte anamdan da uzağım tabi asla şikayetçi değilim bebeğim sağlıkla kucağıma gelsin de gerekirse 9 ay çekicem ancak yaşayan bilir çok zor çok

Kızlar nasıldı kontroller? ????? Benim cumartesi. Artik okulda son haftamiz tatil geliyorrrrrrrr; ))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…