Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Nurdamcım madem meraklandın ben de söylıyeyım :)
bugün progesteron tahliline gittim. yumurtlamadan sonraki 7. gün. gitmişken b-hcg'ye de bakın dedim
çoooook erken biliyorum ama
sonucum 2'de çıkacak

sdiz beni öldürecekmisiniz yaa valla dedim yarım saat nete bakayım sonra temizlik yaparım yine pasaklı kaldım sayenizde:KK37:
inş. ikinizde hamilesinizdir :KK49:

ben baktım ama bak burda ne diyor
'Tanım olarak sütün uyarı veya sıkma ile değil, kendi kendine gelmesi gerekir'
bizimki uyarılma sonucu geldi :KK17: böyle bir damla kadar

ay valla kadın doğumcu gibisin prolaktin yükselince ne oluyor peki:26:

canım ben prolaktin sorunu yaşadıgım icin öyle düşündüm.
buyuk ıhtımal gebesin. zaten gebelik başlar baslamaz prolaktin salgılanmaya baslıyor.
ama eğer kı gebe degılsen prolaktinin yükselmiştir, tahlil yaptır. cünkü gogusten süt gelmesi ve adet gecikmesi yapar prl de.
sadece bilgi için söyledim şimdilik sonucunu bekleyelım canım, kafanı takma tamam mı?

benim sonuclarım cıktı.
progesteron 16.67
b-hcg 0.1

ben baktım ama bak burda ne diyor
'Tanım olarak sütün uyarı veya sıkma ile değil, kendi kendine gelmesi gerekir'
bizimki uyarılma sonucu geldi :KK17: böyle bir damla kadar

herkeste aynı olmaz o. benim prolaktin 145 iken gogsumden sut gelmıyordu. profesör sıktı sıktı, bir tanesınden bir damla gelınce, işte geldi!! dedi. 2 hafta goguslerım acıdı kadın öyle bir sıkmıstı ki

buyuk ıhtımal gebesin. zaten gebelik başlar baslamaz prolaktin salgılanmaya baslıyor.
ama eğer kı gebe degılsen prolaktinin yükselmiştir, tahlil yaptır. cünkü gogusten süt gelmesi ve adet gecikmesi yapar prl de.
sadece bilgi için söyledim şimdilik sonucunu bekleyelım canım, kafanı takma tamam mı?

benim sonuclarım cıktı.
progesteron 16.67
b-hcg 0.1

offf yaaaaa:KK19:

sdiz beni öldürecekmisiniz yaa valla dedim yarım saat nete bakayım sonra temizlik yaparım yine pasaklı kaldım sayenizde:KK37:
inş. ikinizde hamilesinizdir :KK49:
inşallah

benim sonuclarım cıktı.
progesteron 16.67
b-hcg 0.1

herkeste aynı olmaz o. benim prolaktin 145 iken gogsumden sut gelmıyordu. profesör sıktı sıktı, bir tanesınden bir damla gelınce, işte geldi!! dedi. 2 hafta goguslerım acıdı kadın öyle bir sıkmıstı ki

sen ne zaman tahlil yaptırmıştın canım gebelik yok desene hayırlısı ya bende saat 1,5 bekliyorum hastanenin internet sitesinde labratuvar sonuçları daha açılmamış telefonda öğrenmeye çalışacağım bakalım.

inşallah

sen ne zaman tahlil yaptırmıştın canım gebelik yok desene hayırlısı ya bende saat 1,5 bekliyorum hastanenin internet sitesinde labratuvar sonuçları daha açılmamış telefonda öğrenmeye çalışacağım bakalım.

canım haber alınca bana da haber ver. inşallah hamılesındır, ben öyle inanıyorum
prolaktine de sımdılık yafa yorma
ben sabah yumurtlama var mı dıye baktırmak ıcın gıttım, hadı gıtmısken gebelıge de baksınlar dedım. ama cıkmadı. gerci uzulmedım cunku bu kadar erken cıkmıyor

benim sonuclarım cıktı.
progesteron 16.67
b-hcg 0.1

canım çok güzel yumurtlamısısn bu ayda işte gerçi biliyodun zaten emin olmus oldun :)

kardeşimin eşinde de adet düzensizliği vardı 35-45 günler arası hamile kalıyordu ama yanlıs hatırlamıyosam ya ilk ay denemede yada 2. ay denemede hamile kaldı. Aadet düzensizliği herzaman problem değildir, hiç yumurtlamayanlar için problem bence. Sen sadece geç yumurtluyosun. O dönemi tutturduğunda olmaması için bri neden yok :)

Merhaba
Konu hata ile taşınmış( iki gebelik başlığı olunca sorun oluşmuş) gebelik başlığına geri aldım bilginize.

kızlar sonucum çıkmış telefonla öğrendim yoğun ısrarlar üzerine 0,1 dediler
pöfff yaaa :KK43:

canım çok güzel yumurtlamısısn bu ayda işte gerçi biliyodun zaten emin olmus oldun :)

kardeşimin eşinde de adet düzensizliği vardı 35-45 günler arası hamile kalıyordu ama yanlıs hatırlamıyosam ya ilk ay denemede yada 2. ay denemede hamile kaldı. Aadet düzensizliği herzaman problem değildir, hiç yumurtlamayanlar için problem bence. Sen sadece geç yumurtluyosun. O dönemi tutturduğunda olmaması için bri neden yok :)

canım ne güzel şeyler anlattın, sağol :)) ben de nasıl rahatladım anlatamam. değerim çok güzel çıkmış. bu ay gitmem istanbul'a doktora Nursay'cım, birkaç ay kendim denerim. herhalde ben daha prolaktin sonrası geçiş dönemindeyim, o yüzden düzensizlik oluyor. çünkü bu yıla kadar 28-29 günde adet olurdum. böyle de güzel örnekler duyunca daha da umutlanıyorum, bu ay olmazsa hiç üzülmem. denemeye devam :)) ben sağlıklı olduktan sonra er geç olacaktır inşallah. senin kilo verme olayları ne durumda? salıdan beri ben de diyetteyim :)

X