Herkes beni dışlıyor, BIKTIM ARTIK!

oy kıyamam
ama sende bıraz fazla duygusalsın bence

oy kıyamam
ama sende bıraz fazla duygusalsın bence

Evet öyleyim yapım böyle herkesin yapısı farklı İstediğim sadece bir resimdi, sırf bir resim için kalp kırmaya değer mi? Kalp kırmak 70 kere Kabe'yi yıkmaya bedel. Sırf bir resim için Kabe yıkmaya değer mi?

:)
her zaman her konuda boyle dusunulse suan yasadıgımız dunya cok baska olurdu
eger resmı bulamazsanız hanı formatlanmıs bılgısayar ya
benım esım pc muhendısı bu ıslere kafası basar ona sorarım yapabılecegımız bırsey olursa resmı bulmanıza yardımcı oluruz bı sekılde canınızı sıkmayın...

Gerçekten mi? Çok sevindim şuan sağolun. O resim benim sevdiğim hocamla hatıra fotoğrafım. Geçen senenin hatırası. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Aynen öyle
Kişiye göre değişiyor demekki beni güçlendirdi
Konu sahibide aşar bu durumları inşallah

Gerçekten mi? Çok sevindim şuan sağolun. O resim benim sevdiğim hocamla hatıra fotoğrafım. Geçen senenin hatırası. Lütfen yardımcı olur musunuz?
olurum tabıkı :)
esım geldıgınde sıze ozelden msj atıcam ben ,kendısı yonlendırmeler yapar bu sekılde resıme ulasırız ınsallah :)

ayni benim gencligim ayol :) kuzum hic alinma gucenme onlara ilerde sen padisah olacan padisah saglam bi dostun olsun yeter benimde oyleydi bitane dostum vardi ikimizde cok iyi yerlereeyiz okuduk ettik kariyer yaptik o bizimle surekli alay eden popi kizlar simdi bize gipte ile bakiolar cekiniolar bile bizimle bi mekanda karsilasinca konusurken felan kizariolar dusun ama olsun hepsi insan iste bi kotulukleri dokunmadi ya ergenlikte olur oyle hemde cok olur

Insanlari takma bence onlar hep konusur bana da oldu zorbalik bile gordum cok ama su an mutluyum sukur. Meslek lisesi tarzi yerler kotu yerler bence siniflar cok kisi ve cok laylaylom takilan dalgaci insanlar oluyor. Ben son senende temel liseye gecmeni tavsiye ederim herkes ders calisma ve universite odakli ve siniflar cok az kisilik oluyor harika insanlar tanidim.

Maddi imkanımız olsa da geçsem keşke

Benim de maddi olarak cok iyi degil meslek lisesinden staj paralarimdan 1 2 ayini kendim odedim ama cogu okulun aylik 500 gibi bir odemesi var hatta yazin erken kayit yaptirirsan ayda 350 400 gibi bir fiyata bile dusebiliyor bir arastirmani tavsiye ederim :)

Hayırlısı neyse o olsun :) Araştırırım :)

• Canım benim sen çok kıymetlisin bunu asla unutma hayat dersini çabuk almaya başlamışsın.kimseye gösterdikleri değerden fazlasını vermiyceksin, sosyal ilişkilerde biraz bencil olacak önce kendini önemseyerek rahatsız olduğun ortamlardan uzak duracaksın ,ne derler diye düşünmeyeceksin,bir duruşun ve olaylara farklı bir bakışın olduğunu gördüklerinde onlar sana yakınlaşacak,ama artik hayatta bir tavrın duruşun olsun" masanın kenarında bir darbeyle kirilacak vazo olma masanın kendi ol"

Hayatinin merkezine baskalarini koymussun. Sen onlar olmadan da bir bireysin oncelikle bunu unutma. Maalesef günümüzde bireysellik cok fazla ön planda. Insanlar kafasina uymayan kisiyi umursamiyor. Naziklik iyikalplilik cogu insan icin sadece birer kelime. Zamanla bu tip kisileri umursamamayi öğreneceksin. Yasin küçük o yuzden kafana takiyorsun. Bence sen olaya dislaniyorsun diye degil de etrafindaki kisilerle kafan uyusmadi diye bak. Seninle ayni frekansta olan arkadaslarin da olacaktir elbette. Beklenti insan iliskilerindeki en büyük sorundur bence. Ne kadar beklenti o kadar hayal kirikligi. Herkes hayatini yaşıyor kimseden bir sey bekleme. Üzülmek hic bir seyi degistirmez, bosa zaman kaybidir. Kendinde begenmedigin ne varsa onlari duzeltmek icin cozum yollari ara.

Zor sartlar altinda buyumussun canim.Ben de 2007 de ogretmenlige basladim doguda bir ilde.Bence insanlarin tepkilerini gozunde buyutme.Yanlis anliyor olabilirsin ya da fazla hassassin.Bu yaslarda arkadaslik iliskilerini cok onemsemen normal ama kendini yipratma bi sure sonra dengeler degisecek hayatinda.Gul gec sen

hiç unutmam mahallede 5 kızdık yakın arkadas.ikisi bir ara cok yakındılar hatta okula gidip gelirken beraber gidip gelirlerdi bende aglardım niye beni aralarına almıyorlar dıslıyorlar diye:) annem bana kzıım neyapıcan bırak onlarla takılma derdi bende saanki onlarda mutlulugun anahtarı varmıs gibi davranırdım. acaip takardım. ben dıslanacak biriyim diye düsünme . bir silkelen söyle. lisede resim vermeyen arkadasın hödükmüş yani sen hanım hanımsın belliki bazıları laf söyleyebildiği zman ego tatmin ediyor öyle birsey olsa gerek . ki simdilerde inanılmaz dazla bu karakterler. ortaokul daki kızlarıda takma ergenler. ilkokulu hiç takmamalıydın sonucta senin gibi binlerce insan var oralarda. biraz dik dur ve sana laf söyleyene sen yapıstır lafını . mesela lisedeki foto istediğin kız oylemi dedi sen pardon de nedeninin sor sonrada sirek insan degilmisin de birseyde deme bunun gibi. hocanı bilemem ama bir sıkıntısı olabilir birde okadar ögrenci varki hayatlarında yeni yılda sana sıra gelmemiştir

Yüzleşme için bir yerlerden baslaman lazım bence öğretmeninle başla hocam benim bir kusuru mu oldu diye sor cidden birşey varsa konuşur veya iyi niyetini anlar arkadaşına da dor neden senden birşey isteyemem de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…