Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kısmet canım yaaa oğlumda planlamamıştım.. oğlum olmadan önce iltihaplanma geçirdim 10 gün adetim gecikmişti ve çok kötüydü tedavi gördüm sonra söktürücü kullandım tedavim bitti.. korunuyorduk aslında bir kere olsun korunmayalım dedik kolay olmazdı hamilelik ama zaten bende olmadı demiştim adet olmuştum çünkü.. bir sonraki adet tarihinde bir şey gelmedi ama bende gaz sancısı vardı hep bir de hazımsızlık talcid aldım durdum ben nasılsa adet oldum bebek yok diye :) meğer varmış sonrasında tabii araya bayram girdi bende kırmızılar falan yok bayram bitince test yaptım çift çizgiyi gördüm ertesi gün kantestine bile gitmeden doktorun yanında aldım soluğu usg ile baktı veeeee 6 hafta 6 günlük dedi gider gitmez kese falan gördük biz çok güzeldi.. kısmet işte şimdi de istiyorum ikinciyi ama uğraştıracak gibi geliyor bana bende adet belirtileri var çok canım yanıyor progestan da bitmedi cumartesi bitecek bitmeden olmasam barii inşallah olur canım seninde bebişin belki de belirtisiz gelecektir senin yaramaz

Kızlar yumurtlama olunca ateş yükselirmiş ama ovulasyontestte çift çizgi olmasına rağmen ateşim hep aynı 36.6 bu ateş olayı doğrumu acaba

boşver canım sen kayınvalideni.. söyler söyler susarlar elbet.. bebek Allah verirse olur bunu bilmiyor demek ki sen canını sıkma.. bak güzel haberler almışsın ne güzell Allahım kucağına almayı nasip etsin söyleme o seni hamile bilmezken sen keyfine bak 3 aylık olsun öyle söylersin şimdi o derdine yansın boşver canım.. evet annedir torun ister ama kimsenin kimseye laf sokma hakkı ya da üzme hakkı olamaz

Oyyy kuzuma nazar değmesinn

Teyzesi yer onu bitirir.

Bende bundan bi tane istiyorum bebişim gel artık annene

olur inşallah benimde 1 senemi aldı oğluşumu kucağıma almak
ilk gebeliğimden önce hap kullanıyordum bıraktım hemen hamile kaldım ama malesef büyümesi durdu 9 haftalıktı kürtaj oldum. ondan sonra 5 ay koruma verdi doktor onu bekledik 5 ay bitti
4 ay sonra oğluma hamile kaldım. Allah onu nasip etmiş demekki bana

Canım ne kadar içten samimi şeyler yazmışsın.. Hikayeni okuyunca benim de gözlerim doldu.. Herkese inat tutunur inş bebişin.. Bol bol dua edicem sana

Maşallah ne güzel olmuş hiç stressiz sıkıntısız hallolmuş herşey.. İnş 2. bebişte öyle olur gelsin diye dört gözle yollarını gözlemekteyiz

Evet canım sorma kara bahtım kem talihim, ama durmak yok çalışmaya devammm.

Devam devam sakın ara verme

İntelligent, kv lerimiz aynı. Biktirdi beni tanımadığım insanların hamilelik haberlerinden.
Sendrom, aynen senin gibi düşünüyorum kardes. İnşallah olsun da, soylemiycem onaaa :) sinir kadın

BUgun toplantım vardı, sizlerle konuşamadım. Ama hepinizi cok özledim kizlaarr, yarin telafi ederim :)

Selamlar kizlar okuldan geldim yemek telasina girdim.Artiiiii kek yaptim pismesini beklyiorum simdivar mi hamis heberleri.Benim agrilar basladi.bu sabah bir deilk idrarla clearblue testi denedim negtif yine.ayin 5-7 sini beklyiroum hala.regl oyalimda sacimi bari boyatayim

hayirlisi canim benim hayirlisiyle ins. hamilesindir.. afiyet olsn kekindeee ohhhh mis gibi koktuuu

aysbozcumm yani gercekten traji komik bi durum olmus senin icin.. ama herseyi yapariz biz bebeklerimiz icin. bi damacana su al.. calismanizi yapinca esin calisiyosa once onun suyunu isit buyuk bi tencerede abdest alacak kadar idare ediverin.. sonrada sen kullanirsin.. eskilerin hic evde suyu yokmusss hep pinardan getirip getiripp yazikk onlaraaaa idare ediverin gariiii calismayi aksatma ama

Eşimle ilgilenmekten gelenden gidenden günlerdir giremiyodum bi baktım buraya taşınmış herkes :) inşallah en çok hamile haberi bu topikten gelir :)
Biz de bugün keseyi görmeye gittik haftaya da kalp atışları için gidicez kısmetse :) ama çok bulantım var kızlar şimdiden 2 kilo vermişim doktor böyle giderse vitamin takviyesine de başlarız dedi kilo almam lazımmış. 51kiloyum şuan vücut kitle endeksim 16 çıktı aşırı zayıf kategorisindeymişim ve kilo almazsan düşük riski fazla olur dedi ama korkulucak bişey yokmuş sadece daha fazla kilo verme dedi.

Bence hamileliğinizi ne kadar geç öğrenirseniz o kadar iyi kızlar çünkü yok keseydi yok kalp atışıydı zaman geçmiyo resmen. Ama allah bu güzel duyguyu herkese tattırsın ve tez vakitte bu topikten de sırayla hamile haberleri gelsin inşallah :))

Zuzu hayirli olsun bebisin.Dikkat et kendine Meyvesiz baliksiz kalmamaya calis.Guzel dileklerin icin sagol ins en kisa zamanda bizde hamisler arasina katiliriz

test yapasim varrrr heheee aldim yaa gozume gozume batiyolar

benimde öyle oluyor hatta ben aldımmı 2-3 tane birden alıyordum
ama bu sefer kendi kendime söz verdim adet günümü bekleyeceğim mesela bu ay 12 si ayın 13 ü oldumu yapacağım silik milik birşeyler çıkar inş.
önceki gebelikte silik çıkmıştı hatta annem oğlum sarı diye bu çocuk silik çocuk ondan böyle sarı oldu diye hep espri yapar

hayırlı olsun zuzu allah bizede nasip eder inş. ama dikkat et kendine bol bol al gıdanı

dolunay seninde 12 si imiş satın daha şimdiden yapılırmı sakın hee en azından önümüzdeki p.tesiyi felanmı beklesek beraber yapalım varmısın?

İntelligent, kv lerimiz aynı. Biktirdi beni tanımadığım insanların hamilelik haberlerinden.
Sendrom, aynen senin gibi düşünüyorum kardes. İnşallah olsun da, soylemiycem onaaa :) sinir kadın

ama öylesi de hakediyor yaniii acımasızlara karşı acımasız olmak lazımm

inşallahh canımmm inşallah bu ay hamiş olmak isteyenn herkesss hamiş kalır bu ayyyyyy

canım hergün meyveni sebzeni, hafta da 1 balık, 1 kez kırmızı et düzenli olarak tüketirsen eğer kilo problemin kalmaz :)) bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım vitamin ilacını falan içmeyi ihmal etme hatta folik asiti de kullan doktoruna sorup en azından desteklersin.düşük riski de ortadan kalkar

test yapasim varrrr heheee aldim yaa gozume gozume batiyolar

Ahhh ahh bende aldım test duruyor evde dayanamadım birini yaptım diğerini bata kadar bekleyeceğim gerçi umudum yok ama olsun bi ihtimal bakacağım.. cumartesi progestan bitiyor bakalım artık yaparım o arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…