Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım bende henüz gelişme yok rahim filminin çekildiği ayı boş geçtik zaten. Şimdi bu ay şu an yumurtlama dönemim. Aallah en hayırlısını versin inşallah

Merhaba arkadaşlar.

2013'ün son ayı bana da uğurlu geldi sanırım. Ben de hamileler kervanına en sonunda katıldım. 5 haftalık hamileyim. Haftasonu kesemizi gördük, inşallah Allah kısmet ederse önümüzdeki cumartesi de kalp atışımızı duyacağız.

Çok heyecanlıyım ama çok sevinemiyorum hep bir tedirginlik hali. Belki de anneliğin kendisi böyle bişeydir.

Lütfen minik bebişim için dualarınızı esirgemeyin ve haftaya o güzel sesi duymak bana da nasip olsun.

Hepinizi çok seviyorum :)

valla aşılama yaptıracaktım.sonra doktorum dediki birde klomenle yumurta takibi yapalım.neyse klomene başladım. doktorum hastaneden ayrılmış.sonrası allaha emanet başka bir doktora gittim çatlama iğnesi falan olmam gerekiyordum dedim. şuan çatlıyor gerek yok dedi.
zaten takipde doktor gittiği için doğru düzgün yapılmadı ki bende yumurtlama sorunu da yoktu.

ama klomen vesile olduğu sonuçta allahın dediği olur.kısmet bu zamanaymış.rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin.

Allah tamamını erdirsin tatlım belli ki aramızda birkaç gün var.

Kalp atışını ne zaman duyacaksın, keseni gördün mü?

Kızlar iyice unuttunuz burayı nerdedinuz yahuuuuuuuuu?????? Ben anlatayim bari şeker yuklemem yapıldı sorjn yok ALlaha Şükür.deliayten sen berlerdedinn şeker yuklemen yapıldı mı? ??

Ay çok sevindim fıstığım yaaa benim de en korktuğum şey şeker. Ben de insülin direnci de vardı maalesef. Diaformine kullanıyordum şimdi doktorum bıraktırdı. İlerde ihtiyaç olursa döneriz tekrar dedi.

Artık tecrübeli hamişler olarak yol gösterirsiniz bana değil miiii :)

Lütfen dua edinnnn kalp atışını duyayım miniğimin cumartesi günü :)

Allah tamamını erdirsin tatlım belli ki aramızda birkaç gün var.

Kalp atışını ne zaman duyacaksın, keseni gördün mü?

çoooooook sevindim yaaaaaa. anammmmmmmmm kız bu ne güzel haber. çoooook çoook mutlu oldum şuan ya.kendi yiğenim olacakmış gibi inan yani.ben öyle çok gitmiyorum doktora kese mese nedir bişey demedi doktorda.

9 ocak ta kontrolüm var. o zaman duyacağım inşallah kalp atışlarını.

sen nasılsın mide bulantısı falan?

benim çok uykum var ve kokulara karşı çok hassasım.

sürekli ayva yiyorum ve de baklava...

canlarım 21 ekimde gebeliğim sonlandırılmıştı hatırlarsınız :KK43: çok zor günler geçirdik eşim ve ben çok ağladık ama toparlandık Allahım sabrını da verdi bir adet dönemi geçirdim ve şu an yine hamileyim :) bundan 2 hafta önce adetim 3 gün geçince doktora gittik bhcg 1628 çıktı doktorum bugün için randevu vermişti veeeeeeeeee bugün 6+2 de minnakımın kalp atımı görüldü testlerim yapıldı doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi nazar değmesin :) 20 gün sonra bir daha çağırdı çok mutluyum Allah isteyen her arkadaşıma nasip etsin bu duyguyu tek sıkıntım çok çok bulantım var hiç kesilmiyo ama bebişime değer çekicez artık...

Bu arada dandini,nursay22 ve rosesoulcan sizleri de çok tebrik ediyorum canlarım inanın çok mutlu oldum inşallah bu yeni yılda güzel haberler gelmeye devam eder ve umarım sağlıklı bir gebelik süreci yaşarız, buradan durumlarımızı paylaşıp tecrübeli hamişlerinde fikirlerini alırız, herkese sağlıklı,huzurlu güzel bir yıl diliyorum :)

Merhaba arkadaşlar.

2013'ün son ayı bana da uğurlu geldi sanırım. Ben de hamileler kervanına en sonunda katıldım. 5 haftalık hamileyim. Haftasonu kesemizi gördük, inşallah Allah kısmet ederse önümüzdeki cumartesi de kalp atışımızı duyacağız.

Çok heyecanlıyım ama çok sevinemiyorum hep bir tedirginlik hali. Belki de anneliğin kendisi böyle bişeydir.

Lütfen minik bebişim için dualarınızı esirgemeyin ve haftaya o güzel sesi duymak bana da nasip olsun.

Ay çok sevindim fıstığım yaaa benim de en korktuğum şey şeker. Ben de insülin direnci de vardı maalesef. Diaformine kullanıyordum şimdi doktorum bıraktırdı. İlerde ihtiyaç olursa döneriz tekrar dedi.

Artık tecrübeli hamişler olarak yol gösterirsiniz bana değil miiii :)

Lütfen dua edinnnn kalp atışını duyayım miniğimin cumartesi günü :)

canlarım 21 ekimde gebeliğim sonlandırılmıştı hatırlarsınız :KK43: çok zor günler geçirdik eşim ve ben çok ağladık ama toparlandık Allahım sabrını da verdi bir adet dönemi geçirdim ve şu an yine hamileyim :) bundan 2 hafta önce adetim 3 gün geçince doktora gittik bhcg 1628 çıktı doktorum bugün için randevu vermişti veeeeeeeeee bugün 6+2 de minnakımın kalp atımı görüldü testlerim yapıldı doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi nazar değmesin :) 20 gün sonra bir daha çağırdı çok mutluyum Allah isteyen her arkadaşıma nasip etsin bu duyguyu tek sıkıntım çok çok bulantım var hiç kesilmiyo ama bebişime değer çekicez artık...

Bu arada dandini,nursay22 ve rosesoulcan sizleri de çok tebrik ediyorum canlarım inanın çok mutlu oldum inşallah bu yeni yılda güzel haberler gelmeye devam eder ve umarım sağlıklı bir gebelik süreci yaşarız, buradan durumlarımızı paylaşıp tecrübeli hamişlerinde fikirlerini alırız, herkese sağlıklı,huzurlu güzel bir yıl diliyorum :)

Bende nerde bu kızlar diyodum:KK66:))) sizler bursa olmayinxa face e bakiyirum artik cogu zaman:KK43:(((haverlere çooook sevindim arkası arkasina maşallah. Hersey çok güzel olur inşallah. Artık buraya daha sık ugrarsiniz hehuhehuh:KK24::KK24:

çoooooook sevindim yaaaaaa. anammmmmmmmm kız bu ne güzel haber. çoooook çoook mutlu oldum şuan ya.kendi yiğenim olacakmış gibi inan yani.ben öyle çok gitmiyorum doktora kese mese nedir bişey demedi doktorda.

9 ocak ta kontrolüm var. o zaman duyacağım inşallah kalp atışlarını.

sen nasılsın mide bulantısı falan?

benim çok uykum var ve kokulara karşı çok hassasım.

sürekli ayva yiyorum ve de baklava...

canımcım bende henüz mide bulantısı vs. gibi şikayetler yok ama ruh halim çok değişken bir gülüyorum bir ağlıyorum. Mesela hep gün içinde kasık ağrılarım olurdu 2 gündür yok ve bu beni çok endişelendiriyor acaba bebeğime bişey mi oldu diye kara kara düşünüp her fırsatta ağlıyorum :KK43: Allah sonumu hayır etsin. Kötü düşünmemeye çalışsam da elimde değil, her harekete bir anlam yüklüyorum ne hikmetse. Ama sanki dünden beri de kokulara karşı hassasiyet başladı, her türlü kokuyu alıyorum ve mide ulantısı olmasa da beni rahatsız eden bişeyler oluyor içinde.

Ayrıca hasta mı oluyorum yoksa hamileilk belirtisi mi bilmiyorum, her daim yatmak istiyorum dünden beri, hayatımda ilk kez dün öğlen 2,5 saat uyudum ve yıl başı gecesi de geç değil 10:30'da yatmıştım uykum vard diye:) İnşallah bunlar da olumlu belirtilerdir.

Günlerimiz çok yakın birbrimizi takip edelim ve hayırlısı ile kucağımza alalım diye dua edelim canım :)

canım çoookkkkk sevindimmmm Allah yüzünü güldürsün sonuna kadar inşallah :) O minik kalbin gümgüm atışını bu cmtsi duymayı bana da nasip etsin Allahım inşallaaahhhh :)))

Bende henüz bulantı yok maşallah iştahım da pek bir açık, sadece hamile olduğumdan şüphelediğim hafta yani henüz adet gecikmesi yaşamamıştım o hafta iştah sıfır ve mide bulantım vardı, şimdi maşallah dünyaları verseler yicem :)

Bende nerde bu kızlar diyodum:KK66:))) sizler bursa olmayinxa face e bakiyirum artik cogu zaman:KK43:(((haverlere çooook sevindim arkası arkasina maşallah. Hersey çok güzel olur inşallah. Artık buraya daha sık ugrarsiniz hehuhehuh:KK24::KK24:

BUrdayıııııızzzz canımmmm :)
Tecrübeli anne adayları lütfen yardımcı olun valla daha ilk haftalardan insan endişelerin içinde buluyor kendisini.

İlk zamanlarını hatırlıyor musun, kasık ağrıların nasıldı? Benim normal regl tarihime 7-8 gün kala yogun kasık batmalarım başlamıştı, ve 2 gün öncesine kadar vardı, birden gitti bende endişeleniyorum haliyle. Cumartesi doktor randevum var umarım endilelerim yersizdir, miniğimin kalbini pıt diye duymak nasip olur bana

BUrdayıııııızzzz canımmmm :)
Tecrübeli anne adayları lütfen yardımcı olun valla daha ilk haftalardan insan endişelerin içinde buluyor kendisini.

İlk zamanlarını hatırlıyor musun, kasık ağrıların nasıldı? Benim normal regl tarihime 7-8 gün kala yogun kasık batmalarım başlamıştı, ve 2 gün öncesine kadar vardı, birden gitti bende endişeleniyorum haliyle. Cumartesi doktor randevum var umarım endilelerim yersizdir, miniğimin kalbini pıt diye duymak nasip olur bana
Canım kasık ağrısı çok bir belirti değil. Olabilirde olmayabilrde.sen kendini faxla yorma ağır iş falan yapma sakın; )))) bu arada mide bulantisi altıncı hagta gibi başladı bende

Canım kasık ağrısı çok bir belirti değil. Olabilirde olmayabilrde.sen kendini faxla yorma ağır iş falan yapma sakın; )))) bu arada mide bulantisi altıncı hagta gibi başladı bende

Ben regl tarihime göre balktığımda 5+2'deyim canım henüz, dedğim gibi iştah pek bir açık doymak bilmiyorum yani, kokuları hemen alıyorum ama henüz iğrenme olmadı hiç. Bari biraz midem bulansa, yoksa ben bu hızla 200 kg bitiririm hamileilği :)

Ben regl tarihime göre balktığımda 5+2'deyim canım henüz, dedğim gibi iştah pek bir açık doymak bilmiyorum yani, kokuları hemen alıyorum ama henüz iğrenme olmadı hiç. Bari biraz midem bulansa, yoksa ben bu hızla 200 kg bitiririm hamileilği :)
Nursaycim hic ole deme midem bulanmada da yeesem keşke diyorsun. Ama insan in hic zoruna gitmiyor; ))))) ben 10 kg almis bulunmaktayım. Nisan basina kadar da alırım artik yapacak bişey yok:)))

Canım hiç öyle deme sakin bende bulantı geçen hafta başladı inan tüm dünyam karardı hiçbir şey yiyemiyorum su bile icemiyorum tüm dünya burnuma leş gibi kokuyo ağzımda zehir gibi bi tat var özellikle geceleri boş mideyi kusuyorum:-( besinsizlikten halim kalmadı ama şükrediyorum bebeğim sağlıklı maşallah umarım bu günler fazla uzun sürmez:'(

Nursaycim hic ole deme midem bulanmada da yeesem keşke diyorsun. Ama insan in hic zoruna gitmiyor; ))))) ben 10 kg almis bulunmaktayım. Nisan basina kadar da alırım artik yapacak bişey yok:)))

Canım senin bulantilar ne zaman geçti ya ben epey kötüyüm sanırım bu şekilde calisamiycam da

Merhaba arkadaşlar.

Way way way maşallah çok sevindim, Rabbim tamamına erdirsin inş:)

ay dur bakalım allah hakkımzıda hayırlısını versin ben bir kalbini duyayım da önce :)

Canım hiç öyle deme sakin bende bulantı geçen hafta başladı inan tüm dünyam karardı hiçbir şey yiyemiyorum su bile icemiyorum tüm dünya burnuma leş gibi kokuyo ağzımda zehir gibi bi tat var özellikle geceleri boş mideyi kusuyorum:-( besinsizlikten halim kalmadı ama şükrediyorum bebeğim sağlıklı maşallah umarım bu günler fazla uzun sürmez:'(

ah canım benimmmm önemli olan bebeğinin sağlılğı allah ona sağlık ve uzun ömür versin gerisi boş, herşey yoluna girecek :)

Nyilmaz gozun aydin bitanem, cok sevindim :)

Nursaycim ilk 15 gun ayni adet agrisi gibi kasik ve belnahridi olmustu bende. Yerlesme donemi agrilari. Her an adetim gelecek diye bekliyordum. Normal yani, lutfen aglama bebegini uzme.

6. Haftada mide bulantilarim 8. Haftada da kusmalar baslamisti. Dua edin sizde olmasin kizlar. Yasama sevincim kalmamisti, hembagkayip hem kustugum gunleri hatirlamak istemiyorum :KK43: cok cok agir gecirdim 18. Haftaya kadar. Zaten 30. Haftada iyibaren de yogun refluye dayanmaya calisiyorum. Aman neden midem bulanmiyor demeyin, doverim :)))

6 sinda saat 2de sezeryanim olacak. Benim icin de dua edin lutfen.

X