Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Beta hcg dayanamadm bugun baktrdm 4.64 cikmis....dort gunde bir birim artmis....sanirim umit yok..

Hayırlısını düşün ki hayırlı olsun üzme kendini ne olacağı hiç belli olmaz. ilk testi kadın doğumcu yönelndirmesi ile mi yaptın yok sa kendin gidip baktırdın mı

Hayırlısını düşün ki hayırlı olsun üzme kendini ne olacağı hiç belli olmaz. ilk testi kadın doğumcu yönelndirmesi ile mi yaptın yok sa kendin gidip baktırdın mı

Yok kendim yaptrdm.dun kadin dogumcuma soyledm degerleri, tutmasi zor bu deger dusuk p.tesi yine de yap istersen dedi...bu arada da kahverendi leke gordum ne oldu acaba?...sanirm biraz sabirla beklemliyim..

iyiki boşvermedin yoksa çok daha geç öğrenecektin. ekstra yapman gereken test varmı doktoruna söyledin değil mi bir önceki problemi

canım bir önceki problem derken!? Benim bu ilk gebeliğim zaten, daha önce hiç hamile kalmamıştım öncesinde. Bir problemim de yoktu çok şükür, karıştırdın sen galiba

Kızlar zaman geçtikçe bende doğum ve cicuga nasıl bakicaz korkusu başladı; ))))

hamileliğin her döneminde endişe oluyor demek ki sadece endişenin türü değişiyor.

Bak canım kardeşimin eşi doğum yaptığında yanındaydım. Doğumdan sonra hastanedeyiz, hep anneler var zaten herşeye koşuyolar sorun olmuyor.

Ancak bir ara çok bunaldılar. İki anne de biz bi aşağı inelim hava alalım dediler. Ben kaldım yeni annenin ve bebişin yanında.

Bebiş birden ağlamaya başladı. Bizde bir panik havası, annecik korku dolu gözlerle bana baktı ve "abla napıcaz şimdi biz, neden ağlıyor" dedi, ben de güya çok şey biliyorum ama o an aslında hiçbişey bilmediğim ortaya çıktı. Aval aval bakındık, altına mı yaptı, acıktı mı ne oldu diye.

İşte böyle ne yapacağını bilmeyen bir anne adayı iken sadece 3-4 gün sonra tüm olaya hakim tecrübeli bir anne geldi. Bu resmen işgüdüsel bişey o nedenle sende çok da güzel altından kalkacaksın göreceksin bak :)

idrardan anlaman değişik :)

ben oysaki bebek olmadan aylarca hep tüm beliritleri yaşadım :)))[/QUOTE]

canım ben önce ki hamileliğimi de idrarımın sararmasından anlamıştım hatta bunu daha önce bu sitede başkalarından da duymuştum ha bi de söylemeyi unuttum bende beklenen adet tarihinden 2 gün önce başlayıp 3 gün süren kahverengi lekelenme oldu geçti onu görünce de yerleşme kanaması olduğunu anlamıştım, şunu söyleyenlere de hep gıcık olmuştum ama eklemeden geçmiyim kürtajdan sonra ipin ucunu salmıştım olsa da olur olmasa da olur havasındaydım neti bırakmıştım kitap okuyodum film izliyodum eşimle de bebek düşünerek birlikte olmadık etkiledi mi bilmiyorum :)

canım bir önceki problem derken!? Benim bu ilk gebeliğim zaten, daha önce hiç hamile kalmamıştım öncesinde. Bir problemim de yoktu çok şükür, karıştırdın sen galiba

oooo ben kadın doğumdan önce nörolojiye gitmem gerekiyor bu kesin seninle nyılmaz arası karışım birşey çıkardım ortaya ne olur kusura bakma ya...

rabbim sağlıcakla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin canım...

bunu başaranllar zaten sonrasında hamileyim diye geliyor buraya sürekli bu konuyu düşünmek olumsuzluğa neden oluyor

dualarım sizlerle kızlar bu güzellik sonnuna kadar yaşayın...

Yok kendim yaptrdm.dun kadin dogumcuma soyledm degerleri, tutmasi zor bu deger dusuk p.tesi yine de yap istersen dedi...bu arada da kahverendi leke gordum ne oldu acaba?...sanirm biraz sabirla beklemliyim..

kimyasal gebelik diye bir durum var erken öğrenmenin bu kötü yanı var bir çok kadın bunu bilmeden yine gebe kalamadım deyip geçiyor.

değer yükselme gösteriyor ve regli kanaması ile tutunur tutunmaz düşüyor

aslında tutunamıyor bile o yüzden doktorlar bunu gebelik bile tanımlamıyor. bunu yaşamış olabilirsin.

nursayy cnm nezmandır giremiyorum çok sevindim çok çok çok sevindim Allah yardımcın olsun, haıyrlısı ve sağlığıyla al bebişini kucağona inşallaaahhh

idrardan anlaman değişik :)

ben oysaki bebek olmadan aylarca hep tüm beliritleri yaşadım :)))

canım ben önce ki hamileliğimi de idrarımın sararmasından anlamıştım hatta bunu daha önce bu sitede başkalarından da duymuştum ha bi de söylemeyi unuttum bende beklenen adet tarihinden 2 gün önce başlayıp 3 gün süren kahverengi lekelenme oldu geçti onu görünce de yerleşme kanaması olduğunu anlamıştım, şunu söyleyenlere de hep gıcık olmuştum ama eklemeden geçmiyim kürtajdan sonra ipin ucunu salmıştım olsa da olur olmasa da olur havasındaydım neti bırakmıştım kitap okuyodum film izliyodum eşimle de bebek düşünerek birlikte olmadık etkiledi mi bilmiyorum :)[/QUOTE]

Ay ay ayyy bizim gruptan hekes hamile kalmış çok sevindim cnm Allah hayırlısıyla sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin

ben sürekli erken doğum rüyalarıyla uyanıyorum of offff

nursayy cnm nezmandır giremiyorum çok sevindim çok çok çok sevindim Allah yardımcın olsun, haıyrlısı ve sağlığıyla al bebişini kucağona inşallaaahhh

Canım benim çok teşekkür ederim bu içten sevincin için. Umarım ben de sizler gibi ileri haftaları görüp sağ salim bebeğime kavuşabilirim.

Hep bir endişe var içimde atamadığım. Kalp atışını duyduktan tam 12 gün sonra yani çarşamba günü randevum var doktorumla, çok heyecanlıyım günler geçmek bilmiyor. Bebeğimin büyüdüğünü o güçlü pıt pıtlarını duyarım inşallahhh :))

Sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik

ah ahh o telaşlar kalp atışını da duysan tekmeleri de hissetsen bitmiyor tatlım hep bir yenisi geliyor, ben şimdi erken doğum kabusları görüyorum sürekli, bebek erken doğuyor küvezde bekliyor benim pijamalarım yok falan :) böyle rüyalarla uyanıyorum. Geçen 2 gün kıpırdamadı doktoruma gittim koşa koşa , dinleniyormuş zilloş sonra başladı fıkırdamaya :)

bak seeeen annesi vallahi zilli senin bu kızın yandın sen yandııın :)))

ismine karar verdiniz mi canım peki :)

aşkolsun arkadaşım olur mu öyle şey. Allah sana da nasip etsin inşallaaaahhhh :)

Deliayten nerlerdedin sen ya meraj ettim

Kızlar feryal doğa nasil sizce???isimde hala kararsizim öneri bekliyorum sizden.aslinda defne hoşuma gidiyor ama çevremizde çok var

Deliayten nerlerdedin sen ya meraj ettim

Kızlar feryal doğa nasil sizce???isimde hala kararsizim öneri bekliyorum sizden.aslinda defne hoşuma gidiyor ama çevremizde çok var

güzel canım önemki olan senin ve eşinin içine sinmesi. Allah gönlüne göre versin.

Ben de bugün fazlası ile korktum umarım bebeğim bu durumdan fazla etkilenmemiştir.

15. katta asansörde kaldık ve yarım saat elektrikler gelmedi. En sonunda iki kat arasından bizi kollarımızdan çekerek çıkardılar. Çok stres oldum çook. Asansörde kalmaktan çok yukarı çekme olayından çok stres oldum ya bebeğime bişey olduysa diye. Sonrasında birden bire ağrılarım oldu zaten ama çok kısa sürdü 1-2 dakika kadar. Sonra da geçti zaten.

Umarım bebişim iyidir mutludur yerinde

Canım sen rahat ol.iyidir tabi bebis.ama ilk uc ay önemli doktir birsey demesede iliski falan olmasn bence

kızın olacak demek ki bunu bilmiyordum içini ferah tut zamanında gelecek inşallah miniğin...

aşkolsun arkadaşım olur mu öyle şey. Allah sana da nasip etsin inşallaaaahhhh :)

amin nursaycım teşekkür ederim

bebişin iyidir annesi sende ona moral ver içerde hissediyor daha çok yenide olsa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…