Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Evet canim ben de Nurdani merak ediyorum. İnsallah dogumu gerceklesmistir ve bebegi de kendi de cok iyidir.

Nyilmaz, deliayten, kimim, Nursay, dandini, unlugul, butun arkadaslarim dualarimdasiniz. Kotu gunler gececek ve inaniyorum ki Rabbim hepimize yavrularimizi kucagimizdan indirmeyecegimiz guzel gunleri gosterecek. Umudunuzu kaybetmeyin.

Nylmz canım Allah tez zamanda sağlıklı hayırlı elat versin inşalla

Kızlar Nurdan dan haber var mı?Doğum yapmış olmalı

Nyilmaz canım geçmiş olsun bakmak daha yeni fırsat oldu,hayırlısı ile tekrar olur inşAllah.beni sormuşsunuz çok teşekkür ederim ancak hala doğuramadım
bu gidişle eşim aralığa doğar diyor

Geçmiş olsun tatlım allah tez zamanda yerini doldursun inş üzülme hayırlı tarafından bak allah bizlerede sağlıklı ve sıhhatli bebişler nasip edecek inş.

Nyilmaz canım geçmiş olsun bakmak daha yeni fırsat oldu,hayırlısı ile tekrar olur inşAllah.beni sormuşsunuz çok teşekkür ederim ancak hala doğuramadım
Nurdan minikkus yerini cok sevdi galiba, annecigini birakmak istemiyor :) allah yardimciniz olsun her ikinizin de. İnsallah normal dogumla rahat rahat bir sancida dogurursun. O bizim ilk bebisimiz olacak :))

Ben 40 ı dpoldurdun sandım şekerim.Daha 37 imişsiniz.Hadi güzel haberlerinizi bekliyoruzz.....

sağol canım biliyorum hepimizin inş.hayırlısıyla

yalan söyleyip üni.hastanelerinde pıhtılaşma testlerinizi yaptırın .yedikolik le bu şekilde yaptık ve ondada pıhtılaşma çıktı.bende zaten çıktı. önlemimnizi alın.nylmz patoılojı pıhtılaşma vermez canım trombofili paneli testini yapğtır.6 haftalık düşük gebeliklerde pıhtılaşma çıkıyor genelde.

kesinlikle katılıyorummm :)

canım geçmiş olsun sen iyi ol önemlisi bu

ruhsal olarakda umarım çabucak atlatırsın...

Yeni okudum canım ne diyeceğimi bilmiyorum, Allah sabır versin inşallah. Ne desek teselli olmaz biliyorum sadece dua etmek gelir elimden. Unlugul e katılıyorum genelde pıhtılaşma sorunu çıkıyor , bi arkadasımdada böyle oldu yapmadılar bu testi iki düşükten sonra akıllarına geldi 9 ay iğne vurdu bebeği sağlıkla doğdu şimdi. Bide tiroit lerine baktırdın mı ..

Kızlarr nihayet bende hamileyimmmmm ayyy çok mutluyum rabbime şükürler olsun allah isteyen herkese nasip etsin inş:)

Kızlarr nihayet bende hamileyimmmmm ayyy çok mutluyum rabbime şükürler olsun allah isteyen herkese nasip etsin inş:)

canımmm çoook sevindim hayırlı olsun.Allah sağlıklı bir evlat nasip etsin.Darısı başımıza.
çok kısa yazmışsın anlatsana nasıl oldu.Hamile kalmak için özel bir şey yaptın mı?Öğrenmeden önce hangi belirtileri yaşadık.Bebeğin kaç haftalık:))
ay çok sevindim valla:)

Canım darısı sana olsun inş benim düzensizlikler kürlerle bitti önce soğan kürü sonra incir havuç kürü kullandım doğum k hapım bittiği ayda hamile kaldım bebeğim tutunamadı bu ay tutundu şimdi çok şükür hamileyim:) 2 haftalığım daha değerim 17 canım inş katlar katlar gider ha bide benim ovü testlerim öle silik çıkar yani öyle kızarmaz belirgin silik olur akıntıdan anlıyordum yumurtlama olduğunu öyle işte canım.

amin canım darısı bizim başımıza inşallah.Ve inşallah değerin hızla artar ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.İnan kendim hamile kalmış kadar sevindim.Allah tamamına erdirsin.

Test yapıyorum negatif çıkıyor,madem bebiş yok niyee kırmızılar gelmiyor anlamıyorum kafayı yiyecem Allahımm

Kızlar selam nerlerdesiniz?nursay i görmüyorum hic

Kızlar bu aralar pek giremedim nasılsınız hamilelikler nasıl geçiyor umarım herkesin keyfi yerindedir.

Ben 2 aydır doktor kontrolündeyim, bu ay rahim filmi çektirdim, sorun çıkmadı çok şükür. Onun yanında her türlü hormon testim yumurta rezerv durumum hepsi belirlendi. Doktorum biraz daha ileri testler istedi bunlar da protein s protein c ve sanırım başkaca bir pıhtılaşma testi. Bunların yanısıra eşimde testlerini yaptırdı herşey çok güzel çıktı.

Ek olarak doktorumuz ek bitkisel ilaçlar verdi bana colostrum (bağışıklık sistemini kuvvetlendirici) eşime de selenyum desteği.

Biz şimdiye kadar 3 ay kendimiz denemede bulunduk ama bir gelişme olmadı. Şimdi rahim filmi de çektirdiğim için doktorum hamile kalma olasılığımın arttığını söyledi. Bakalım kısmet herşey, bikaç ay daha kendimiz denemeye devam edicez sonrası allah kerim. Allah bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin inşallah :)

Hepinizi çok seviyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…