Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

topiğe şöyle bir göz attım da bebek için çalışma sürecimiz sonra hamilelik sürecim şöööyle bir geçti gitti gözümün önünden ne günlerdi umudumuzu kaybettiğimiz oldu , korkularımız oldu, sonsuz mutlu olduğumuz anlarımız oldu hayat bu herşeyi yaşattı bize

şimdi sona geldik inşallah allahın izni ile kucaklıycaz miniğimizi...

rabbim burdaki hamile kalmak isteyen herkesin yardımcısı olsun

hamileleri de sağlıkla sona ulaştırmayı nasip etsin

bize de dua edin kızlar normal doğum bekliyoruz herşey yolunda gitsin :nazar::nazar:...birbirini tanımayanların duaları daha etkili olurmuş

rabbim hayırlı ve kolay bir dogum nasip etsin...

kızlar maşallah kan degerim 8282 olmuş olması gerektiği gibi katlamış Allahım şükürler olsun sana.gerizekalı adam hafta sonu aglattı beni ama şu anda çok rahatladım.özlem bence sende dirimsele gel.hatta ben seni götürürüm.hem uygum hem doktor pozitif bugün hafta sonu başımdan gecenleri anlattım.progestana devam et dedi,ilişki yasakladı.dedim zaten yok ki :))) sonra büyümüşmü bakalımmı dedi hadi bakalım dedi.baktık 11.1 mm olmuş.2 mayısta 5.5mm idi yol saç mı işte onuda gördü.Allahın izniyle inş.16 mayısa gidecem kalp atışı için.nolur dua edin duyayım.berianur sende sakın ilşkiye girme ve aynı durumdasın benle progestan sor canım dokturuna kanına baktır bi normal katlıyormu.

hanımlar merhaba...az evvel doktordan geldim...bebişim 5hafta 4 günlükmüş.geç döllenme yani...kalp atısı için bihafta sonraya gün verdi..buna göre benim dogum zamanım ne zaman oluyor???

ayyyyyyyyy harikasınız ne güzel haberler bunlar

gülüm sevindim inşallah allah bana da gösterirse hem yakın olması hemde ılımlı olması kulağıma hoş geliyor dirimsel açıkcası bende ümit'e gitmicem hala mailime cevap verecek.....

valla ben hesaplamayı pek bilmiyorum mutluluk şu nickinin uzak kısmını kaldırıyorum :)

gülüm sevindim inşallah allah bana da gösterirse hem yakın olması hemde ılımlı olması kulağıma hoş geliyor dirimsel açıkcası bende ümit'e gitmicem hala mailime cevap verecek.....

valla ben hesaplamayı pek bilmiyorum mutluluk şu nickinin uzak kısmını kaldırıyorum :)

kesinlikle kaldırmalısın:KK1:

inşallah gösterecek canım ,birlikte gider geliriz.hastaneyle anlaşma yapmaya çalışıyorlarmış,olursa başka doktorada gitmiycem kadın beni mutlu ediyor :)))))))))))))))

mevsim çok sevindim canım.. Allah Sağ salim kucağına da almanı nasip etsin.. :)) :nazar:

Özlemcim 5 haziranım ben artık beni yazar mısın:)) yeni bat o :)

düzelttim canım hayırlısı yaz gebesi olursun :)

topiğe şöyle bir göz attım da bebek için çalışma sürecimiz sonra hamilelik sürecim şöööyle bir geçti gitti gözümün önünden ne günlerdi umudumuzu kaybettiğimiz oldu , korkularımız oldu, sonsuz mutlu olduğumuz anlarımız oldu hayat bu herşeyi yaşattı bize

şimdi sona geldik inşallah allahın izni ile kucaklıycaz miniğimizi...

rabbim burdaki hamile kalmak isteyen herkesin yardımcısı olsun

hamileleri de sağlıkla sona ulaştırmayı nasip etsin

bize de dua edin kızlar normal doğum bekliyoruz herşey yolunda gitsin :nazar::nazar:...birbirini tanımayanların duaları daha etkili olurmuş

ne güzel dilekler bunlar tabiki dualarımız seninle sağlıkla kucağına almayı nasip eder. :nazar: :nazar:
bizi ne güzel anlıyorsun aynı yolda yürüyen biri olarak :KK54:

inşallah gösterecek canım ,birlikte gider geliriz.hastaneyle anlaşma yapmaya çalışıyorlarmış,olursa başka doktorada gitmiycem kadın beni mutlu ediyor :)))))))))))))))

kız valla sen beni ayrı bir umutlandırıyorsun inşallah rabbim hepimize gösterir

ya kızlar geç döllenme nasıl olmuş anlayamadım beni aydınlatırmısınız arkadaşla hemen hemen aynı zamanda adet olmuşuz galiba nisanda adet olmasa bile yine denk gelmiyro galiba

özlemgok

ellerine sağlık çok güzel yapmışsın listeyi.benim bat 9 mayıs 2. denemem oldu ama karnım ağrımaya başladı regl olucam galiba :KK43:
ilk bebeğimi düşünüyorum ben de, 29 yaşındayım.bu ay çok umutlanmıştım, neyse hayırlısı artık

ya kızlar geç döllenme nasıl olmuş anlayamadım beni aydınlatırmısınız arkadaşla hemen hemen aynı zamanda adet olmuşuz galiba nisanda adet olmasa bile yine denk gelmiyro galiba

canım hani kızlar bazen yumurtlayamadım diyor mesela topidik geç yumurtladım demişti eğer bu ay hamile kalırsa (inşallaaaaaaah kalır) geç döllenme oluyor yumurtlama takibi yapmayanlar bunu bilmediğinden uzun süre batı gelmediğini düşünür.

özlemgok

ellerine sağlık çok güzel yapmışsın listeyi.benim bat 9 mayıs 2. denemem oldu ama karnım ağrımaya başladı regl olucam galiba :KK43:
ilk bebeğimi düşünüyorum ben de, 29 yaşındayım.bu ay çok umutlanmıştım, neyse hayırlısı artık

yaşıınıda ekledim canım
ne demek hepimiz için bu listeeeee

:nazar: HAMİŞLERİMİZ :nazar:
NickBatYaşKacinci ayŞehirKaçıncı ÇocukDurum
Damla17 5 nisan:KK49:
kardelen1717 10 nisan :KK49:
dilos :KK49:
5561TM :KK49:
ozlemurat :KK49:
atarli 17 nisan :KK49:
schatzsalamon :KK49:
berianur 29 nisan :KK49:
unlugul 23 nisan 323 ay ANKARA ilk çocuk :KK49:
Drysnr 26 nisan :KK49:
anneolmak 25 nisan 20:KK49:
sabe_35 25 nisan 20:KK49:
TUGBAYA 24 nisan 20:KK49:
egumus 2 MAYIS 34 ANKARA İLK ÇOCUK:KK49:
mutluluk_uzak 22.Nisan İKİNCİ ÇOCUK:KK49:
burcuuzunay 1 Mayıs İLK ÇOCUK:KK49:
askhiçbitmez İLK ÇOCUK:KK49:
__mevsim 18 NİSAN İLK ÇOCUK:KK49:

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR
bat durum
esrarengiz86 05.Nis :18:
melisa87 05.Nis :18:
ahseninur 06.Nis :18:
YESILFINDIK 07.Nis :18:
meryemsare 07.Nis :18:
inci61inci 07.Nis :18:
theparadise 10.Nis :18:
emo13 10.Nis :18:
pufboregı 11.Nis :18:
hersey_guzel_olacak 12.Nis :18:
ncy_ 13.Nis :18:
sinolog 14.Nis :18:
esrahm 14.Nis :18:
oznurun 15.Nis :18:
dilzar 17.Nis :18:
Minel 17.Nis :18:
alphinrosa . . 18.Nis :18:
ucrubucrub . 19.Nis :18:
Meltemtnc . . 19.Nis :18:
Nhg2 19.Nis :18:
beremm 20.Nis :18:
melake26 20.Nis :18:
GAMZELIM55 20. nis :18
Kelebeginruyasi 21.Nis :18:
lioness83 21.Nis :18:
azra_beril 21.Nis :18:
ruzgarozge 21.Nis :18:
mursef 21.Nis :18:
aysenazz 23.Nis :18:
sema77 23.Nis :18:
analist52 24.Nis :18:
yagmuray 24.Nis :18:
glbahcesi 24.Nis :18:
ellermbomboskald24kasm11 27.Nis :18:
melekkkkkim 28.Nis :18:
caglardamla 28.Nis :18:
Nurecrin 30.Nis
sercem1 30.Nis
rosesoulcan 30.Nis yaş 27 istanbuldan, ilk çocuk ve 8 aydır
denizyyy 02.May

:18: MAYIS BAT'LAR :18:
NickBatYaşKacinci ayŞehirKaçıncı ÇocukDurum
nylmz 4 MAYIS İLK OLACAK :18:
kimim85 5 MAYIS :18:
NURSAY22 7 MAYIS İLK OLACAK :18:
A_ZADE 8 MAYIS İLK OLACAK :18:
gnl 84 9 MAYIS İKİNCİ ÇOCUK :18:
_inci 9 MAYIS29 İLK ÇOCUK :18:
heyecanli89 9 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
Ahseeen 12 MAYIS 3 AY İLK ÇOCUK :18:
ozlemgok 12 MAYIS 32 16 AY ANKARA İLK ÇOCUK :18:
dolunay78 14 MAYIS BALIKESİRİLK ÇOCUK :18:
yedikolik 14 MAYIS ANKARAİLK ÇOCUK :18:
TOPİDİK 14 MAYIS 31 7 AY KIBRIS İLK OLACAK :18:
sgun 16 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
Ceylinnila 16 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
aysboz 17 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
yedirenk79 20 MAYIS İSTANBULİLK ÇOCUK :18:
impossible_is_nothing 26 MAYIS İLK ÇOCUK :18:
dandinidandini 31 MAYIS27 İLK ÇOCUK :18:
sendrom015 haziran İLK ÇOCUK :18:

[/COLOR][/SIZE]
[/tr]

KIRMIZILARI GÖRÜP HABER ALINAMAYAN ADAYLAR
HAMİŞ ADAYI BAT YAŞ ÇOCUK SAYISI İSTEK SÜRESİ
nrkny
Bbilim 09.Nis
sener 06.Nis

fiyonkluGelin 08.Nis 4 ay
cedricx 12.Nis
Nilay 21.Nis
pinkksugar 29.Nis
tekasur

benide listeye eklermisin özlem...benim sat 16 nisan bat 14 mayıs...tskler

tüm ümitlerim sona erdi. az önce gelen kırmızılar duvara toslama etkisi yarattı.......

çok üzgünüm. artıkhiç bişeyle uğraşmak istemiyorum. ovulasyon testi falan hiç bişey yapmıcam. tüm sayfaları kapattım belki buraya takılmam.

allaha emenet olun.

tüm ümitlerim sona erdi. az önce gelen kırmızılar duvara toslama etkisi yarattı.......

çok üzgünüm. artıkhiç bişeyle uğraşmak istemiyorum. ovulasyon testi falan hiç bişey yapmıcam. tüm sayfaları kapattım belki buraya takılmam.

allaha emenet olun.

Canim kafani cok mesgul etme bu olayla.Bak kac kisiden duyduk stres en onemli sebep unutucakmisiz su olayi yapma lutfen topla kendini.

Kimim 85 çok geçmiş olsun tatlım takma bişey can sağ olsunda bebişinde olur herşeyde olur olumlu düşün :)
Sagol canim.Hala kazanin sokundayim izinliyim dinleniyorum evde.Tansiyonumu hallettik sukur.Simdi daha iyiyim.

Kizlar varya tam kaza aninda ben aslinda hazir degilim heralde bakamazdim esim istemese bence daha zamani var.Ondan sonra ya olmazsa hic ne yaparim diyip durdum sonra carptigim ani hatirliyorum hava yastiklarinin acilmasini falan.Buradaki cogu arkadas benim gibi gece gunduz bunu dunusuyoruz.Benimde gittigim doktor adetin bir hafta falan gecsinde oyle gebeliktesti yapilur dedi:)Bizden kim var boyle bekleyebilen:)

Neyse ozlemcim benim yeni bat:2-4 haziran .Ilk cocuk.4 deneme olacak insallah.Ben zaten dis hekimine gitmeyi dusunuyorum bakarsiniz tedavi uzun surerse bu ayi bos geceriz:26::KK55:

Kızlar benim işyerinde nerdeyse bütün gün topik açık. İs dısında da sürekli telefondan girip okuyorum. Dun misafirlikte yine okuyup yazarken esim kizdi, bu kadar insanin icinde sen tlfnuna yapistin birakmiyotsun ayip dedi. Bu yuzden hafta sonu fazla yazamadim. Ama sizleri cok ozledim. Yarin Sabah bati gecen tum arkadaslarimin gebelik mujdesi almasini dilerim.

Yani benim yumos vinca sarsintidan tuplerden asagi cup diye dusup idrarla falan atilmamistir degil mi? Cok moralim bozuldu, sacma mo dusunuyorum bilemedim :) 24 gunde yumurtladim zaten, o benim kiymetli yumurtamdi :KK43:

merak etme sen canım, herşey yolundadır inşallah öyle sarsıntı marsıntı ile 2 dakikalık basit bir olay değil o merak etme sen bişeycik olmaz tutunduysa anneciğine :)

kızlar maşallah kan degerim 8282 olmuş olması gerektiği gibi katlamış Allahım şükürler olsun sana.gerizekalı adam hafta sonu aglattı beni ama şu anda çok rahatladım.özlem bence sende dirimsele gel.hatta ben seni götürürüm.hem uygum hem doktor pozitif bugün hafta sonu başımdan gecenleri anlattım.progestana devam et dedi,ilişki yasakladı.dedim zaten yok ki :))) sonra büyümüşmü bakalımmı dedi hadi bakalım dedi.baktık 11.1 mm olmuş.2 mayısta 5.5mm idi yol saç mı işte onuda gördü.Allahın izniyle inş.16 mayısa gidecem kalp atışı için.nolur dua edin duyayım.berianur sende sakın ilşkiye girme ve aynı durumdasın benle progestan sor canım dokturuna kanına baktır bi normal katlıyormu.

oh oh oh süper canımcım çok sevindim. Dirimsel neresi yaa, Ümit Beye gitmiyomuydun Koruya sen, haftasonu gititğin doktor kim ben kaçırmışım yaa giremiyorum da bu aralar bana bir özet geç arkadaşım sen zahmet olmazsa :)

yok canımya hatta ümit adını duymak istemiyorum diyecegim ama eşimin adı da ümit.:) adam psikolojimi bozdu benim adını duymak istemiyorum.dirimsel tıp merkezi var burda emekli bir kadın dogumcu 15 yıl zekai tahir burakta vs.. çalışmış.şimdilik onla görüşüyorum iyiyiz güzelde konuşuyor :)))) ne zaman desem ultrasona alıyor ne konuşsam cevablıyor dertleşiyoruz .
haftasonu ümit korucuoğlundaydım malesef

oh oh oh süper canımcım çok sevindim. Dirimsel neresi yaa, Ümit Beye gitmiyomuydun Koruya sen, haftasonu gititğin doktor kim ben kaçırmışım yaa giremiyorum da bu aralar bana bir özet geç arkadaşım sen zahmet olmazsa :)

Son düzenleme:
Gunaydin canlar bugun pek keyfim yok aksam esime kizdim...yani bu ay artik iliski oluncada gec olur.aramiz limoni ya.dun aksam isten gec geldi isysrinde kizmis gelmis bana soyldniyor.pazar gunu onun mac izleme sevdasina dayisina gittik evde utu yapacaktim kaldi utu.yarin da babasi gelecek diye dunden utuyu halledeyim dsdim.gelmis hani yemek nerde diye bagirinhiyor is yerinde kizmis ya.ben de kizdim yuksek sesle konustuguna.yiyecegi bir tabak salata gecsin alsin ne var.neymis herkesin gorevi ayriymis ben de kusura bakm bende calisiyorum dedim.sonra da pek konusmadim.totoyu dondum yattim.sabahta hadi kalkmiyonmu ise gitmiyonmi dedi gitmiyom isi birakicam dedim.gonderdim onu ben de sonra ciktim.ya bu erkeklere para kazan kendini yirt yaramiyor..sanki biz calismiyoz aksama kadar.sakin cocuk oluncacalismayin yukun hepsi kadinda berianur en iyisini yaptin isten cikarak

X