Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

yok canım şükür o açıdan sorun yok tam tersi eşim benden daha istekli ve meraklı hatta 14.gün bi çalışma yapalım demişti de işte ben bekleyeyim dedim ilişki açısından sorun olmuyo da ben sık olunca çabuk sıkılıyorum zaten bu ay yoğun çalışma yok yumurtlamadan sonra da dinlenmeye alıcam kendimi bakalım hayırlısı artık umarım hamileliğin iyi geçiyodur öpüyorum seni çok ihmal etme buraları :)

oh oh süper, erkeğin modu sperm kalitesini direk etkiliyor çünkü. Benim bulantılarım hafifledi ama devam ediyor, iştahım pek açılmadı:KK43: işte devam ediyoruz bir şekilde, bebeiş çok iyi, 2hafta sonra cinsiyetini öğrenicez kızmetse. Öpüyorum cnm.

Kızlarrr nasılsınız? dün doğum k h son günüydü çok şükür şimdilik adetlerim düzene girdi bugünde dr gittim küçük kistlerim yok olmuşlarrr nasıl sevindim önce allahın sonrada soğan kürü+incir havuç kürünün etkisiyle tabi düzensizlik ve kisti olanlar mutlaka denesin şiddetle tavsiye ediyorum dr hapı bırakıp çocuk düşünebilirsin dedi bugün şimdi ben ücretli öğretmenlik yapacağım bi fikir verin kuzular yaaa bir iki ay daha korunayım mı yoksa oluruna mı bırakayım çok kararsızlık içindeyim önümüzdeki ay hamiş kalırsam eğer tam hazirana denk geliyor doğum offf sanki hemen olacakta öyle konuştum peki yaaa olursaaa fikirlerinize ihtiyacım var öpüldünüz:)

Son düzenleme:
Kızlarrr nasılsınız? dün doğum k h son günüydü çok şükür şimdilik adetlerim düzene girdi bugünde dr gittim küçük kistlerim yok olmuşlarrr nasıl sevindim önce allahın sonrada soğan kürü+incir havuç kürünün etkisiyle tabi düzensizlik ve kisti olanlar mutlaka denesin şiddetle tavsiye ediyorum dr hapı bırakıp çocuk düşünebilirsin dedi bugün şimdi ben ücretli öğretmenlik yapacağım bi fikir verin kuzular yaaa bir iki ay daha korunayım mı yoksa oluruna mı bırakayım çok kararsızlık içindeyim önümüzdeki ay hamiş kalırsam eğer tam hazirana denk geliyor doğum offf sanki hemen olacakta öyle konuştum peki yaaa olursaaa fikirlerinize ihtiyacım var öpüldünüz:)

Canım hemen hamile kalabilirsinde yada bi kaç ay sonra bilemezsin. Malesef planlarla olmuyo. Aslında hazır işe başlıyosun kafan başka şeylerle meşgulken yani stres altında olmadan hamile kalman dahada kolaylaşır. Bir çoğumuz planlı yaptık ve ilk aydan niye olmuyo demeye başladık sonra en rahat bıraktığımız dönemde nasip oldu.. İnşallah senin için en hayırlı zamanda olur

canım öncelikle hayırlı olsun kistlerin geçmesi çok güzel...bence artık startı ver çünkü bu işler planlama ile olmuyo ben mesela 6 ay korundum sanki hemen olacakmış gibi ama 6 aydır korunmama rağmen olmuyo malesef :KK43: hazır bir yoğunluğa başlamışken o arada oluverir belki :) yakında güzel haberlerini almak dileğiyle...

Canım hemen hamile kalabilirsinde yada bi kaç ay sonra bilemezsin. Malesef planlarla olmuyo. Aslında hazır işe başlıyosun kafan başka şeylerle meşgulken yani stres altında olmadan hamile kalman dahada kolaylaşır. Bir çoğumuz planlı yaptık ve ilk aydan niye olmuyo demeye başladık sonra en rahat bıraktığımız dönemde nasip oldu.. İnşallah senin için en hayırlı zamanda olur

Gerçekten bende şimdi acaba düzensizlik yine olur mu diye düşünüyorum bi taraftan oluruna bırakayım diyorum ama kistler yok olmuşlar o yönden de içim çok rahatladı bugün, geçen ay bile kistler vardı düşün canım bu ay inanırmısın incir ve havuç kürünü uyguladım hiç te zor değil 22 yada 23 gün kullandım son bir hafta 10 gün kala kasıklarıma iğneler batıyordu sanki çikolata renginde bi akıntım oldu dedimki kesin bu kürdendir ve sonuç kistler yok olmuş allaha şükürler olsun bu ay yine kullanacağım amannn bebişim gelsinde:))) allah seninkinide sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş yinede rabbim hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar nasip etsin inş:) isteyen herkese.

canım öncelikle hayırlı olsun kistlerin geçmesi çok güzel...bence artık startı ver çünkü bu işler planlama ile olmuyo ben mesela 6 ay korundum sanki hemen olacakmış gibi ama 6 aydır korunmama rağmen olmuyo malesef :KK43: hazır bir yoğunluğa başlamışken o arada oluverir belki :) yakında güzel haberlerini almak dileğiyle...

Canım iyi dileklerin için çok sağol tatlım inş sende bu ay bize müjdeli haberini paylaşırsın kızzz valla bak bu ay olabilir inş olur nylmz sen sölediğim kürü uyguladın mı? eğer uygulamadıysan hemen uygula çokta kolay yaa insan kürü içince sanki 10 tane enerji içeceği içmiş gibi oluyor kıpır kıpır oluyor artık yumurtalıklar nasıl dursun yani:)))) hadi hayırlı haberlerini almak dileğiyle.

Canım iyi dileklerin için çok sağol tatlım inş sende bu ay bize müjdeli haberini paylaşırsın kızzz valla bak bu ay olabilir inş olur nylmz sen sölediğim kürü uyguladın mı? eğer uygulamadıysan hemen uygula çokta kolay yaa insan kürü içince sanki 10 tane enerji içeceği içmiş gibi oluyor kıpır kıpır oluyor artık yumurtalıklar nasıl dursun yani:)))) hadi hayırlı haberlerini almak dileğiyle.

inşallah canım ya artık benimde gözüm kulağım bebişte gelsin bekletmesin daha fazla anneciğini :KK43: benim bu ay yumurtlama sürecim tamamlandı en son koyu çizgiyi dün gördüm bugün silikleşmeye başlamıştı pazar gecesi çalıştık bir de bu gece çalışıp gerisini Allah a bırakıcaz canım... valla Allah isteyen herkese nasip etsin böyle evlat hasretiyle yanıp tutuşmak çok zormuş hamişlerimizde sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah... kürü de umarım gerek kalmaz ama önümüzdeki aya uygulayabilirim...

$DSC_0039.jpg $DSC_0036.jpg $DSC_0037.jpg $DSC_0038.jpg

Kızlar sırasıyla 16,17,18,19. gün yaptığım ovü. testlerini paylaşıyorum... tecrübeli arkadaşlar sizce yumurtlama hangi gün olmuş olabilir ??? çalışma cumartesi,pazar ve salı günleri oldu denk getirebildik mi acaba ne dersiniz ???

Eki Görüntüle 813082 Eki Görüntüle 813084 Eki Görüntüle 813094 Eki Görüntüle 813095

Kızlar sırasıyla 16,17,18,19. gün yaptığım ovü. testlerini paylaşıyorum... tecrübeli arkadaşlar sizce yumurtlama hangi gün olmuş olabilir ??? çalışma cumartesi,pazar ve salı günleri oldu denk getirebildik mi acaba ne dersiniz ???

cnm 16.günde yumurtlama görünüyor ancak tahminimce 15.gün tam koyulamıştır. T çizgisinin C ile aynı kalınlıkta hatta daha da kalın olması gerek yani 17 ve sonrasında yumurtlama bitmiş. Buna göre cmt ve pazar günlerinde tutturmuşsun hadi Allah'tan hayırlısı :)

arkadaşım sen hamilelik testi ile karışltırdın herhalde bu ovülasyon testi

cnm ben gebeliğimi ovu. testiyle öğrendim ancak şöyle gösteriyor; normal gebelik testleri adetten 4gün önce tek çizgi çıkarken ovu. testleri yumrutlama var gibi koyu ise gebelik pozitiftir. Ancak ovu. testini adete 5-6 gün yaparsan o da göstermez. Ben adetime 4 gün kala ovu. test de gebelik testi de yaptım, gebelik negatif ovu. testi yumurtlama günümle aynı pozitif gösterdi. Bi umut kan testine gittim ve pozitifi öğrendim. Sabırsız arkadaşlarıma duyurulur :)

cnm 16.günde yumurtlama görünüyor ancak tahminimce 15.gün tam koyulamıştır. T çizgisinin C ile aynı kalınlıkta hatta daha da kalın olması gerek yani 17 ve sonrasında yumurtlama bitmiş. Buna göre cmt ve pazar günlerinde tutturmuşsun hadi Allah'tan hayırlısı :)

inşallah canım ya pek umudum yok ama hayırlısı artık ... valla ben önceden 15.günü de koymuştum denk gelirse bakarsın o daha silikti bende 16 yada 17 si gibi yumurtladığımı tahmin ediyorum öncesi ve sonrasında çalıştık inşallah bu ay bi sonuç alırız :)

Eki Görüntüle 813082 Eki Görüntüle 813084 Eki Görüntüle 813094 Eki Görüntüle 813095

Nylmz 16. çatlamaya hazırlanmış 17. günde çatlamış muhtemelen, siz icraatı gerçekleştirdiniz gerisi allaha kalmış rastgelmiştir inş:)

Selam teyzeleri biz geldik.Dün ikili teste gittik.İyiydi çok şükğr bakalım kan sonuçlarımızla ne olacak.Veeeeeeeeeeeeeee doktor tahminlerime göre kız dedi:):):)Bakalım 2 hafta sonra gideceğiz kısmetse:KK54:

Arkadaşlar merhaba,

Ben 26 günde bir adet oluyorum ve bugun 20. günümdü progesteron testi yaptırdım sabah ve sonucum 10,61 çıktı. Bu tam sınır değer kabul ediliyor anladığım kadarı ile sizce sonucum nasıl fikri olan var mı?

Arkadaşlar merhaba,

Ben 26 günde bir adet oluyorum ve bugun 20. günümdü progesteron testi yaptırdım sabah ve sonucum 10,61 çıktı. Bu tam sınır değer kabul ediliyor anladığım kadarı ile sizce sonucum nasıl fikri olan var mı?

Canim 5in ustu yumurtlama oldu, 15 in ustu isr gebelik icin yeterli progesteron salgilandi demek. 14. Gunden sonra tumurtkadiysan birkac gun erken yaptirmis olabilirsin, bu yuzden dusuk cikmis olabilir.

Selam teyzeleri biz geldik.Dün ikili teste gittik.İyiydi çok şükğr bakalım kan sonuçlarımızla ne olacak.Veeeeeeeeeeeeeee doktor tahminlerime göre kız dedi:):):)Bakalım 2 hafta sonra gideceğiz kısmetse:KK54:

Amannn sen bakma dr un sölediğine erkek olcak erkek :)))) erkek olacak diyorsam erkek olcak o kaaaa:)))) ayy allahtan erkek değilim çok pis bi erkek olurdum ahahaha canım hayırlı olsun kızlar çok tatlı oluyor:)

Canim 5in ustu yumurtlama oldu, 15 in ustu isr gebelik icin yeterli progesteron salgilandi demek. 14. Gunden sonra tumurtkadiysan birkac gun erken yaptirmis olabilirsin, bu yuzden dusuk cikmis olabilir.

yok canım ya 14'ten sonra yumurtladığımı sanmam. Keza bir taraftan ovülasyon testinde koyu çizgiyi 11. gün gördüm bu da tahminen 12 hadi bilemedin 13. gün yumurtladığım anlamına geliyor sanırım. Şimdi yumurtlama problemim mi var benim :KK43: Aslına bakarsan doktora gitmek için iyi bahane bunlar eşimi ikna etmeliyim :KK43:

selam.herkese.yardimci olun lutfen.bilgisi olan fikrini bildirsin.heyecandan olucem yoksa.azerbaycandan katiliyorum ben.gen ayin 31adet oldum.bu ay 30uzu mu olmam gerekiyo yoksa 1mi?benim1hafta onceden adet sancilarim basladi.beraberinde yuzumde.sivilcelenme ayaklarimda adiri agri ve buz gibi ayaklarim.usume,gobektensagi kahverengi cizgi.ama malesef bulanti bas donme akinti goguslerde buyume agri falan yok.sizce bu ne demek?hamile.olabilir miyim?

X