Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

yumurtdaşım hoşgeldinnn, nerdesin? artık seyrek giriyorsunnn :S
ben bugün 3:30da yapıp sonucu yazıcam canım sana. unlugul'de koyu çıkmış BATına 5 gün kala. bizim daha erken yani kuzucum

Bu aralar dışarıdayım hep ancak telefondan girebiliyorum yazmasamda her gün okuyorum :) Canım ben bugün 2 kere yaptım ovulasyon testini silik çizgi çıktı. O silik çizgi her zaman çıkıyodu zaten. Gül ün 5 gün önce çıktıysa bendede çıkmalıydı eğer varsa çünkü bizim bat ta salı günü.6 gün kala yapmış oldum. Hayırlısı inşallah, test sonucunu heyecanla bekliyorum inşallah seninki kopkoyu çıkar

normalde ayın 5inde hastalanmam gerekiyordu.Bu gün karın ağrısıyla acile gittim.gazım varmış gibiydi çok ağrıdı.Doktor önce idrar tahlili istedi spnra da ultrasona aldı ama sıkışık olayınca göremedi sanki rahimde bişey var gibi dedi.iama yumurtalıklarında kistte olabilr dedi.Ama göremedi kan testinde de gebeliğe bakmamış.İNŞALLAH YARIN HAMİLESİN DER BANA.İDRARDA GEBELİK YOK DİYE AGRI KESİCİ VERDİ.aMA ALMADIM

Insallah canim yarin alirsin guzel guzel haberler :KK16: bizede yazarsin

Bu aralar dışarıdayım hep ancak telefondan girebiliyorum yazmasamda her gün okuyorum :) Canım ben bugün 2 kere yaptım ovulasyon testini silik çizgi çıktı. O silik çizgi her zaman çıkıyodu zaten. Gül ün 5 gün önce çıktıysa bendede çıkmalıydı eğer varsa çünkü bizim bat ta salı günü.6 gün kala yapmış oldum. Hayırlısı inşallah, test sonucunu heyecanla bekliyorum inşallah seninki kopkoyu çıkar

Canim yaptim, tek cizgi, silik bile yok :) bence daha cok erken canim. Hala umudum var :)

sizin çıkmaz canımmmm ben 24 günde adet oluyorum ,ona ragmen gebelik aynı gün çokkkk silik çıktı ,ovulasyonda silikten koyuya dogru gitti hergün ikisinide yapmıştım.ben adetin 9-11 i arası yumurtluyorum .sizler 28-30 gğünde adet oldgunuzdan daha gec yumurtluyorsunuz.

günaydın kızlar sabahı bekleyemedim akşam test yaptım ama malesef 2. çizgiyi göremedim.
ama hala regli de olmadım belirtide yok bakalım kısmet teste çıkmama ihtimali var şimdi beklemedeyim.

günaydın kızlar sabahı bekleyemedim akşam test yaptım ama malesef 2. çizgiyi göremedim.
ama hala regli de olmadım belirtide yok bakalım kısmet teste çıkmama ihtimali var şimdi beklemedeyim.

Cnm hiiç üzülme, benımde sat 10 nisandı dün akşam yaptı hiç bişe çıkmadı, ben dun ovulasyonun 11. günündeydim
yarın tekrarlıcam testi:KK16:

bende ovulasyonun 13.günü çokkkk silik çıktı haberiniz olsun kızlar

benım o zaman 2 gunum daha var..

sende adet gunun yaklaşırken akıntın olmuşmuydu;

bende bu ay o kadar çok akıntı oldu ki beyaz süt gibi, şu anda renksiz su gibi devam ediyor arada beyaz oluyor hep ıslaklık hissediyorum o yüzden bu ay şüphelerim arttı :18:

yaz kızlar kan testi felanmı yapırsam içim içimi yiyor off ya işyerindeyim nasılda çıkacağım bilmiyorumki.
hala adet olmadım hiç bir belirti yok. bu arada göğüslerim taş gibi oldu benim hiç göğüslerim şişmezdi adet belirtisi olarak birde dün akşam süt geldi sağ göğsümden oğlumu sütten keseli 8 ay oluyor.

Bu gün tekrar doktora gittim sıkışık olarak ne kist gördü ne gebelik.rahminde ufak bir kiste benzer bişey var gibi dedi.kanda hcgye bakacak yarın hem de alttan ultrasona bakacak.neyim vvar bilemediler.

kızlar dayanamadım gittim hastaneye kan verdim 3 saat sonra çıkacakmış sonucum hayırlısıyla güzel haber alırım inş.

kızlar dayanamadım gittim hastaneye kan verdim 3 saat sonra çıkacakmış sonucum hayırlısıyla güzel haber alırım inş.

ay insallah canım :) bence süt geldi madem ya hamılesın ya da prolaktinin yükseldi. hamılelık negatif cıkarsa ki umarım cıkmaz, mutlaka prolaktinine baktır.

Nurdamcım madem meraklandın ben de söylıyeyım :)
bugün progesteron tahliline gittim. yumurtlamadan sonraki 7. gün. gitmişken b-hcg'ye de bakın dedim
çoooook erken biliyorum ama
sonucum 2'de çıkacak

X