Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

$DSC_0034 (2).jpg

kızlar bu da bugün yaklaşık 4 saatlik 2. idrarımla yaptığım test akşama kadar biraz fazla sıvı tükettiğim için bugün biraz daha erken yapayım dedim normalde akşam üstü 6 gibi yapıyodum... ben daha koyu çıkmasını beklerken güne göre daha daha açık çıktı ben koyulaşmasını beklediğim için biraz perhiz yapalım kalite düşmesin diye ilişkiyi de bekletiyodum en koyu çıktığı 2 gün çalışırız diyodum ama baksanıza koyulaşacağına silikleşmiş size diyorum bu testen bi şey anlamıyorum diye:KK43: dün T çizgisi C kadar koyu değildi nasıl birden silikleşmeye başladı şimdi :KK43: o zaman büyük ihtimalle yumurta çatlamıştır kaçırdım galiba yine bu ayı :KK43:

Eki Görüntüle 809346

kızlar bu da bugün yaklaşık 4 saatlik 2. idrarımla yaptığım test akşama kadar biraz fazla sıvı tükettiğim için bugün biraz daha erken yapayım dedim normalde akşam üstü 6 gibi yapıyodum... ben daha koyu çıkmasını beklerken güne göre daha daha açık çıktı ben koyulaşmasını beklediğim için biraz perhiz yapalım kalite düşmesin diye ilişkiyi de bekletiyodum en koyu çıktığı 2 gün çalışırız diyodum ama baksanıza koyulaşacağına silikleşmiş size diyorum bu testen bi şey anlamıyorum diye:KK43: dün T çizgisi C kadar koyu değildi nasıl birden silikleşmeye başladı şimdi :KK43: o zaman büyük ihtimalle yumurta çatlamıştır kaçırdım galiba yine bu ayı :KK43:

benimde bugün 15. günüm ve ovu. testi yapıyorum.seninkiyle hemen hemen aynı sonuçlar 14. gün daha net görünüyordu bugün biraz silik çıktı.tabi 14 te çalışma yapmıştım:) çünkü 13. gün doktora gittim ve bana yumurta olduğunu söyledi.16mm olmuş 2gün arayla ilişkiye gir 4 gün sonra büyük ihtimalle çatlayacak dedi.yani 14-16-18 de çalışma yapmamı söyledi. $DSC05589.jpg :44:

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar lütfeenn ....
Eki Görüntüle 809414

canım senin de benim ki gibi demek ki bazı kadınların T çizgisi C çizgisi kadar koyu olmuyo... sen akıllılık edip değerlendirmişsin ben herkes T çok koyu olmalı dediği için dünde de bekledim bugün tam koyulaşır öyle çalışırız diye planlamıştım :KK43: ama hata yine bende oldu çünkü benim geçen ay da böyle olmuştu ve tam hesapladığım tarihte adet oldum ama daha koyu olması gerektiğini düşündüğüm için testi yanlış yapıyorum sandım :KK43: sözün özü demek ki T çok koyu çıkmamasına rağmen yumurtlanabiliyomuş en azından bizlerin ki öyle oluyo neyse bu ders oldu önümüzde ki ay bu koyuluğu yakaladığımda çalışırım bu ay da gitti ver elini 7. ay :KK43:

Kızlar Merhaba, topik topik geziyorum bende :) yeni başladım ovulasyon testine bugün kurallara uymadan yapmışım 5 te tekrar yapıcam umarım kaçırmamışımdır. Çok heyecanlı böyle beklemek :)) Bi okadarda yorucu :KK43: inşallah bu ay hepinize uğurlu gelir

Eki Görüntüle 809346

Canim dun iliskiye girdiysen tutmustur.hemen cizgi koyu cikinca catlamiyor bir 12 saatfalan gecmesi lazim.ayrica sabah ilk idrarinla yap.bende anlamiyordum senin gibi.ilk idrarla daha anlasilir cikiyor:KK42:

Eki Görüntüle 809346

Canım benim bak yumurtan çatlamış ne güzel sende biliyorsun tatlım sipermler bi kaç gün canlı kalıyor bunlar bahane :))) rabbim istemişse öyle bir tutar ki inş bu ay hamiş haberini duyarız hayırlısıyla:)

canım senin de benim ki gibi demek ki bazı kadınların T çizgisi C çizgisi kadar koyu olmuyo... sen akıllılık edip değerlendirmişsin ben herkes T çok koyu olmalı dediği için dünde de bekledim bugün tam koyulaşır öyle çalışırız diye planlamıştım :KK43: ama hata yine bende oldu çünkü benim geçen ay da böyle olmuştu ve tam hesapladığım tarihte adet oldum ama daha koyu olması gerektiğini düşündüğüm için testi yanlış yapıyorum sandım :KK43: sözün özü demek ki T çok koyu çıkmamasına rağmen yumurtlanabiliyomuş en azından bizlerin ki öyle oluyo neyse bu ders oldu önümüzde ki ay bu koyuluğu yakaladığımda çalışırım bu ay da gitti ver elini 7. ay :KK43:

hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım. ben doktora gitmiştim bana 2 gün arayla denemeye devam et demişti o yüzden 14 ü boş geçirmedik.birde bu geceyi değerlendiricez yani 16. günü. benimde kafam karıştı. bugün test yaptım yine hiç çizgi yok gibi acaba çatlamışmıdır. $DSC05590.jpg

Canim dun iliskiye girdiysen tutmustur.hemen cizgi koyu cikinca catlamiyor bir 12 saatfalan gecmesi lazim.ayrica sabah ilk idrarinla yap.bende anlamiyordum senin gibi.ilk idrarla daha anlasilir cikiyor:KK42:

canım dün akşam üstü değerlendirdik çok yatamadım tabi ama bi süre kalkmadım :KK43: bakalım hayırlısı artık ... ama eğer bu ay da tutmazsa senin ki gibi gülen yüz alıcam çünkü gerçekten bu çizgi olayından bi şey anlamıyorum :KK43:

Canım benim bak yumurtan çatlamış ne güzel sende biliyorsun tatlım sipermler bi kaç gün canlı kalıyor bunlar bahane :))) rabbim istemişse öyle bir tutar ki inş bu ay hamiş haberini duyarız hayırlısıyla:)

inşallah canım ya valla benim ki öğrenilmiş çaresizlik oldu artık ne bileyim sanki hiç bebeğim olmayacakmış gibi düşünmeye başladım :KK43: hamile olduğumu hayal ediyorum sonra benim bile inanasım gelmiyo sanki böyle çok çok imkansız bi şey gibi görünmeye başladı :KK43: etrafımdaki herkes hamile dünya da sanki bi ben kalmışım gibi hissetmeye başladım :KK43:

$DSC_0036.jpg

bu da bu sabah yine ikinci idrarımla yaptığım test bu sefer düne göre daha koyu gibi dün silikleşmişti bugün yeniden koyulaşmış sanki ... bu ne şimdi ben yumurtladım mı yeni mi yumurtlucam kafam ambalaj oldu kızlar ya 15.güne bakarsak bugün yumurtlucak gibiyim ama 14.gün de koyuydu 15.gün silikleşmişti niye böyle oldu bu test normalde gün be gün koyulaşıp pik yapıp sonra silikleşmesi gerekmiyo mu böyle silikleşip sonra tekrar koyulaşması normal mi ne dersiniz ????

hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım. ben doktora gitmiştim bana 2 gün arayla denemeye devam et demişti o yüzden 14 ü boş geçirmedik.birde bu geceyi değerlendiricez yani 16. günü. benimde kafam karıştı. bugün test yaptım yine hiç çizgi yok gibi acaba çatlamışmıdır.Eki Görüntüle 810220

canım senin bariz 14.gün çatlamış zaten çalışmada yapmışsın için rahat olsun eğer eşin yada senin bi engeliniz yoksa ve Allah ta nasip ederse tutar inşallah :)

Eki Görüntüle 810307

bu da bu sabah yine ikinci idrarımla yaptığım test bu sefer düne göre daha koyu gibi dün silikleşmişti bugün yeniden koyulaşmış sanki ... bu ne şimdi ben yumurtladım mı yeni mi yumurtlucam kafam ambalaj oldu kızlar ya 15.güne bakarsak bugün yumurtlucak gibiyim ama 14.gün de koyuydu 15.gün silikleşmişti niye böyle oldu bu test normalde gün be gün koyulaşıp pik yapıp sonra silikleşmesi gerekmiyo mu böyle silikleşip sonra tekrar koyulaşması normal mi ne dersiniz ????

hayatım senin bana kalırsa yarın sabah oldukça koyulasacak, cok güzel zamanlar bugunu ve salı gününü değerlendir derim ben.

hayatım senin bana kalırsa yarın sabah oldukça koyulasacak, cok güzel zamanlar bugunu ve salı gününü değerlendir derim ben.

canım 15.gün sillikleşti diye belki yumurtalar canlıdır düşüncesi ile biz dün çalışmıştık bilemiyorum bakalım belki bu gece de olur böyle ısmarlama olunca da sıkıcı oluyo hakkımızda hayırlısı artık :)

Eki Görüntüle 810307

bence ya bu testten 24 saat sonra, ya da ertesi gün de böyle koyu çıkarsa ondan 24 saat içinde yumurtlayacaksın. bu günleri değerlendirin. illa yumurtlama günü ilişki olması şart değil. ilişkiden 2-3 gün öncesi de çok önemli. yalnız lütfen rahatlamaya çalış.

canım 15.gün sillikleşti diye belki yumurtalar canlıdır düşüncesi ile biz dün çalışmıştık bilemiyorum bakalım belki bu gece de olur böyle ısmarlama olunca da sıkıcı oluyo hakkımızda hayırlısı artık :)

tatlım bizim yumurtlama günleri ramazana denk gelmişti oruç, sahur, uykusuzluk ve eşimin işleri çok yoğundu, kendisi bile "üzülme ama bu ay olmaz" diyordu :))

Ben o ay hamile kalmasaydım karar vermiştim eşime bugün yumrutlama demeden sokulacaktım yanına çünkü bilirse o da geriliyor sen de kendini zorladım diye kötü hissediyorsun. İnnşaaallaahhh bu ay kalırsın ama olmazsa da sen yumurtlamaları gizliden kendin takip et eşine konuyu açma, hatta bir arkadaşımın eşi tepki gösteryme başladı da inatlaştılar...

tatlım bizim yumurtlama günleri ramazana denk gelmişti oruç, sahur, uykusuzluk ve eşimin işleri çok yoğundu, kendisi bile "üzülme ama bu ay olmaz" diyordu :))

Ben o ay hamile kalmasaydım karar vermiştim eşime bugün yumrutlama demeden sokulacaktım yanına çünkü bilirse o da geriliyor sen de kendini zorladım diye kötü hissediyorsun. İnnşaaallaahhh bu ay kalırsın ama olmazsa da sen yumurtlamaları gizliden kendin takip et eşine konuyu açma, hatta bir arkadaşımın eşi tepki gösteryme başladı da inatlaştılar...

yok canım şükür o açıdan sorun yok tam tersi eşim benden daha istekli ve meraklı hatta 14.gün bi çalışma yapalım demişti de işte ben bekleyeyim dedim ilişki açısından sorun olmuyo da ben sık olunca çabuk sıkılıyorum zaten bu ay yoğun çalışma yok yumurtlamadan sonra da dinlenmeye alıcam kendimi bakalım hayırlısı artık umarım hamileliğin iyi geçiyodur öpüyorum seni çok ihmal etme buraları :)

ikinci çizgi silikte olsa çalışmaya başlayın gün aşırı ,her gün testi yapın ve en koyu oldugu gün ve ertesi günü de ilşkiye girin.benim hamile kaldıgım benim hiç di,ğerinden koyub olmadı ...bilginiz olsun seviyorum hepinizi iyi akşamlar

Eki Görüntüle 810307

canım umutlandırmak ta istemem ama gebelik olmasa ikinci çizgi kesinlikle oluşmaz silikte olsa..

16.günde silik çıkması gebelik demek olmaz canım ,sadece hala lh ı yüksek ...yumurtladı veya yumurtlayacak...yumurtlama öncersi önemli sperm tüplere 2 -3 günde ulaşıyor yumurta tüpe 5 dakkada orda karşılaşmaları gerek.hayal gün yanlış anlama belki biz yanlış biliyoruz ama ben resmen doktor oldum arkadaşlar bilir.
canım umutlandırmak ta istemem ama gebelik olmasa ikinci çizgi kesinlikle oluşmaz silikte olsa..

X