Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım umarım bu güzel haberi en kısa zamanda senden ve ünlügülden de alır hamileligimizi burada hep birlikte yaşarız

ayyy bir dakika ya sen de hamilesin ben seni kutladımmı :) bir de nasıl anladın hangi sürede anladın anlatsana

Canım nasıl gidiyor hamislik ben baya sarsıldım ya acayip kusuyorum doktor 18 ocakta çağırmıştı ancak cumartesi gidicem serum baglatir belki çok kusanlari ancak serumla toparlıyorlarmis şuana kadar yaklaşık 2.5 kilo vermişim umarım senin kusma olayın hiç olmaz bu felaket bi şey ,:-(

Allah gönlüne göre versin canım, umarım yükselmiştir umarım cuma günü mutluluk günün olur senin de :)

Tesekkurler cnm agzndan bal damliyor.p.tesi ye kadar beklmeye karar verdm kesin olsun diye...senin hikayen nasil problem neydi kac zamandr ugrasiyodun ve tedavin neydi acaba?...

ayyy bir dakika ya sen de hamilesin ben seni kutladımmı :) bir de nasıl anladın hangi sürede anladın anlatsana

Canım bilirsin ekimde bebek gelişmediği için kürtaj olmuştum:-( sonra üzerine kasımda bir kez adet oldum ve aralıkta bi daha hamile olduğumu öğrendim tabiki ovulasyon testi kullandım. Zaten 2 defa ovulasyon testi kullandım ve 2 sinde de tuttu ben çok faydasını gördüm yani adete 3 gün kala önce ovulasyon testi ile anladim sonra gebelik testinde baya belirgin çıktı adet geçtikten 3 gün sonra da bhcg 1678 olmuştu geçen hafta kalp atışını gördük inşallah kucagimiza almakta nasip olur tek sıkıntım çok fazla bulantı ve kusma var bu da bi geçse süper olacak

ay canım benim geçmiş olsun git git doktoruna hemen ihmal etme. Aaynen dedğin gibi arkadaşım da bir süre serumla beslenmişti. Ancak kendine geliyordu. Aksi tehlikeli olur zaten vücut besinsiz ve en önemlisi susuz kalmasın.

Ahh bende hiç bişey yok canım yaa, tek belirtim cok yogun göğüs ucu acısı, hatta özellikle sabahları sütyen okadar canımı acıtıyor ki, hani sanki orda cılk yara var ve sütyen o yaraya değiyor gibi oluyor. Ancak tabiki senin şikayetlerin yanında benim bu ufak şeyler hiç sayılır.

Ben de hala bulantım olmamasına sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum hep endişeliyim acaba bebeğimin kalbi hala atıyor mu sorun var mı diye. Kasık ağrılarım ara ara olunca kendimi çok iyi hissediyorum ahh bebeğim işaret verdi diyorum. Ama mesela dün hiç yoktu o zaman panik atak saatlerim başlıyor.

Dün gece rüyamda da şarıl şarıl kanamam oldugunu hüngür hüngür ağladığımı gördüm. Herşeyin tersi çıkar, bebeğim çok sağlıklı diye yorumlamak istiyorum izninizle :)))

Tesekkurler cnm agzndan bal damliyor.p.tesi ye kadar beklmeye karar verdm kesin olsun diye...senin hikayen nasil problem neydi kac zamandr ugrasiyodun ve tedavin neydi acaba?...

benim herhangi bir problemim yoktu canım, benim paranoya derecesinde "bir problemim var" düşüncem dışında :))))

Zorla eşime sperm testi yaptırdım, kendim her türlü testi yaptırdım, üstüne rahim filmi çektirdim çok şükür her şey yolunda çıktı.

Aslına bakarsan ben hep Şubat-Mart'tan beri bebek çalışmalarına başlamak istiyordum ancak eşimi bir türlü ikna edemedim, ettiğim zaman ya kavgamıza denk geliyordu, ya karı koca iş nedeniyle çok seyehat ederiz seyahatlere denk geliyordu peşini bırakmıştım.

Ancak Eylülde tatilden döndükten sonra artık bu ya olacak ya olacak dedim ve çok şükür oldu :)

Doktorlara gidip bana tüp bebek yapsınlar diye 1,5 yıldır çocuğum olmuyor demeler neler neler yaptım :))))

Ama ben de insülin direnci vardı bunun için bir ilaç kullanıyordum zaten 2 yıldır. Bu ilaç aynı zamanda yumurtlamayı da düzenliyormuş. Üstüne doktorum corasprin, GNC'den Colostrum ve Folik asit kullanmamı istedi. 2 Aydır onları kullanıyordum

Ne güzel ya gerçekten topikteki herkes hamile kalmış . Ben de topiğin açılış tarihinden beri hamile kalmaya çalışıyorum ama yok yok kalamadım bir türlü. Doktora da gidiyorum alttan muayene olamıyorum acıyacak korkumdan dolayı üstten bakıp işte birşey gözükmüyor ama alttan bakmak daha iyi diyorlar haklı olarak. Birde alttan muayene olamadığımı ve çığlık çığlığa olduğumu gören doktorlar ilişki olmuyor mu diye soruyor haliyle. Bende artık düşünmeye başladım yapamıyor muyuz biz acaba . Hamile kalan rakadaşlar nasıl yaptınız ya anlatın bir hele
çok uzun oldu ama döktüm içimi

bu topik açıldığından bu yana hamile kalan da var hala bekleyende bence bu kadar zamansa bir doktora görünün biz arkadaşlarla öyle yaptık.tavsiye ederim

bu topik açıldığından bu yana hamile kalan da var hala bekleyende bence bu kadar zamansa bir doktora görünün biz arkadaşlarla öyle yaptık.tavsiye ederim

cnaım evet çok şükür hamileyim. Hayırlısıyla bebeğim benimle inşallah.

Darısı enin başına. Sen naptın doktora gidiyomusun, tedavi oluyomusun, herhangi bir sıkıntı çıktı mı,nasıl bir yol izliyosunuz

evet biz doktora gittik bende bişey çıkmadı,eşide varikosel çıktı ama miktarı fena sayılmaz biraz erteledik.Şimdi yeniden doktora gidecek ne derse onu yapacağız ameliyat,ya da aşılama artık..Benim bir yıl oldu tutsa tutardı demekki normal yolla hamile kalamayacağım durum onu gösteriyor

kızlar yeni hamişlerr ilk belirtileri söylemez oldunuz

herkes farklı yaşıyor sonuçda ilk belirtilerini anlatmak isteyen varmı

Ben anlatayım son adet tarihim 26 Kasımdı. Sonrasında 15 Aralık gibi yani regl olmama 6-7 gün varken sabah uyandım ve deli gibi regl ağrılarım var. Çokça kıvrandım, neden bu ay böyle oldu diye düşünüyorum bir taraftan, herhalde üşüttüm bir de erken regl olucam diyorum. Sonra bu ağrılar devam edip durdu günlerce ve ben regl olmadım.

Bir sabah kalktım işe gidicem ama regl olmama daha hala var. Duşa girdim o an göğüslerimdeki aşırı hassasiyeti farkettim. Sonra birden beynimde şimşekler çaktı.

Ben regl olmadan önce böyle göğüs agrısı çekmem, bu denli regl ağrılaırm olmaz, kasık batması olmaz. Acaba mı dedim hemen çıkıp early gebelik testim vardı ondan yaptım. Sonuç negatif tabi çok bozuldum ama yine de hala umut var içimde. Hemen giyindim hazırlandım kan testine gititm işe gitmeden önce veeee orda 25 değerle sonucumu aldım çok şükür :)))

Canım yat kalk dua et bulantin olmasın yaşayanbilir bu öyle normal bi bulantı değil bütün dünya leş gibi kokuyo hiç yiyemiyorum geceleri bazen 5_6 defa kusuyorum :-( ama şükür bebek sağlıklı maşallah göğüs olayı bende de felaket uçları yara sanki ha bide bir beden büyüdü şimdiden

Canım benim ilk belirtim adet olacakmış gibi sancı olmasıydı ve adete yakın idrar rengimde sarılık olmaya başladı zaten ilk bundan süphelendim diğer belirtiler sonra başladı mide bulantısı göğüs ucu hassasiyeti büyüme falan bende daha geç oldu

allttan muayenenin görülebilecek sıkıntılar için iyi olduğunu biliyorum en basiti akıntı nedeniyle hamile kalamayan var bunuda doktor alttan muayene ederek kontrolle görebiliyor.

bende ilk muayenede o acayip masada can veriyorum sanmıştım şimdi ise ohhh hangi doktora gitsem direk masadayım ahahaha :)

iyiki boşvermedin yoksa çok daha geç öğrenecektin. ekstra yapman gereken test varmı doktoruna söyledin değil mi bir önceki problemi

ayyy kıyamamm ya işte o çok zormuş en sevdiğin şeyler bile işkenceye dönüşüyormuş çabucak geçer umarım

Kızlar zaman geçtikçe bende doğum ve cicuga nasıl bakicaz korkusu başladı; ))))

bence içini ferah tut annelik iç güdüsü her şeyi tamamlıyormuş :)

hatta geçenler iki doğum yapan arkadaşlarım birbirlerine doğuma giderken sende temizlik yaptın mı diye

nedeni ise bbebeğin temiz eve gelmesi hep onun için iyi olanı düşünmekmiş en tembeli bile annelik olunca uyumuyor :)))

sende yaparsın

idrardan anlaman değişik :)

ben oysaki bebek olmadan aylarca hep tüm beliritleri yaşadım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…