Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Çoooook uzak kaldım sizden :))
Kimim' ciğim hamile ve don arama çalışmalarında maşallah canım Rabbim tamamına erdirsin inşalaaahhhhh, dandini ' ciğim sana da hayırlı olsunnnnn
Ünlügül geçmiş olsun canım ameliyat olmuşsun , Rabbim şifasını versin inş..
Nursayyyyy adını gördüğümde ilkokul arkadaşımı görmüş gibi hissettim, Rabbim tez zamanda muradını verir inş..
Nurdan doğurmuş :) hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş ..
Veee diğer arkadaşlarım ( sadece son bi kaç sayfayı okuyabildim ) hep dua ediyorum heppinize Rabbim hepinizin gönlüne göre versin inş....

Darısı başına canım benim normal yapacaksan sakın korkma o kadar can yakıcı değil :)

Göremiyorum ven de seni ne zamandır. Face e bakıyorum bende genelde. Ayrintiliya gittin mi canim

girdik cnm sağlıklı kızımız çok şükür. bakalım Allah a emanet. doğuma ahzırlık kursuna başlıycam haftaya, odasını hazırlıyorum, babyshower yapalım dedik arkadaşlarla ona ahzırlanıyorum, mevlüt için planlar derken zaman akıp gidiyor. Bbayshower sonrası alışverişi yapılacak babanneyle. Kısmetse şubat ortası bitiricem hazırlıkları. Sen nasılsın nasıl gidiyor?

Bizdede sorun yok şükür. .okulda yoruluyorum artik bir an önce yarıyıl tatili gelsin istiyorum. Ben daha kizima hicbirsey almadım. Yalnizca bugün yatak baktık o kadar. Tembel anne babası doguma kadar tamamlayacak inşallah herseyi:))))

ben mart a kadar çalışıcam aksilik olmazsa. odasını sipariş verdik (annane sponsor oldu), bebek arabamızı aldık, benim yatak odama da sepet aldık. Kıyafetler ocakta babanne sponsorluğunda inş:)

canım benimmmm agzından bal damlıyor allah sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin. Zaman ne kadar çabuk geçiyor yaa inanamıyorum 37. haftaya gelmişsin bile.

Allahım bize de göster o günleri lütfen :)

ben mart a kadar çalışıcam aksilik olmazsa. odasını sipariş verdik (annane sponsor oldu), bebek arabamızı aldık, benim yatak odama da sepet aldık. Kıyafetler ocakta babanne sponsorluğunda inş:)

Canim odana nasil bir sepet aldin? Kac ay yatabilir? Benimde yatak odam küçük bizle yattığı surece idare edebilicek küçük birsey istiyorum

ne kadar ilgisiz kaldık buraya tabi yaşanılanlar kayıplar oluşamayan gebelikler falan morelleri bozuyor tabi en başta ben
ama yinede buranın tadı başka

maşallah son 2-3 sayfa pozitif enerji saçıyor hamişlerimizin heyecanı ne güzel hep aramızda olunda daha da şevk gelsin :)))))) moralleriniz hep yüksek ve herkes sağlık dolu olsunnnnn öpüldünüzz kızlar

Darısı başına canım benim normal yapacaksan sakın korkma o kadar can yakıcı değil :)

İnşallah normal olur Allah'ın izniyle.. Acılı olacak diye düşünmüyorum , herşey kolay ve güzel olacak, evrene pozitif mesaj gönderiyorum:))))

Amiiiin inş.. Liste yapacağım dua edeceğim kişileri , inş doğum sırasında ttteek tekkkk isminizle dua edeceğim..

kızlar mrb öncelikle ben uzun zamandır girmiyordum beni hatırlayan olur mu bilmem ama mutluluğumu bu topicte söylemek istedim 4 haftalık hamileyim....

kızlar mrb öncelikle ben uzun zamandır girmiyordum beni hatırlayan olur mu bilmem ama mutluluğumu bu topicte söylemek istedim 4 haftalık hamileyim....

Hatırlamaz olur muyuz canım, maşallah subhanAllah Rabbim tamamına erdirsin inş.. Çooook sevindim , dikkat et kendine ilk zamanlar aman

Arkadaslar merhaba simdi doktordan geliyorum... adetin 22. Gunundeyim ve sag tarafta 22 cm lik yumurtam catlamamis doktor gun asiri iliski onerdi eger adet olursam 3. Gun klomen e baslicak hep duzenlidir adetim... sorum şöyledir 22. Gunumde catlamamis yumurta ile adete kadar iliski yasayip catlatip yumurtayi adete 2 3 gun kala hamile kalinirmi ay cok uzun yazdim...

Canım hsyirlisi ile en kısa sürede inşallah; ))

Canım mmmmmmmmmm bişey kalmamis yaa haberlerini bekliyoruz; ))

Canım seni niye hatirlamayalim yahuuuuuuu))) cok sevindim. Allah tamamina erdirsin; )))

Sayfaya bi bakim dedim ne kadar guzel.bi haber... Nasil.oldu canim her ay uzuluyodun yapmadigin sey kalmamisti canim cok sevindim adina Allah tamamina erdirsin..

Canım hsyirlisi ile en kısa sürede inşallah; ))

Canım mmmmmmmmmm bişey kalmamis yaa haberlerini bekliyoruz; ))

Canım seni niye hatirlamayalim yahuuuuuuu))) cok sevindim. Allah tamamina erdirsin; )))

Hakkaten bişey kalmadı yaaa çok heyecanlı, haber veririm inş hayırlısıyla

Kızlar iyice unuttunuz burayı nerdedinuz yahuuuuuuuuu?????? Ben anlatayim bari şeker yuklemem yapıldı sorjn yok ALlaha Şükür.deliayten sen berlerdedinn şeker yuklemen yapıldı mı? ??

Sayfaya bi bakim dedim ne kadar guzel.bi haber... Nasil.oldu canim her ay uzuluyodun yapmadigin sey kalmamisti canim cok sevindim adina Allah tamamina erdirsin..

valla aşılama yaptıracaktım.sonra doktorum dediki birde klomenle yumurta takibi yapalım.neyse klomene başladım. doktorum hastaneden ayrılmış.sonrası allaha emanet başka bir doktora gittim çatlama iğnesi falan olmam gerekiyordum dedim. şuan çatlıyor gerek yok dedi.
zaten takipde doktor gittiği için doğru düzgün yapılmadı ki bende yumurtlama sorunu da yoktu.

ama klomen vesile olduğu sonuçta allahın dediği olur.kısmet bu zamanaymış.rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…