Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canımmm çok çok çok sevindim hamilesinnnn:)))) kendim kadar sevindim çok istiyordun bu bebeği allahımdan dilerim bebeğin sana sıkıca tutunur sağlıklı bir şekilde kucağına al inşşş darısı bana olur inş:)))))

sağol canım inşallah bu sefer hevesim kursağımda kalmaz :KK43: inan girdiğimde hep sana da bakıyorum bi haber var mı diye dualarımdasın inşallah bebişim tutunur senden de güzel haberler alırız :)

Ay hayret bişeysin ha ne salısı ya yarıın git kana.test hatalı değildir ama garantilemiş olursun.Hadi haberini bekliyoruz çok sevindimmmmmmmmmmmmm:):):)

bencede hemen yarın kan testine git hamilesin yani :))

kızlar temmuzda da böyle oldu kimyasal çıktı çok üzüldüm biliyosunuz o nedenle yarın da bakıcam eğer koyulaşmışsa ve adet olmazsam öyle gidicem bu sefer biraz daha sakin olup kendimi çok kaptırmamaya çalışıyorum yoksa bana kalsa sabahın köründe koşucam da sonra çok üzülmekten korkuyorum :KK43:

sağol canım inşallah bu sefer hevesim kursağımda kalmaz :KK43: inan girdiğimde hep sana da bakıyorum bi haber var mı diye dualarımdasın inşallah bebişim tutunur senden de güzel haberler alırız :)

Ay hayret bişeysin ha ne salısı ya yarıın git kana.test hatalı değildir ama garantilemiş olursun.Hadi haberini bekliyoruz çok sevindimmmmmmmmmmmmm:):):)

bencede hemen yarın kan testine git hamilesin yani :))

kızlar temmuzda da böyle oldu kimyasal çıktı çok üzüldüm biliyosunuz o nedenle yarın da bakıcam eğer koyulaşmışsa ve adet olmazsam öyle gidicem bu sefer biraz daha sakin olup kendimi çok kaptırmamaya çalışıyorum yoksa bana kalsa sabahın köründe koşucam da sonra çok üzülmekten korkuyorum :KK43:

bir kere aynı oldu diye hep aynısı olacak deilya bitanem ya..benim bu 3. gebeliğim 2 kayıp var.pozitif düşün her zaman olacak inş de korkma bu kadar :KK49:

bir kere aynı oldu diye hep aynısı olacak deilya bitanem ya..benim bu 3. gebeliğim 2 kayıp var.pozitif düşün her zaman olacak inş de korkma bu kadar :KK49:

inşallah canım bu bebeği nasıl istediğimi Allah biliyo hep hayırlısını diliyorum ama aklım hep bu işte eşimde üzülüyo olmuyo diye hamişlerin duası kabul olurmuş dua edin canım bizler için :)

Eki Görüntüle 824420

kızlar dayanamadım nöbetçi eczaneden farklı marka bi test daha aldım onda da 2. çizgi hemen belirdi ama ilk test kadar belirgin değil gerçi 2 testi de sabah idrarıyla yapmadım belki sabah olsa daha koyu çıkardı bilemiyorum, yalnız daha önce de benzer bi durum yaşadığım için sevinemiyorum :KK43: kasıklarımda da adet olacakmışım gibi yoğun bi sancı var yine temmuzdaki gibi kimyasal olur diye çok korkuyorum yarın sabah testi yine tekrarlıcam eğer daha koyu çıkarsa salı günü kana gidicem tabi bu sancıyla adet olmazsam lütfen dua edin bebişim bana tutunsun :KK43:

hayatım delimisinnnn sen resmen hamilesin bariz çizgi var işte daha ne istiyosun!! off inanmıyorum çok çok sevindim, direkt ovülasyon testi mucizesiii yaaa lütfne hemen git kan testi verrrrrrrr laylaylommmmmm süpersinnn :)

adıma çok sevindiniz güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim... ama iyi ki beklemişim :KK43: dün gece bu sabah ve ardından yine bu gece toplamda 3 test daha yaptım emin olayım kana öyle gideyim diye ama çokkkkkkkkkkk üzgünüm ki testler düne oranla koyulaşacağına daha da silik çıkmaya başladı tamamen kaybolmadı ama daha silik işte :KK43: sanırım tahmin ettiğim gibi yine kimyasal oldu her şeyden çok istediğim bebeğim yine tutunamadı bana tahminim bugün ya da yarın adette olurum :KK43: idrarım baya bi sarı belki de yine enfeksiyon var bilemiyorum belki başka bi şeyin etkisiyle bhcg yükselip teste gözüküyodur çokkkkkkkk mutsuzum yine olmadı :KK43:

Eki Görüntüle 813082 Eki Görüntüle 813084 Eki Görüntüle 813094 Eki Görüntüle 813095

ovü. testinde tecrübeli arkadaşlar bu tabloya göre benim ne zaman adet olmam lazım kesin bi tarih verilebilir mi acaba ????

Canım bak valla kızıyorum artık sana hemen üzüyosun kendini sen bugün niye gitmedin ki yoksada yok kimyasalsada kimyasal insan rahatlıyor öğrenince kendini yedin bitirdin hamile olabilirsin yinede sakın üzme kendini yarın kırmızılar gelmezse kesin dr git yeni deniyosun sonuçta öyle eskide değilsin ihtimalin çok yüksek bence hamişsin inşşşşş ta öyledir.

$DSC_0048.jpg

kızlar bu da bu sabah yaptığım test koyulaşmıyor ama tamamen kayıpta olmuyor :KK43: ovü. testine göre tahminen bugün adet olmam lazım eğer bugün olmazsam kana gidicem ... normalde giderdim de işi ayarlayamıyorum bugün ve yarın yoğun perşembe günü öğleden sonra gidebilirim yoksa bende kafayı yemek üzereyim :KK43:

Eki Görüntüle 825686

kızlar bu da bu sabah yaptığım test koyulaşmıyor ama tamamen kayıpta olmuyor :KK43: ovü. testine göre tahminen bugün adet olmam lazım eğer bugün olmazsam kana gidicem ... normalde giderdim de işi ayarlayamıyorum bugün ve yarın yoğun perşembe günü öğleden sonra gidebilirim yoksa bende kafayı yemek üzereyim :KK43:

arkadaşım belki bir de testin markasına göre değişiklik gösteriyordur daha pahalı testlerden alıp baksan predictor gibi falan

arkadaşım belki bir de testin markasına göre değişiklik gösteriyordur daha pahalı testlerden alıp baksan predictor gibi falan

tatlım biz şu an zorunlu hizmet bölgesinde çalışıyoruz bi belde de yaşıyoruz ve şu an bulunduğumuz yerde ne hastane ne de eczane var
şu testleri almak için bile 30 dakikalık yola ilçeye gidiyoruz orada da böyle dandik testler var bakalım bende testin hassasiyetinden şüpheleniyorum akşam üstü gidip başka marka arıcaz :KK43:

tatlım biz şu an zorunlu hizmet bölgesinde çalışıyoruz bi belde de yaşıyoruz ve şu an bulunduğumuz yerde ne hastane ne de eczane var
şu testleri almak için bile 30 dakikalık yola ilçeye gidiyoruz orada da böyle dandik testler var bakalım bende testin hassasiyetinden şüpheleniyorum akşam üstü gidip başka marka arıcaz :KK43:

Canım yaptığın testlerin hepsi ovü testimiydi?

Canım yaptığın testlerin hepsi ovü testimiydi?

hayır canım, ben ovü testinde 16. ve 17.gün koyu çizgiyi gördüm 19.günde iyice silikleşti ve bıraktım zaten, yani son ovü testini 25 eylülde yaptım, son 2 gündür yani 6 ekimden bu yana paylaştığım silik testlerin hepsi gebelik testi... benim sıkıntım testler koyulaşmıyo hep aynı şekilde silik kana gidemiyorum işten dolayı açıkçası bana yine kimyasal gibi geliyo... ovü testleriyle ilgili tekrar alıntı yapmamın sebebi bu testlere göre tam olarak ne zaman adet olmam gerekiyo, dün mü bugün mü onu bilemedim :KK43:

arkadaşım bunlar ovülasyon testi mi gebelik testimi

LH yazıyor canım demek ki ovulasyon testi. nyılmaz keşke kan testine gitseydin. ikinci bir kimyasal bile olsa bunu kesinleştirmen gerekir çünkü doktorlar bir kimyasal için olabilir diyorlar ama üst üste 2 kimyasal olursa pıhtılaşma ve hormon testleri istiyorlar. varsa var yoksa yok bunun acilen belirlenmesi lazım. belki progesteronun düşüktür doktor tutunması için sana destek verir. böyle evde bekleyerek olmaz ki, zaten ovu. testi ile birşey anlayamazsın.

canım ilçede hastane yok mu? kan testi yaptırmanı önemle tavsiye ederim.

LH yazıyor canım demek ki ovulasyon testi. nyılmaz keşke kan testine gitseydin. ikinci bir kimyasal bile olsa bunu kesinleştirmen gerekir çünkü doktorlar bir kimyasal için olabilir diyorlar ama üst üste 2 kimyasal olursa pıhtılaşma ve hormon testleri istiyorlar. varsa var yoksa yok bunun acilen belirlenmesi lazım. belki progesteronun düşüktür doktor tutunması için sana destek verir. böyle evde bekleyerek olmaz ki, zaten ovu. testi ile birşey anlayamazsın.

canım o lh yazanlar bu ay ki ovü testlerim... bizim üzerinde konuştuğumuz onlar değil bir kaç sayfa önde gebelik testlerim var silik çizgili olanlara bak istersen

canım ilçede hastane yok mu? kan testi yaptırmanı önemle tavsiye ederim.

beldedeyiz canım burda bi sağlık ocağı var ama kan testi yapmıyolar devlet memuruyuz o nedenle sürekli gidemiyoruz bakalım adet olmazsam perşembe izin alabilecek durumdayım o zaman gidicez...

hayır canım, ben ovü testinde 16. ve 17.gün koyu çizgiyi gördüm 19.günde iyice silikleşti ve bıraktım zaten, yani son ovü testini 25 eylülde yaptım, son 2 gündür yani 6 ekimden bu yana paylaştığım silik testlerin hepsi gebelik testi... benim sıkıntım testler koyulaşmıyo hep aynı şekilde silik kana gidemiyorum işten dolayı açıkçası bana yine kimyasal gibi geliyo... ovü testleriyle ilgili tekrar alıntı yapmamın sebebi bu testlere göre tam olarak ne zaman adet olmam gerekiyo, dün mü bugün mü onu bilemedim :KK43:

anladım canım zaten birinde gözüküyor bhcg ben mi yanıldım acaba dedim bak tatlım benim kızda sanırım 5 gün mü ne geçmişti yine çok silikti aklında bulunsun ilk fırsatta dr git:)

canım o lh yazanlar bu ay ki ovü testlerim... bizim üzerinde konuştuğumuz onlar değil bir kaç sayfa önde gebelik testlerim var silik çizgili olanlara bak istersen

gördüm canım onları. fakat birkaç gün önce yapmıştın sanırım, bu son koydukların son yaptıkların sandım ben.
ilçeye eczaneye gideceğine hastaneye gitmen daha iyidir diye düşünüyorum ama yine de sen bilirsin. neticede gebelik veya ovu testleri sadece sonuç gösteriyor. kan tahlilini yorumlayıp tedavi gerekiyorsa yapacak olan doktordur. uzun zamandır seni gergin gördüğüm için tavsiyede bulunmak istedim ben, yine de sen bilirsin.

X